Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak reagujecie na kogoś kto ma naprawdę starodawny telefon?

Polecane posty

Gość gość

Jestem miłośnikiem starych telefonów komórkowych, z końca lat 90. Używam takiego telefonu na co dzień - oczywiście działającego. Zauważyłem, że ludzie nie zwracają uwagi nawet na najnowszego iPhone ale przyglądają się mojemu telefonowi ;) Ale nie jeżdżę komunikacją miejską, więc mało takich okazji - muszę spróbować i się przekonać :D Najbardziej mnie ciekawi reakcja nastolatków, które przecież w 1996 czy 1998 roku jeszcze nawet nie były w planach, co dopiero mówić o poczęciu, ciąży a co dopiero urodzeniu się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gardze takim pastuchem! każdy kto ma tańszy niż za 1000zł telefon to pastuch , smieć , biedak a biedaki to patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam nokie 3210 bo jestem biedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ludzie mogą pomyśleć, że używam takiego telefonu, bo jestem biedny. Dobre, no na to nie wpadłem hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam beke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio miałam telefon starszego typu w reku. Starszy sąsiad chciał, żeby mu zmienic melodyjke. Miałam problem z obsługą! Nieźle... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Miałam problem z obsługą! Nieźle... " ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co byście sobie pomyśleli jakbyście zobaczyli kogoś słuchającego muzyki z walkmana kasetowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głowa musi być nowa, telefon nie ma znaczenia jak w tej pierwszej wiatr hula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie znaczenie ma moj wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz na myśli z tą nową głową i wiatrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam miłośniczką starych telefonów dopóki nie dostałam smartphone. Teraz już miłuje Stare telefony Ale na odległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A jakie znaczenie ma moj wiek? " Fundamentalne. Jeśli masz 15 lat to skąd masz znać obsługe starych telefonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy, że ludzi nie ocenia się po telefonach, inaczej: jesli ktoś jest głupi lub zły, nudny..., to nawet super telefon nie zrobi z niego geniusza i duszy towarzystwa. Ważne co ma się w głowie, a nie na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no racja z tym, że ważniejsze co ma się w głowie ale to, że ktoś uzywa zabytkowego telefonu ma jakiś powód i zastanawiałem się jak sądzą ludzie co może być tym powodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nokia 3310 - to były czasy! Żadnego telefonu potem już nie kochałam tak bardzo :) Jak reaguję? Uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, większość ludzi myśląc o starym telefonie ma na myśli telefon z czasów popularyzowania się telefonów na szerszą skalę czyli od roku 2000 (nokia 3310) w górę. A ja mam na myśli telefony z lat 1996, 1997 takie jak nokia 1611 albo nokia 8110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze do niedawna mialam taka stara, niestety zostalam zmuszona do zmiany. Nie dlatego, ze przestala dzialac tylko SIM juz nie pasuje :( Ale reakcje innych byly przyjemne. Nawet pare osob chcialo potrzymac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no... :) To był telefon starszego typu, ale nie aż tak stary. Był tak prosty, ze aż skąplikowany :D Paradoks taki :P Rocznik 83' cegiełki pamiętam. Ja miałam jeszcze niedawno sprawnego szpulowca i sie nie chwale... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa adaptery do kart sim i wszystko pasuje - sam tak robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam sie, ale to nie chodzilo o to, ze to byl micro SIM. Tez mam adaptery. Po prostu nie dzialal i mi powiedzieli, ze nie bedzie dzialac... To nokia 3110, taka z 1997 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy w 1997 ja dostalam, nie byla nowa. Ale potem pojawil sie taki sam nr nokii to tylko zaznaczam, ze mialam te starsza. Znaczy mam caly czas. Tylko SIM nie pasuje. Inna platforma, czy cus - nie do konca zrozumialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja karta micro sim z t-mobile całe szczęście po użyciu adaptera działa we wszystkich nawet najstarszych telefonach, rowniez w 3110 z 1997 roku (super telefon! ) i jeszcze zabawnie wyświetla sie na nich logo ERA GSM a ty masz w jakiej sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakiej sieci masz tę kartę sim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtedy to byl plus. SIM sie zmienil, bo przenioslam numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama taki mam w razie jak psuje mi sie mój smartfon. Iphony sie co rusz psują :( a ten stary telefon nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A taki stary telefon może być bardziej funkcjonalny niż nowoczesne smartfony bo można go z łatwością przerobić na alarm GSM dla osób starszych albo niepełnosprawnych. Fajna sprawa. Szczegółowo jest to opisane na stronie wideoinstrukcja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×