Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jestem młoda, ale..

Jak napisać wypowiedzenie umowy z tv kablową?

Polecane posty

Gość Jestem młoda, ale..

Od czego zacząć? Uprzejmie informuję, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja podobnie
Napisz: Niniejszym wypowiadam umowę nr .............. z dnia .............. na świadczenie przez Państwa Firmę usług tv kablowej (wymień pakiety). W nagłówku podajesz swoje dane (nazwisko, adres) i nr klineta jesli masz aby cię dobrze zidentyfikowano, data i miejscowość oraz adresi nazwę dostawcy, na dole odręczny podpis krótko i na temat pakujesz w list polecony i już, kiedy dotrze, zacznie się okres wypowiedzenia zgodnie z ich regulaminem (u mnie było to np 45 dni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BINGALASZATANU
NAPISZ W PODANIU, ŻE REZYGNUJESZ Z KORZYSTANIA Z ICH USŁUGI! I TYLE! A JAK FAKTURA PRZYCHODZI TO NIE PŁAĆ IM, AŻ ODŁĄCZĄ SAMI! MNIEJ PROBLEMÓW I zero PISANIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja podobnie
nie polecałabym olewania faktur w tym sensie że jak przychodzą to nie płać owszem jesli np wypowiedzenie skończy się w połowie miesiąca to całość kwoty nie obowiązuje, ale oni powinni zrobić korektę a ty powinnaś się dowiedzieć ile wynosi płatność za ten kawałek, bo nie sądzę aby udało się wycelować z wypowiedzeniem od 1-ego do 1-ego na pewno trzeba wypowiedzieć pisemnie umowę i uregulować wszystko co do grosza żeby nie było nieprzyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem młoda, ale..
bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×