Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

belle de jour 1982

jak nauczyc sie pisac na klawiaturze 10 palcami?

Polecane posty

Gość zacznij stopami
jak już będziesz umieć przejście na dłonie będzie łatwizną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij stopami
"Bede wdzieczna za kazda podpowiedz." Dziękuję za dotrzymanie słowa. Chociarz otulonej buźke daj jak honor masz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekumebluład
polecam program mistrz klawiatury 2 i dużo z nim ćwiczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to się dzieje , że jeszcze
nie chce mi się szukać, ale w pcFormat były rady jak sie uczyć. a więc zaczynając od małgo palca lewej ręki, obsługuje on klawisze 2, w s, x: serdeczny 3, e, d, c; śrdkowy 4, r, f, v; wskazujący 5, t, g, b; kciuk, spacja. Prawa ręka kciuk - spacja wskazujący 6, y h n środkowy 7 u j m serdeczny 8 i k oraz przecinek mały 9 o l i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joijoihj
a do czego ci to jest potrzebne? Ja pisze bardzo szybko uzywajac 3 placow kazdej reki i jedynie zerkajac od czasu do czasu na klawiature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciagnij sobie darmowy programm do nauki TIPP10, sa tam cwiczenia krok po kroku i jak bedziesz regularnie je robic to sie nauczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to się dzieje , że jeszcze
ja sobie na początek narysowałem obie ręce i na palcach napisałem litery by zapamiętać ,który klawisz przynależy do którego palca i tak ćwiczę na razie z trudem ale jak mam tylko chwile czasu, to przepisuje książkę Tarot Magów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten program jest akurat po niemiecku (nie wiem czy znasz) ale powinnas sie polapac, jest bardzo prosty i fajny, jak wpiszesz cos zle to informuje sygnalem dzwiekowym, fajnie sie cwiczy polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdgfhjgf
ja w liceum mialam lekcje maszynopisania (na takich elektronicznych maszynach z klawiatura qwerty)- pamietam ze ulozenia palcow na klawiaturze bylo standardowe i jakby wyjsciową do dalszego pisania. lewa reka ASDF prawa reka HJKL diwe dlonie polozone na tych klawiszach, pisalysmy z takim speedem, :) ehh zaluje, ze dzis juz podpatruje klawiature, kiedys pisalo sie ze skutecznoscia bliska 100% :/ i o wiele szybciej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulina ci napisala
o programach reszte znalazlabys w google nawet dziekuje nie napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×