Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zabkowaPANI

jak pokonać strach przed dentysta?

Polecane posty

Gość zabkowaPANI

macie jakis sposob an pokonanie strachu przed dentysta? mam do wyrwania zabka i cholernie boje sie isc do chirurga szczękowego!wole urodzic dziecko (juz 1 mam ) nizeli wyrwac zeba...macie jakies tajne sposoby? umre...na sama mysl chce mi sie ryczec jak dziecku! pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_koleż anka
wyobraź sobie ze dentysta to Twój mąż i zaraz zdejmie Ci majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkowaPANI
no bardzo smieszne...ciekawe czy Tobie kiedykolwiek na żywca dentysta wjechal w zeba i natrafil na nerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLLEGAA
KOTKU, pomyśl sobie że musisz wyrwać ząbka bo Cie będzie bolał i buzia Ci spuchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryumfliczek
dentysta świntuch 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trapezzy
fujare mu odgryź za kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuuaaaaaaa
autorko kotku słoneczko jesteś ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeflekkkk
ja pokonałam w momencie gdy mi się zrobiła czarna dziura na jedynce wyglądałam jak zombie fajna figura, ładna twarz a uśmiech... napisałam rozpaczliwego maila do jednego z dentystów z pewnej klini stomatologicznej, napisałam że moje zęby się sypią ale mam mega fobię odpisał mi, przekonał mnie abym przyszła tylko na przegląd na przeglądzie postawił mnie przed faktem dokonanym, że mi wyrwie korzeń tylnego zeba :D przeżyłam na następną wizytę miałam mieć usuwanie chirurgiczne ósemki, która rosła w poprzek dzień przed wydzwaniał i mówił, że mam przyjść bo inaczej mnie znajdzie więc poszłam :D no i zaczęłam wszystkie ząbki leczyć teraz jak uśmiecham się do lustra to jestem taka happy.. to naprawdę było najlepsze co mogłam zrobić - ten list do detnysty Tobie też radzę wziąć się za uzębienie, bo im dłużej czekasz - tym więcej ząbków będzie do leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkowaPANI
a gdzie taki swietny dentysta przyjmuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysioo
nie oszukujmy sie sie to boli i to cholernie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeflekkkk
mieszkam za granicą, nie w Polsce ale faktem jest, że pomógł mi bardzo w moim strachu teraz dalej się boję, ale jednak jestem w stanie usiąść na fotelu, ufam swojemu dentyście i wiem że stara się robić wszystko tak, aby bolało jak najmniej a poza tym obiecał mi, że jak będę wytrwała i naprawdę wszystkie ząbki, to zrobi mi koronkę na dwójce, bo to jedyny krzywy ząb jaki mam i mnie szpeci i wpędza w kompleksy, kiedyś mu o tym powiedziałam zachęcił mnie i chodzę regularnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkowaPANI
portada...no tak na żywca że to jak sie okazalo byl konowal a nie lekarz...i znieczulenie dzialalo tylko na poczatku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam usuwane już 2 ósemki i żadnego bólu..anie w trakcie ani po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujecie coś ?????????
ja miałam wyrwany ząb, to zależy od umiejętności dentysty i przede wszystkim od korzeni, mój został wyrwany w 20 sekund najgorsze jest później ten ból przez 2-3 dni mi się wdało niestety zapalenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkowaPANI
ale ja mam pęknięty więc napewno jakies dlutko do tego wpadnie...a poza tym ja mam mega fobie...jak widze dentyste to mi sie slabo robi...wlasnie dzwonilam do jednej takiej i przez telefon mnie uspokajala ze nic nie bedzie bolalo...gdybym miala kase zrobilabym wszystko za jednym zamachem pod narkoza..ale niestety w kraju szaleje bezrobocie i lepiej jest wydac 150 niz 1500 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujecie coś ?????????
wyrwanie zęba nie boli znieczulenie przecież dostaniecie boli po wyrwaniu !!! chociaż nie których boli delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego boicie się dentysty? przecież jego praca nie polega na robieniu ludziom krzywdy tylko na pomaganiu im...trzeba z takim podejsciem isc do gabinetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkowaPANI
najgorsze jest ze ja juz w podswiadomosci mam bol....dlatego chcialabym albo narkioze albo sedacje ale kurfa te koszty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytresasdfg234
posłuchaj ja miałam tak samo. Ze strachu przed dentystą wpadałam w taką panikę że zaczynałam się cała trząść :o W końcu nie było wyjścia i musiałam wyrwać 8.7 i szóstkę :o poszłam do dentysty w szpitalu, na korytarzu myślałam że umre ze strachu ale jak weszłam i siadłam na fotel to pomyślałam sobie aaa mam to wszystko w dupie niech się dzieje co chce. Facet dał mi znieczulenie i powiedział że wyrwie trzy zęby na raz :O nie sprzeciwiałam się i wziął się do roboty trwało to może jakieś 60 sekund tylko niestety dostałam krwotoku i musieli mi zszyć dziąsło :o Jak już skończyli to dentysta sam powiedział że w takich sytuacjach faceci mdleją a ze mnie jest dumny :D W każdym razie rwanie nie boli nic !!! I wolałabym mieć rwanego zęba niż leczonego kanałowego !! Jedyne co jest nieprzyjemne to sposób podania znieczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co...ja to bym bardziej bała się narkozy niż bólu..przeciez spisz, nie wiesz co się dzieje...nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytresasdfg234
aa jeszcze dodam że mimo wyrwania u mnie trzech zębów obok siebie to po wyrwaniu nie czułam żadnego bólu mimo również tego że miałam szyte dziąsło i szwy. Wprawdzie goiło się to w całości prawie 2 miesiące ale żadnego bólu nie czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkowaPANI
a mial ktos leczonego zeba abrazyjnie? jak to dokladnie wyglada...bo wlasnie wyczytalam ze moja stomatolog wlasnie ma mozliwosc zrobienia czegos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koipoa
abrazje można stosować tylko w jednym przypadku na 100 to nie takie proste jak sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiena,699
nie boli rozumiesz to ? nie że coś tam poczuje ale NIE BOLI w ogóle nic! czy ty to rozumiesz ? znieczulenie jest beznadziejne ale tylko to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj mnieeee
który to ząb i na dole czy u góry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkowaPANI
hiena...dzieki moze jakos przetrwam.... a co z ta abrazja jest nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkowaPANI
gorna szóstka....a najgorsze jest to , ze kiedys jako nastolatka mialam wyrwanego zeba i niedawno okazalo sie , ze i owszem zeba nie ma ale zostaly korzenie i to obok tego bolacego....mam dziaslo a w nim korzenie....i boje sie co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thwerasza
oj boże co ty piszesz :/ ja też rodziłam dziecko i wolę miec rwane 10 zębów na raz niż jednen poród !!! Już tu wszyscy pisali że rwanie nie boli i mogę tylko potwierdzić u mnie to trwało jakieś 10 sekund nie czułam niczego. Potem tylko apap bo trochę po wyrwanie bolało ale nie tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaj nowy tematt
jak Ci dadzą znieczulenie to nie poczujesz nic a skoro masz pozostałości w dziąśle to Ci to dziąsło przetną i wyrwą resztę zapewne również zszyją ale to nie boli naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×