Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puumka

Jak przedluzyc wersje 30-dniowa programu?

Polecane posty

Gość puumka

sciagnelam program na 30 dni paint shop pro, konczy mi sie juz czas a nie mam kasy zeby kupic caly program. wiem ze niektorzy crackuja programy tak ze maja je na komputerze be zlimitu. skad wziac cracki do tego programu etc? tylko nie piszcie ze z internetu tylko konkretniej bylabym bardzo wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cofnij zegarek w windowsie
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puumka
a mozna tak bardziej po ludzku? :( ;) albo do kogo powinnam sie zgosic zeby mi to zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssasankaaa
zainstalowałąm dziś ten program ponownie z instalki która miłam na komie ( wersja testowa) bo myślałąm że zmiana czasu pomoże żeby przedłużyć jego działanie. Niestety nic sie nie zmienilo dalej pokauje że zostało 0 dni. dlaczego??? prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssasankaaa
hmmm a jak to zrobic??? i wtedy przesuniecie zegarka w windowsie pomoże??? bo widziaąłm tu takie opinie ze to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pc
przestawienie zegara nic nie da , musisz wyczyścić wszystko co jest związane z tym programem i sprobować go zainstalować jeszcze raz tylko nie wiem czy to coś pomoże bo niektóre programy są zabezpieczone przed instalowaniem wielokrotnym :):) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssasankaaa
dziekuje za odpowiedzi:) to moze spróbuje usunąć najpierw to wszystko a potem ponownie zainstaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssasankaaa
Udało mi sie!!!!! :) wyczytałąm na innej stronce że ta data musi być bliska daty instalacji wiec w własciwościach programu zobaczyłam date zmieniłam na taką i działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssasanka
No nie wiem co sie dzieje dzis chciałam poobrabiac troche fotek i cofciecie czasu nie pomaga. Pokazuje że wersja próbna sie skonczyła. Teraz to już nie wiem co mam robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wiem
powiedz dokładnie pełną nazwe programu i wersje Chyba mam coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssasanka
To jest corel paint shop pro X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssasanka
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssasanka
ta stronka z crakami jak otwieram to pokazuje sie kup program, próbowałam raz ściągnac craka ale nie wiedziałam jak dokładnie sie go instaluje był w zipie to wypakowałam go do folderu gdzie był program ale nie zadziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssasanka
a nie sorki mam już otwiera sie wszystko tylko jak to zainstalowac żeby działao najpierw program od nowa potem craka czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojciec tadzik
Grzesznico, kup program uczciwie w sklepie i nie namawiaj innych do grzechu kradziezy. Na tego, kto sciąga cracki spadnie gniew Szatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssasanka
no znalazłam craka mam go już na kompie wypakowałąm do tego pliku co jest instalka i nie działa, kurcze nie wiem już moze to nie ten crak ale nazwa sie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssssss
A co było w pliku? Poczytaj *.nfo (lub coś innego). Czasem są podane seriale, czasem trzeba zsatąpić bibliotekę, czasem odpalić jakiś pragram. Różnie. W każdym razie polecam instrukcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssasanka
hmm no własnie nie dał osie odpalić inf bo wyskoczył oże jest uszkodzony, a może polecił by mi ktoś darmowy program po polsku żerby było usówanie szumu aparatu, wygładzanie. czy Gimp ma taką opcje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssssss
Otwórz za pomocą np notatnika :D Klikanie myszką ogłupia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssasanka
ehhh już usunełam:) tego craka. A nie znasz programu po polsku innego który by robił korekte tak jak corel tj usuwanie szumu, skaz wybielanie zabków??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssasanka
ok dzieki własnie ściągam :) a te spolszecznie to jakoś potem trzeba instalowac? bo ja to zielona troche jestem jak coś dodatkowego trzeba wgrać potem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssasanka
twój link nie działa ale znalazłam jak z tym spolszczeniem trzeba zrobić. Tylko mam problem bo w zipie mam tego pint.net jak chcem rozpkaowac to pisze sciągnij wersje programu tą co mówiłes to zainstalowałam. I Jak chcem zainstalowac program już to znowu pojawia sie komunikat ze potrzebny jest ten program który już przecież ściągnełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finepixx
Zrob reinstalacje Windowska i po klopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finepixx
*windowsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg kolejności
Jeśli nie masz w systemie, zainstaluj net.Framework w pierwszej kolejności (może trwać dość długo, zajmuje nieco miejsca, ale przydaje się tez do coraz wiekszej ilości innych programów pisanych w oparciu o "NET"). Jeśli nie masz czym rozpakować, ściągnij darmowy 7zip http://tnij.org/zip7 W zależności od systemu, powinna być pod prawym przyciskiem myszki opcja Rozpakuj lub podobne albo bezpośrednio z poziomu programu. Krótki opis i spolszczenie http://tnij.org/pnet [teraz wszystkie linki powinny działać bezpośrednio po kliknięciu) Znacznie zwiększysz możliwości programu, ściągając pluginy ze strony http://tnij.org/pnplug Również darmowy GIMP ze względu na swą specyfikę nie każdemu pasuje. Pamiętaj, że Paint.NET jest darmowy i komercyjnemu PSPro nie dorównuje, ale możliwości ma całkiem spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssasanka
Ten net framework to za trudny dla mnie. Wyskakuje komunikat "Your are too stupid to install the software". Co to może oznaczać ? Plizzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssansanka
widze że ktoś sie podszył po demnie w ostatnim wpisie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×