Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak pogodzić urządzenie pokoju dla dwojga

Polecane posty

Gość gość

mam taki problem, ponieważ od 3lat wynajmuje razem z chłopakiem pokój jest on duży, elegancki, ale niestety prawie wszystkie rzeczy są moje oprócz jego telewizora.. mam wrażenie, że go zaczyna ostatnio wkurzać to, że pokój jest bardziej "damski, kobiecy" niż neutralny.. ja lubię dodatki, storczyki-wymieniłam nawet ładną białą doniczkę na czarną elegancką bo biel jest bardziej kobiecym kolorem..nie wiem jak mam zaaranżować wystrój, on mi nie powie o co chodzi, ale jak tylko się pokłócimy to mówi, żebym spojrzała na nasz pokój, wszędzie są moje "kobiece pierdółki" wieszak z ikei z wieszakami damskimi, świeczki, jakieś kwiatki sratki itd. jak mam to pogodzić? nie lubię być w zimnym ponurym pomieszczeniu, za to lubię kiedy jest elegancko, panuje ładny wystrój.. nie wiem jakich dodatków się wyzbywać, żeby w razie czego kiedy jakiś jego kolega do nas wpadnie, nie pomyślał, że to jest typowo damski pokój i że ja nim steruje bo to nie jest prawda..mój facet lubi dominować, rządzić się, ale pierdołami się nie zajmuje, a ja znowu chcę każdą pierdółkę naprawiać, kiedy widzę, że coś jest nie tak, a nie potem słuchać przy pierwszej lepszej okazji, jak to go osaczam swoimi bibelotami..koszyki też niemęskie, świeczki też nie, kurde to co ma być pusto i sam telewizor ma stać bo to jest męskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może stosuj jedne kolory np beże i szarości są eleganckie, ale zarazem nie są zarezerwowane tylko dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×