Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaszagryczana

Jak poznać,że ktoś bierze narkotyki ??

Polecane posty

Gość kaszagryczana

Mam podejrzenia ,że córka mojej siostry(20 lat) bierze narkotyki. Niestety doszły mnie takie słuchy od osoby z jej wcześniejszego towarzystwa... Od jakiegoś roku ma nowy krąg nieciekawych znajomych i za cholerę nie można jej przegadać ;/ Nowe koleżanki i koledzy to istna patologia ... Od dłuższego czasu siostrzenica chodzi ciągle śpiąca, nie ma energii, nie wraca na noce, naciąga babcie na kasę, notorycznie kłamie - jednym słowem od dłuższego czasu żyje w kłamstwie ! Słyszałam ,że jarała trawke... trawke bym mogła jej wybaczyć ... ale podobno w grę wchodzi amfa ! Nie raz nie dwa sięgała po to gówno !!! Jak rozpoznać ,że brała ? Ona oczywiście się wypiera ! Na test się pewnie nie zgodzi... pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milokajj
Po amfie to raczej ospała by nie byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszagryczana
a może to skutki tego ,że od dłuższego czasu nie bierze ? Może w gre wchodzi inny narkotyk.... Ciągle ma chrype ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszagryczana
chrype ma non stop od ok 2 miesięcy ;/ jest czasem nadpobudliwa, a innym razem ospała. Ledwo wstanie i już jej się spać chce . Ma dużo siniaków na nogach... ;/ ale nie wiem czy to ma znaczenie bo nie znam sie aż tak na narkotykach. Nigdy w ustach nawet trawki nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszagryczana
Fakt... jej babcia coś mówiła o dziwnych oczach...;/ dziwne zachowania można też przypisywać alkoholowi...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Bez przesady, nie każdy takwygląda i puka nogą po amfie :D Ale działanie narkotyków faktycznie widać po źrenicach. Tylk, że musisz postawić 2 osoby obok siebie. Jedną podejrzaną, a drugą jako wzorzec źrenic. Po LSD, amfetaminie, atropinie i skopolaminie (Lulek, Bieluń, Wilcza Jagoda) i pobudzaczach, są rozszerzone źrenice. Po opiatach i barbituranach są zwężone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszagryczana
jak przeychodzi z imprezy to wiadomo,że piła ! ale skąd mam wiedzieć,że brała tez narkotyki ? ;/ nigdy nie ma tej pewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam osoby wyćpanej która potrafiła by stać w miejscu i nie robić nic podejrzanego, nie ruszać szczęką, nie pukac palcem cokolwiek, cos trzeba robić. A źrenice jak znasz osobe to widzisz ze ma inne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zamiast iśc spać zaczyna sprzątać pokój lub robić inne dziwne rzeczy to już wiesz że brała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariiika Nie znam osoby wyćpanej która potrafiła by stać w miejscu i nie robić nic podejrzanego, nie ruszać szczęką, nie pukac palcem cokolwiek, cos trzeba robić. Ja znałem parę takich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś wyżej dobrze z tymi włosami powiedział... Ja bym spróbowała.. Bo jak sie okaże ze jest czysta, to ja poszukałabym jakiegoś medycznego wytłumaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może oni tak walili tylko kreseczke na lepszy dzień?:D:D Po takim to może i bym nawet ja sama nie poznała. Wszysycy co ja widziałam to raczej wywaleni w kosmos:D nie na delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już stare wyjadacze:D i nic nie było widać? nic nic? :D:D Może słabe... Że im serca i oczy nie wyskoczyły to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_porzeczka
Moim zdaniem wcale nie jest tak łatwo laikowi rozpoznać, czy ktoś jest naćpany. Ja nie rozpoznałam kiedy bliska mi osoba zaczęła brać amfę. Dopiero po fakcie jak się o tym dowiedziałam i jak sobie poczytałam, zauważyłam wytrzeszcz oczu, ale tak poza tym nie było nic charakterystycznego. Było za to dobre samopoczucie u tej osoby, dobry humor, apetyt w sumie normalny. A po jakimś czasie, gdy ta osoba przestała brać, bo na szczęście przestała, podejrzewałam ją co chwilę o to, że jest naćpana. Wydawało mi się, że ma dziwne oczy, że jest nadpobudzona, a dobry humor to efekt brania, ale po zrobieniu testu okazało się, że jest czysta. Człowiek nie od razu wygląda po narkotykach jak trup, nie każdy jest wychudzony i się