Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLAOLAOLAOLAOALOLALALALALajj

JAK ODBIC CHLOPAKA KOLEZANCE ????????

Polecane posty

Gość OLAOLAOLAOLAOALOLALALALALajj

moja kolezanka ma fajnego chlopaka, podoba mi sie pod kazdym wzgledem, milyc kochany czuly, jak mamy sie spotkac specjalie ladnie sie ubieram, zagaduje, flirtuje :D zaczelismy tez pisac sms, nie raz jak przypadkiem sie spotkamy, to potrafimy gadac godzinami:) wiem znam tą zasade, że przyjaciolce nei odbija sie chłopaka, ale on sam twierdzi, ze sie pomylil co do niej, ze to nie ta jedyna . Zrozumiał to gdy poznał mnie, ale nei chce ranic tamtej, bo jest bardzo wrazliwa i ogolnie ma niskie poczucie wlasniej wartosci;) Wariuję bez niego, jak taktownie namowic go zeby w koncu ja zostawil a nie sie uzalał nad nia ;) ona troche pocierpi i znajdzie sobie kogos innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozaki
Upić, zaciagnąć w ciemny kąt i namiętnie pocałować XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAOLAOLAOLAOALOLALALALALajj
to ważne, chce zaczac działac jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie herbate
sama sie odbij. jesu jak nie lubie takich ludzi bez honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAOLAOLAOLAOALOLALALALALajj
po co ma tkwic zwiazku bez przyszłosci ? lepiej bedzie mu ze mna, i to nei sprawa honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaNiewiadoma
dziewczyno troche ponosi Cie wyobraźnia. daj im swiety spokój!! i zajmij się czymś bardziej pożytecznym....... pewnie masz 17 lat i siano we łbie. zdenerwował mnie ten post ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie herbate
wiesz zawsze to moze być tak że ona go kocha i skoro jest wrażliwa to zobacząc go z tobą nie pocierpi troche a bardzo... bo w końcu zdradzi ją nie tylko facet a i pożal sie boze koleżanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za kompletne bzdetyyyy
Kiepściutka prowokacja. 0/10 No tak, niedziela, gimnazjalistki sie nudzą . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAOLAOLAOLAOALOLALALALALajj
Mam 20 lat i nie żadna prowokacja ! poprostu dobrze sie czujemy w swoim towarzystwie, i chcemy byc razem, nie chcemy jej jakos specjalnie ranic. chce tylko porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie herbate
naprawde masz 20lat? jakaś niezbyt dojrzała jesteś. ale ją zranisz dziewczyno. poza tym to naprawde nie honorowe odbijać koleżance faceta. ona ci ufa a ty jej wbijesz nóż w plecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAOLAOLAOLAOALOLALALALALajj
doradzi ktoś normalny?! czy to dziwne, że chce takiej porady?! zachowujecie się jak jakieś swietoszki ! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widac swojego rozumu nie masz...spotkaj sie z ta kolezanka i powiedz ze podoba ci sie jej chlopak i chcesz z nim byc...skoro jestes taka to nie powinnas sie przejac jej sytuacja,co najwyzej strzeli cie pare razy po japie za szczerosc i po klopocie,czym ty sie przejmujesz bo nie rozumiem?ze bedzie cierpiala?przeciez i tak masz to w dupie bo ciebie obchodzi tylko i wylacznie swoja dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAOLAOLAOLAOALOLALALALALajj
macie herbate tak mam 20 lat, cos w tym dziwnego? On sam dusi się w tym związku, poznał mnie i zrozumiał, że chce ze mną byc, zdarzają sie takie sytuacje, po co ma się męczyc w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAOLAOLAOLAOALOLALALALALajj
Magnolia 11 nie intersuje mnie moja dupa ! ale on jej nie kocha, a Ty bys chciała byc zwiazku kiedy facet Cie nie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba jakas ci** w takim razie a nie facet...pewnie chce tylko jednego od ciebioe i kazdej tak mowi....20lat dziewczyna lub chlopak powinni miec jakies chociazby minimalne pojecie o zyciu a tu nic....ja pierd***liczy sie tylko kut** i ci** a nie ludzkie uczucia...jaka kur** trzeba byc zeby odbic chlopaka kolezancve...tak zaraz odpiszesz ze on chce byc z toba itd ale zderz sie z prawda ze jakby chcial to by ja dawna juz zostawil nie patrzac na jej uczuvcia,,,idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby nic do niej nie czul to by z nia nie byl...widac ze jeszcze zycia nie znasz bo siano masz w glowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włos_na_4
