Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona**

Jak radzić sobie z mężczyznami

Polecane posty

Gość Ona**

Zapraszam do rozmowy na taki właśnie temat. Panowie również mogą zabierać głos w tej sprawie, tak bardzo istotnej dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnaaa
hmmm radzenie sobie z facetami to nie jest moja najsilniejsza strona napewno jestem z facetem od roku i nie potrafie sobie z nim poradzic juz nie wiem jak mam na niego wpłynąć zeby sie zmienił moze tutaj sie czegos dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona**
Właśnie taką mam nadzieję, że wspólnie nauczymy się czegoś i to dotyczy również mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnością się dołączę:D nie mogę sobie poradzić z moim mężem, rozbestwił się:o może się czegoś nauczę od was:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagor
To z nami trzeba sobie jakoś specjalnie radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to się
bracie doczekałeś na odpowiedź... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar.cinek
Co to znaczy radzic z męzczyznami? Związek to nie walka. Jak chcecie na siłę zmieniać facetów to tylko prowokujecie konflikty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagor
Nie no Marcinek, chyba nie oto chodzi... :D Panie umilkły, ale może doczekasz się odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja13
Witam wszystkich.Uważam, że aby związek był taki jaki sobie byśmy mażyły to przedewszystkim trzeba poszukać odpowiedniego kandydata na męża czy też chłopaka.A póżniej w dużej mierze zależy od nas kobiet czy ten związek przetrwa czy nie.na początku jest ZAWSZE miło i nic nam w sobie nie przeszkadza,dopiero gdy poznajemy siebie na wzajem bardziej to zaczynają się konflikty.Z facetami trzeba krótko i na temat ,jeżeli w związku jest coś nie tak a on sobie z tego nic nie robi trzeba zająć się swoimi sprawami i nie dawac mu do zrozumienia że nie tylko on jest najważniejszy w twoim życiu,niech poczuje trochę zazdrości .Przedewszystkim musimy co jakiś czas czymś go zaskakiwać by nie tracił naszą osobą zainteresowania,by myślał cały czas o nas.jak on idzie z kolegami na piwo ty idz z koleżankami do kina lub gdzie indziej .niech wie że i ty bez niego dobrze się bawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona**
Niestety panowie z Wami trzeba sobie radzić, to prawdziwa sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona**
Maja 13 z tym odpowiednim kandydatem, to raczej będzie problem. W luźnym związku dobrze się kryją z własnymi wadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOGI-Miś
Dobrze gotować !:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagor
Czy my naprawdę jesteśmy tacy straszni...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona**
Nie chodzi o to , że jesteście straszni. Jesteście naprawdę kochani, tylko bardzo często nasze relacje są różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhhhh ja nie radzę sobie z moim kochanym..ale wykazuje dużą cierpliwość,gdyż uważam,że jest tego wart;) Co prawda nie wierze w faceta który przepłynie rzeke przejdzie przez 7 gór aby do mnie dotrzeć;) Ale wiem,że na obecnym mi zależy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOGI-Miś
Dbać o porządeczek koło KOCHANEGO MISIA! ,,,,:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona**
A o co będzie dbał kochany miś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagor
No trudno, żeby było inaczej. Przecież w tym tkwi cała tajemnica wzajemnych relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOGI-Miś
❤️ Jeszcze nie skończyłem !;-) Misia można zagonić do sprzątania ( ALE NIE ZA CZĘSTO ) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja 13,jezeli chodzi o związki ,to nie ma złotej recepty . Kazdy człowiek jest inny ,wychowywał sie w innych warunkach ,ma taki a nie inny charakter,przyzwyczajenia ,wady ,zalety. wydaje mi sie ,że najwazniejsze aby nie zatracac swoich marzen,nie rezygnowac z pasji,ani z przyjazni.a w tym wszystkim kochac tego drugiego człowieka(w szarej rzeczywistosci to czasem trudne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOGI-Miś
Z MISIEM NALEŻY SIĘ KOCHAĆ KILKA RAZY DZIENNIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona**
Kagor teoretycznie masz racje, tylko to często prowadzi do zbędnych awantur. Kończ misiu, kończ. Ata72 zgadzam się z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona**
Już widzę jak miś daje radę kochać się kilka razy dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba z wenus
a ta na marginesie..... w dzisiejszych czasach faceci maja za malo obowiazkow ,za duzo wolnego czasu. Wbrew pozorom.A co facet robi jak sie nudzi ? idzie na piwo z kolegami .raz ,drugi ,trzeci. Sam ,bo to impra dla samych facetow. a potem jest na tych meskich piwkach dluzej i dluzej , a ty w domku czekasz i czekasz. wkurzasz sie ,jak ten wraca zawiany robisz mu awanture . a na drugi dzien masz wyrzuty sumienia ,bo pewnie przesadzilas , za duzo nakrzyczalas,itp Co wiec robisz? Pyszne sniadanko ,alca-zecer na kac a,dwoisz sie i troisz ,zeby tylko rozgonic chmury z poprzedniego wieczoru. a luby sie dąsa. I idzie na piwo wieczorem znow ,no bo sie przeciez gniewa. A tam taka fajna laska z nim gadala .... ona na pewno nie ma takich humorow jak ty............... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona**
A ja myślę, że prawda leży gdzieś pomiędzy jednym, a drugim wyjściem Anamant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOGI-Miś
Ale za to Miś może przekopać Ogródeczek ! :-) Naprawić Kucheneczkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona**
A myślisz, że kobieta tego nie potrafi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona** Na początku związku ,to możliwe :P Ale po kilku latach ,czasami raz w tygodniu ,graniczy z cudem..... :) Nie jest to nagminne ale zdarza sie nawet najlepszym-spadek formy ,choroba ,przepracowanie,stres i wiele ,wiele innych czynnikow....... Ale nie przerazaj sie ,to nie jest stan ciągły! Sama wiec widzisz ,ze seks nie wystarczy..... Zawsze trzeba widziec w partnerze przyjaciela ,nigdy nie zapominac o drobnych przyjemnosciach,o rozmowie. I nigdy nie wolno myslec ani mowic źle o partnerze..... to trudne po klotni,ale zawsze to się jakoś obraca przeciwko nam samym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×