Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eric Cartman

JAK PIĆ ŻEBY NIE MIEĆ KACA JAKIEŚ MACIE SPOSOBY

Polecane posty

Tylko mi nie piszcie że z umiarem, bo jak zauważyliście w moim życiu słowo Umiar nie funkcjonuje w formie wykonawczej. Jakieś sposoby? Nie wiem, multiwitamina miedzy piwami, albo szlanka wody na przemian z kieliszkiem wódki. Dziś się upiję a jutro chcę być zdrowa i szczęśliwa, bo to mój życiowy reset dziś. Jakieś sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie tak
woda, elektrolity, tłuste żarcie przed piciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezawodny sposób: po powrocie do domu kanapka z wędlina, warzywem jakimś, serem żółtym, do tego gorąca herbata z cytryną i kilka tabletek przeciwbólowych do tej herbaty. tylko trzeba być na tyle przytomnym, by przed położeniem się spać zjeść to i wypić herbatę. za czasów studenckich stosowałam ten sposób i rano jakby nigdy nic szłam na zajęcia, tylko spać się chciało :) miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambi pur
1. Szklanka mleka przed wyjściem na imprezę 2. Popijanie wódki sokiem grejpfrutowym 3. Zjedzenie kilka łyżek miodu przed położeniem się spać 4. Tabletki 2KC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, jestem w stanie to wykonać, tylko że nie wracam do domu dziś, ale spoko, tam gdzie spać będę będziesz szło chyba pojeść i popić tak jak mówicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos wczesniej napisal- nie na pusty zoladek, jak cos jesz to raczej nie lekkostrawnie ;) i w trakcie picia zagryzac rowniez, ja lykam tez magnez i vt c i raz w zyciu miala kaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jak narazie, nigdy w życiu nie miałam tak żeby nie mieć kaca :classic_cool: Każde picie w przeszłości oznaczało dla mnie mega kaca następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibu zatok
potwierdzam z tymi tabletkami przeciwbolowymi przed snem. Ostatnio ogladalm brainiaci i bylo wlasnie o tym. Po imprezie, przed snem napic sie wody mineralnej i lyknac z 2 tabsy, paracetamol albo cos, niby pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibu zatok
brainiac mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby? pomaga, pomaga. rzadko teraz piję, ale nawet jak wypiję dwa piwa, to głowa mnie rano boli jak cholera i niedobrze mi przez pół dnia. okropnie boję się kaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibu zatok
pisze niby bo nie sprawdzalam na sobie jeszcze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malozmotywowana
cytryna najlepiej z kg ale wtedy sie nie opijesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak pić, żeby kaca mieć ???? Już mnie to wkurza. Przykład: Pijemy sobie z moim mężem w sobotę wieczorem. Równo. Po tyle samo. Wypijamy w dwójkę 0.7. Niedziela rano - mąż chory, obolały, słaby, półprzytomny i umierajacy z pragnienia, a ja jak bym nie widziała po nim to bym nie pamiętała, że coś piliśmy. Ostatnio jak piliśmy razem, to nawet ja wypiłam o 3 drinki więcej ale itak jest to samo. Nigdy w życiu kaca nie miałam.... szybciej sie zapiję na śmierć ale kaca na drugi dzień mieć nie bedę. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteee
PARACETAMOL w połączeniu z alkoholem może uszkodzić wątrobę albo was zabić jeśli już to ibuprofen u mnie sprawdza się metoda nie mieszania i picia duuuużo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas bassssssssssssssssssssssss
wcale niepic , wtedy na 100% niebedziasz mial kaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkjkj
ja nigdy nie miałem kaca . Ale to dlatego ze nigdy duzo nie wypilem moj rekord - 0,5 litra wódki ktore pilem cały dzien . inne - 6 piw w ciagu 4 godzin Wydaje mi sie wiec zeby uniknac kaca nalezy pic alkohol dobrej jakosci , nie mieszac alkoholi i nie pic za duzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... szkoda bo właśnie chciałam pomieszać, piwko, szampana i taki słodki likier kokosowy. No trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkjkj
wiele razy pilem po 3 -4 piwa i nigdy nie mialem kaca po tym . raz mi sie zdarzyło tylko Puścić pawia po jednym piwie marki tyskie . Przyczyna tyskie to gówno inne za szybko piłem Najczesciej pije- lech , zywiec , warka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkjkj
inne - 6 piw w ciagu 4 godzin i to były piwa tej samej marki . Nie wiem czy to ma znaczenie . ale chyba lepiej wypic 6 lechow niz 2 warki strong 2 lechy 2 zywce . Lepiej nie mieszac nawet piw . Chyba ze jedna marka piwa jest w przewadze tj . wypijesz 5 lechow i jednego zywca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteee
TakToJa ja mam dokładnie to samo z moim:) Pijemy po równo 0.7l i ja jestem świeża a mój ledwo żyje.... Bądź tu mądry i pisz wiersze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije tylko wodke , nie mieszam alkoholi. Przed pojsciem spac jesli czuje, ze mi jest niedobrze to wymiotuje, potem polykam 2 aspiryny i spac i wstaje zdrowa-przewaznie heeh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska.... jeśli przeważnie wstajesz zdrowa to aby ZAWSZE wstawać zdrowa to zażywaj w czasie picia 2kc :) ja to robię zawsze i pomaga bardzooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _po_prostu_ja_
przed piciem wypic 1 litr wody z cytryna ewntualnie zazyc rennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam wole sprawdzone 2kc. Nie wyobrażam sobie żeby przed piciem wypić tyle wody.... u mnie zawsze/no przeważnie picie alko to spontan i mam zawsze 2kc przy sobie -tak w razie czego;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole zamiast pić tego litra wody wolę zostawić miejsce w żołądku na alkohol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zostawić miejsce na alkohol - w sumie racja:) po takiej butelce wody już się jest mega "zapchanym" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×