Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak pomóc koleżance w toksycznym związku?

Polecane posty

Gość gość

Moja dobra koleżanka jest w toksycznym związku, jej facet poniża ją, wyzywa od najgorszych, tylko czekać aż podniesie na nią rękę (o ile już tego nie zrobił). Nie ma za grosz szacunku do niej i obniżył jej poczucie własnej wartości do tego stopnia, że ta niegdyś pewna siebie ładna i zgrabna dziewczyna jest święcie przekonana, że już nikt inny na nią nie spojrzy i nie będzie jej chciał. Ten facet po prostu jest tyranem, do tego obraca moją koleżankę przeciwko mnie (i innym jej kumpelom), a ona dała mu się zmanipulować do tego stopnia, że wierzy że ja chcę zniszczyć jej szczęście. A ja tylko próbuję otworzyć jej oczy. Nieraz płakała przy mnie przez tego faceta, płacze przez niego mniej więcej raz w tygodniu. A ja nie mogę jej pomóc. Do tego moja koleżanka- zawsze dobra i pilna uczennica stwierdziła, że w tym roku po maturze nie pójdzie na studia, bo X (ten chłopak) ma tu pracę i musi na razie tu zostać, a ona przecież nie będzie go zostawiać (a w naszym mieście nie ma żadnych wyższych uczelni). Nie wiem co mam zrobić, by jej jakoś przetłumaczyć. Ona ma 19 lat, a ten jej chłopak 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie jakbym czytała o swoim związku.. też wiele osób próbowało mi otworzyć oczy, ale w sumie otworzyły mi się same i to też nie do końca (czasem mam powroty myślenia ze to ja byłam zła) po roku od tego jak mnie zostawił.. i w sumie dalej się nie pozbieralam zostałam wykorzystana przez kolejnego faceta i tak sobie teraz żyje w samotności i nie potrafię zawiązać żadnych relacji.. mam nadzieję ze z twins kolezanka bedziesz lepiej. Najlepiej byloby ja przekonac ze jednak to jej zycie i studia mogą jej dużo dac, lepsza pracę itd. żeby potem nie zalowala, zawsze przecież może wracać na weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×