Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sasa2009

jak pomoc facetowi gdy ma problemy z impotencja

Polecane posty

mam pytanie jak pomoc facetowi gdy ma problemy z impotencja,jest to wywolane poprzednim zwiazkiem. gdy mamy sie kochac jego członek nie potafi byc twardy wydaje mi sie ze zbyt mocno sie skupia na tym by sie udało.jedynie gdy wspomoge go ze tak powiem reka cos z tego wychozi. mam pytanie co zrobic by go podniec lub by przestal myslec o tym.bo wiem ze zle sie ztym czuej a chce jak najbardziej mu pomoc.bo cholernie mi na nim zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam meza i kochanka
daj mu szanse.poprostu chlopak sie za bardzo stresuje bo chce tego samego od ciebie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem mam wrażenie ze staramy sie czasem za bardzo hehe ale moze ktos zna jakies sztuczki co zrobic zeby musie bardziej spodbac podniec nie wiem nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehehehhheheehhe :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszam
chyba z potencją bo jak ma problemy z impotencją to oznacza że stoi mu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie sie tgo boje mysle ze to bedzie to ostecznosc.ale tak wierze ze sie uda .zbyt mocno mi na nim zalezy by ztego powodu z niego zrezygnowac .moze jestem chora albo cos hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Myrevin spierdalaj :o :D tylko nieudacznikom i łajza nie stoi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Euforyczna Sory ale do d**y taki facet ktory nie moze! 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Euforyczna Zloty- no dokladnie...(: doba i mądra kobieta 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty i Euforyczna to kretyni. Nie wiem czemu nie staje twojemu facetowi.. (może to prowo) ale pytanie an forum i to tym forum tak wygląda. Seksuolog wg mnie. Ale temat dobrze że sobie zaistniał, nawet jak to prowokacja.. pokazał mi że dwa niki.. a już napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam meza i kochanka
ci na kaweterii i tak ci nie pomoga.sluchaj serca co ci mowi.A CI KTORZY PISZA TU CI ODPISUJA TYLKO Z NUDOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczelna w stadzie
" mam pytanie jak pomoc facetowi gdy ma problemy z impotencja,jest to wywolane poprzednim zwiazkiem. " kobiety sa zayebiscie naiwne :O nie staje mu bo nie jestes ta ex :O ja pjerole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie prowokacja porostu tak nigdy nie mialam. a na zlotego i euforyczna nie zwracam uwagi pewnie sami maja problemy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
naczelna w stadzie " mam pytanie jak pomoc facetowi gdy ma problemy z impotencja,jest to wywolane poprzednim zwiazkiem. " koorwa NIEEEEEEEEEEE tylko i wyłącznie stanem zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodytta
mam podobny problem,juz zaczynam myslec je cos ze mna nie tak;( on ma dopiero 27 lat co moze byc tego przyczyna??? nigdy z nikim tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak doradzać bo nie znam nikogo z tym problemem. Tak se myślę że najważniejsze byłoby ustalenie przyczyny.. a tego wy nie ustalicie.. tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczelna w stadzie
"Myrevin Nie wiem jak doradzać bo nie znam nikogo z tym problemem. Tak se myślę że najważniejsze byłoby ustalenie przyczyny.. a tego wy nie ustalicie.. tak myślę. " oj znasz tylko o tym nie wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodytta
iwesz probowalam z nim rozmawiac powiedzial ze juz tak ma,czasami moze 3 /4 razy a na drgi dzien jest niewypal po 10 minutach mu klapnie i nic. Moze naprawde chodzi o mnie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×