Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Margariita

Jak pozbyć się babska co sie kreci przy moim meżu

Polecane posty

Gość Margariita

Hej. Doradzcie. Jak w delikatny i kulturalny sposob dac pewnej szm***e do zrozumienia zeby sie odczepila od mojego meża? Nie chce robic scen bo poki co " mają wspolne drogi zawodowe", poza tym nie chce sie osmieszac. Ale zaczynam sie martwic. Ta pieknisia czepia sie tylko zajetych facetow. A juz dwa dlugoletnie zwiazki u mojego meza w pracy rozwalila i tylko pcha sie wszystkim do lozka. Jak zwierzyla sie mojemu mezowi- ona kocha seks i zajety facet to zakazany owoc a taki jest najlepszy :o . Mój sie z tego smieje a teraz zaczyna sie juz denerwowac na mnie bo widzi ze jestem zazdrosna. Juz pisza smsy (choc niby zawodowe) i kilka razy maż wzial ja do siebie (prywatny weekendowy biznes) do pracy. (Poza tym caly tydzien pracuja w innej firmie razem). Wiem ze to modliszka i choc moj maz zapewnia ze mnie kocha to Ona moze dla zabawy zakrecic mu w glowie. Co mam robic?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie zrobisz,odwróć uwagę i zajmij się smsami z kolegą żeby było po równo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie ma męża k/ur/wi/arza to nic nie zrobisz. Wszystko zalezy od zachowania twojego meza a nie od niej. Jej wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie maz powinien jej powiedzieć, ze nie jest zainteresowany? Niemota z niego czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ona w ogóle wie że twój mąż jest zajęty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dlaczego wyzywasz cudzych mężów ku/rwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że ona wie. Najgorsze jest to że znam wiele kobiet ale takiej uwodzicielki jak ona...nie. To jest przerazajace jak ona potrafi owijac sobie mezczyzn wokol palca. Oni sie zakoc***a a ona sie smieje. Szkoda tych rozwalonych przez nia zwiazkow i dzieci ktore zostaly bez ojcow. A za ponysl z smsami do kolegi dziekuje moze skorzystan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz mu fiuta do buzi ,zanim ona to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×