Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak poderwać laskę będąc les?

Polecane posty

Gość gość

Ona jest najprawdopodobniej hetero. Zachowuje się wobec mnie tak jakby mnie uwodziła.. kokietuje. Ja się boje okazać jej zainteresowanie, ale bardzo jej pragnę. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klepanie po pupie to standard w lesbijskim podrywie. Widzialem bo moja ex miała takie doświadczenia i podobalo jej się to a była hetero. Generalnie to wszystkie kobiety lubią być dotykane tylko jak to robią faceci to się krępują bo "nie wypada":-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ta moja mnie często dotyka tylko tak żeby to wyglądało na przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie ma Facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrz jej przeciągle w oczy, napisz sms i dodaj Kotku,Kochanie itp dziewczyny tak do siebie piszą - ja jestem BI i uwielbiam takie zwroty :P hmmm jak ma jakos pazury fajnie pomalowane weź jej rękę i ' podziwiaj ' , jak sie znacie lepiej tzn - jako koleżanki, dawaj buziaka na powitanie , a juz najlepiej jak zaczniecie jakis ciekawy dla niej temat ( dowiedz sie czym sie interesuje) i zaprosisz ja do domu ,żeby dokończyć... nie wiem w jakim wieku jesteście....ale jeśli nastolatki , to pewnie w szkole macie jakieś projekty w grupach czy coś.... wtedy mozesz z nia być w parze... hmmm ja miałam patent taki zeby sprawdzic czy jej zalezy0000: najpoierw bylam miła, pomocna , bylysmy kolezankami,przyjaciółkami,a w fazie najlepszych przyjaciółek chodziłyśmy za ręke, całowałyśmy się, ja jednego dnia koło niej skakałam,a drugiego lekki olew no i wtedy jak chodziła struta i smutna porzytulałam się do niej i tłumaczyłam złym humorem.... ale to było odległe czasy :P 17 lat miałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzę się jej często w oczy. Chyba się zorientowała o co mi chodzi, ale jej to nie przeszkadza.. Sama czasami zerka na mnie pierwsza. Widujemy się w pracy. Jest 6 lat starsza ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No właśnie ta moja mnie często dotyka tylko tak żeby to wyglądało na przypadek. x to znaczy że wypisujesz tu p/i/e/r/dy nie mając pojęcia o realu. Wy..........da ..........lay )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejdz do niej i pocaluj z zaskoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kokietuje to może wcale nie jest hetero. Nie wiem, zachowuj się normalnie, rozmawiaj, uśmiechaj, zaproś na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma faceta więc chyba jest? Albo się ukrywa albo jest Bi? Jej zachowanie względem mnie, na pewno nie jest normalne.. jak między dwoma koleżankami. Mówi czasem jakoś tak dziwnie do mnie.. patrzy się dziwnym wzrokiem, uśmiecha, kusi.. Próbowałam sobie jakoś sensownie to wytłumaczyć, że może mi się wydaje albo nadinterpretuje ale z moich obserwacji wynika że ona w stosunku do innych się tak nie zachowuje. Czuje że coś jest na rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym jej prosto z mostu powiedziała, żeby uważała z takimi sygnałami, dotknięciami itd, bo jestem les i mogę to opacznie zrozumieć. Jak jest tobą zainteresowana to się nie wystraszy, a jeśli nie, to będzie miała nauczkę i odechce się jej zabawy. Każdy facet takie sygnały odczyta jako jestem tobą zainteresowana. Z kobietą les jest dokładnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wieeeeeeeeee
dziś Ja bym jej prosto z mostu powiedziała, żeby uważała z takimi sygnałami, dotknięciami itd, bo jestem les i mogę to opacznie zrozumieć. Jak jest tobą zainteresowana to się nie wystraszy, a jeśli nie, to będzie miała nauczkę i odechce się jej zabawy. Każdy facet takie sygnały odczyta jako jestem tobą zainteresowana. Z kobietą les jest dokładnie tak samo. x nie jesteś les, jesteś po prostu zwykłym p/e/d/r/ylem onanistą co trzepie gruche pod swoje posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli czujesz, że coś jest na rzeczy to ją pocałuj z zaskoczenia. Zobacz jaka będzie reakcja. Jeśli nie będzie wiedziała co odpowiedzieć na to i się nie wyrwie, to znaczy, że ona też coś czuje i jej się podobasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie się z pracy .... ale jest to koleżanka, przyjaciółka, czy tylko znajoma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darica
A jak patrzysz jej w oczy to jak długo spojrzenie się utrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten co wieeeeeeeeee dziś dziś Ja bym jej prosto z mostu powiedziała, żeby uważała z takimi sygnałami, dotknięciami itd, bo jestem les i mogę to opacznie zrozumieć. Jak jest tobą zainteresowana to się nie wystraszy, a jeśli nie, to będzie miała nauczkę i odechce się jej zabawy. Każdy facet takie sygnały odczyta jako jestem tobą zainteresowana. Z kobietą les jest dokładnie tak samo. x nie jesteś les, jesteś po prostu zwykłym p/e/d/r/ylem onanistą co trzepie gruche pod swoje posty spioch.gif xxx Co????? Jedyne co się tutaj zgadza to to, że nie jestem les:) Napisałam co napisałam, właśnie dlatego, że nie jestem les i gdybym nie była zainteresowana seksem ze swoją własną płcią, to takie wyznanie skutecznie by mnie ostudziło, pieprzona wtórna analfabetko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darica różnie. Zazwyczaj kilka sekund i tak patrzymy się bez słów.. innym razem odwraca wzrok i udaje że mnie nie widzi. Parę razy wymieniła ze mną kilka długich, głębokich spojrzeń. Bliską koleżanką ani przyjaciółką nie jest. Za dobrze się nie znamy ale widzę że mnie lubi. Zawsze jak coś do niej mówię to słucha uważnie i uśmiecha się do mnie często. I właśnie to jej przypadkowe 'przytulanie' do mnie najbardziej mnie intryguje. Nie wiem co to ma na celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę pocałować bo wszędzie są kamery pod nadzorem, gdyby ktoś przyuważył to byłby dym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeleć ją. I tyle w temacie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pomóżcie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj ją tak: "Rżniesz się czy trzeba z tobą chodzić?" I powinno się wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzeć w oczy, uśmiechnąć się, przytulić, to moze byc odebrane jako przyjacielskie, normalne. Co zrobić,by zasygnalizować cos wiecej,ale nie nachalnie,by nie urazić. Tez chcę wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dotknąć jej pupu lub cy/ców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odgarnac kosmyk wlosow z twarzy moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×