telepie. Masa ludzi oszukuje swoje rodziny i bierze po kryjomu przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariiika To już stare wyjadacze i nic nie było widać? nic nic? Jasne, że starzy wyjadacze. Koleś który tyle brał mał duż tolerancję już. Mało tego. Pracowa w na AGD w halach pod Pałacem kultury i w pracy handlował z pod lady. Co 2 godziny wyciągał gramowa paczuszkę, na bezczela wysypywał na ladę i wciągał :D A jeszcze inni produkowal w tej hali amfę w nocy i capiło chemią w całym spożywczym :D Ale to już nie znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariiika To już stare wyjadacze i nic nie było widać? nic nic? Jasne, że starzy wyjadacze. Koleś który tyle brał mał duż tolerancję już. Mało tego. Pracowa w na AGD w halach pod Pałacem kultury i w pracy handlował z pod lady. Co 2 godziny wyciągał gramowa paczuszkę, na bezczela wysypywał na ladę i wciągał :D A jeszcze inni produkowal w tej hali amfę w nocy i capiło chemią w całym spożywczym :D Ale to już nie znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i tak, ale ja ide do klubu spojrze na człowieka na oczy, na ruchy i dla mnie to raczej widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesor Bimbałek Ty chyba jesteś pojebany z tym gramem co 2 godziny ja rozumiem można tak pare razy ale na pewno nie przez dajmy na to 10 godzin to wychodzi 5 fety... ze sztuki zrobi taką kreskę że na raz tego nie wciągniesz bo zapchasz klame jak jest dobra feta to najwiekszego narkomana postawi na nogi a jak jebenie sztuke na raz to bedzie latał pół nocy czy dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marikii
sluchAJ jaka ty pizze robisz za 50 zl?oszalalas!mnie skladniki na 2 pizze(2 duze blachy) wydaje 15 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapasy, po 10 latach brania n on stop i dawania amfy w kanał sam miałbyś dużą tolerancję. Może nie taką jak on, ale on zawsze chciał być największym kozakiem na osiedlu. Jak chciał przypakować, to zamiast ćwiczyć, to zeżał w 2 dni 5 kilogramową puszkę Gainera :D A o cenę się nie martw. Tego syfu miał pod dostatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kefir18
Jeśli bierze anfe można rozpoznać po oczach będzie biała durze źrenice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta dziewczyna jest juz dorosła i ma prawo robić co chce. lata niewoli juz za nią, niech czuje ze żyje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka65785
gadatliwosc, rozszerzone zrenice, oblakanie (nie wie co ze soba zrobic) lub szybko zmienia czynnosci, czasem wykrzywianie konczyn, twarzy itp a rano zle samopoczucie, blada cera albo posiniaczone rece, skora w kolorze ciemniejszym ;) to sa skutki brania "proszkow" nie wazne jakich, bo po kazdych sa podobne skutki, a jak pali to: - chec na slodkie, rozbawienie, zrenice w standardzie + zaczerwienione bialka, oczy swieca sie jak po kilku piwkach, opoznione ruchy p.s. to nikomu nie szkodzi wrecz przeciwnie wiec nie ma sie co martwic ... oczywiscie to 1 to samo zlo i trzeba to leczyc tymbardziej ze sa rozne substancje juz typu mefedron (szybko uzaleznia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qu1nsaYY
marycha - otepienie czaszki (po dluzszych spozyciach i wiekszych) - rozkojarzenie - zawieszki :D - zaczerwienione zrenice + opuszczone powieki - spowolnione ruchy i podzielnosc uwagi - zaburzenia koordynacji ruchu - zaburzenia pamieci - sennosc - prochy - oczy czarne jak 5 zl - szybkie ruchy - brak sennosci - wysuszone usta/cera - nadpobudliwosc ruchowa - drgawki (zimno/cieplo) Podopieczni zazwyczaj staraja sie uciec wzrokiem gdy jest cos z nimi nie tak :). Niech Ci pokaze swoje rece czy drza dobry sposob, w glosie tez wyczujesz niepewnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
trawka to jej nie zaszkodzi.amfa może ale też nie ma tragedii.jest dorosła , wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quinsaaay
jasne ze nic sie nie stanie, marihuana jest uzywka stosowana powszechnie juz, mozna nawet ja dostac w spozywczaku spod lady ;). Legalizacja dla Polski ... nie uda wam sie wszystkich zamknac bo musielibyscie dobudowac z 20mln dodatkowych celi i przy okazji pozamykac siebie, taka prawda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×