pod domem koleżanki w aucie pozwól się wybzykać, bzykajcie się tak aby koleżanka widziała a po udanym bzykaniu pomachaj do koleżanki i krzyknij, że fajnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie herbate
oj święta to ja nigdy nie byłam. ale potrafie sie wczuć w sytuacje twojej znajomej która go kocha a zobaczy go z tobą. zastanów sie jak byś sie poczułą na jej miejscu. przychylam sie do tego co ktoś napisał ...bądz fair i powiedz jej to że zamierzasz sie przystawiać do jej ukochanego. nie chciałąbym być w związku z kimś kto mnie nie kocha,a le skoro jej nie kocha powinien odejść po prostu a nie koniecznie pakować sie w twoj ramiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAOLAOLAOLAOALOLALALALALajj
Magnolia 11 nie ubliżaj mi ! bo to porządny facet, miły, opiekuńczy, czuły , to mnie w nim urzekło i w zajemnością, miał tlyko 1 kobietę 3 lata, ma 23 lata ;) podchodzi do związków poważnie, z moją koleżanką się pomylił poprostu :) a nam się swietnie razem rozmawia, mamy wiele wspólnych tematów, troszczy i martwi się o mnie :) nie jest żadnym chujem, bo go nie znacie ;) to nie jest moja bliska koleżanka, tlyko taka na "czesc co słychac" prawie jej nie znam, wiec to nie moja "przyjaciółka", wiec nie mam wobec niej zadnych uczuc. Owszem bliskiej przyjaciolce bym nie odbijała, bo przyjaciolka dla mnie jak siostra a to roznica moje panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak sie nie stanie bo widac zadne nie ma swojego rozumun...z chwila skonczenia 18 roku zycia chca byc i czuja sie dorosli ale radzic sobie w syciu nie potrafia...rozum gimnazjalisty i to jakiegos nie kumatego i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAOLAOLAOLAOALOLALALALALajj
Nie ubliżajcie mi, bo go nie znacie:) jest miły, opiekuńczy, czuły :) ma 23 lata i tylko 1 kobiete miał przez 3 lata;) podchodzi do tego bardzo poważnie ;) mamy wiele wspólnych tematów ;) miło nam sie spędza czas ;) czujemy, że to jest prawdziwe uczucie ;) a tamtą sie pomylił poprostu. Z ta koleżanką jestem tylko na "czesc co slychac" nie jest to ktoś bliski dla mnie, wiec nie mam zadnych uczuc do niej. ;) Owszem przyjaciolce bym nie odbiła, bo przyjaciolka jest jak siotra a to roznica moej panie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwnd ncdw
jakby facet chcial z toba byc to by ja zostawil. to jest na prawde proste. widac nie chce. czego nie rozumiesz? karmi cie wymowkami, nie odejdzie od nie bo bedzie cierpiec, hahaha jasne jaki meczennik z niego, rozumiem ze z tej litosci bedzie sie musial z nia ozenic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gowniarze z rozumem niepojetego gimnazjalisty....taka cwana i dorosla a poradzic sobie z kolezanka nie moze i nie ma odwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAOLAOLAOLAOALOLALALALALajj
sory za dużo mi sie wysłało ! dlaczego po mnie jedziecie?! że chce sobie z nim życie ułożyc? a on chce otworzyc nowy rozdział zycia ze mna?! Nie kocha jej, pomylił sie co niej. Wiele zwiazków sie rozpada, a my nawet się nie całowalismy nic z tych rzeczy, wiec zdrady zadnej z jego strony nei bylo.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAOLAOLAOLAOALOLALALALALajj
On chce od niej odejsc, ale ona histeryzuje, lamentuje, grozi, bo ma niskei poczucie wlasniej wartosci, boi sie, ze go straci, a to nei jest MILOSC ! :) jak by ja zostawil to by mogla sie zabic:) raz juz tak straszyła swojego ex ! wiec nie jestescie w temacie ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAOLAOLAOLAOALOLALALALALajj
Magnolia 11 bo ona go zastrasza, ze sie zabije itd :) było tez glosno o tym, ze straszyla tak swojego ex ;) wiec jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAOLAOLAOLAOALOLALALALALajj
wiec chce go odbic, w sumie to niech sie zabija, skoro tak bardzo tego pragnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×