Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karminaa

Jak odmówić randkę na dziś ?

Polecane posty

Gość karminaa

spotykalam się z chłopakiem 2 razy, dzownimy do siebie itd. Już raz przełożyłam datę spotkania, bo mi się nie chciało, później on miał duzo pracy itd i umówiliśmy się na dziś na 18 na spacer, tylko, że nie chcę mi sie dziś z nim spotykac. Jestem zmęczona po całym tygodniu pracy, chce odpocząć, nie wiem co napisać, żeby dziś sie nie spotykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothic
Napisz że jesteś zmęczona po pracy i dziś nie dasz rady się spotkać. Musisz odpocząć. W przeciwnym razie może pojawić się elektryczna niewydolność serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminea
heheh, fajny tekst :) a jak będzie chciał się spotkać jutro? jutro też nie chcę. Najwcześniej moge sie z nim spotkac w piatek jak bede po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminaaa
poza tym skoro dziś jest święto, to chyba tak czy tak żadne kawiarnie nie będą dziś czynne prawda ? pytam bo nigdy w 1 maja nie chodziłam po kawiariniach wiec nie wiem czy dziś jest cokolwiek czynne. Wiec i tak byłoby to bezsensowne spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothic
Prosta sprawa. Przełóż spotkanie na Piątek popołudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem po co chcesz przekladac spotkanie i jeszcze sie z nim umawiac? On ci sie nie podoba i nie zalezy ci na nim bo w przeciwnym razie odliczalabys minuty kiedy go zobaczysz, po co wiec to ciagniesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz ze dostalas okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminaaa
jakieś jeszcze propozycje co mu napisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×