Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiuniaaaaasia

jak rozpoznać ,ze ktoś bierze sterydy?

Polecane posty

Gość kasiuniaaaaasia

Podejrzewam ,ze moj chlopak bierze sterydy ma owłosione troche plecy klate , ciągle napina się w lustrze ma ataki agresji bardzo dziwne,ciagle zmienia zdanie i m huśtawki nastrojów . Ma dosc obszerne uda i lydki i troszke rzadkie włosy. Jesli chodzi o seks wszystko jest ok on jest jak automat moze 5 razy pod rząd nie wiem co mam o tym myslec czy sterydy powoduja bezpłodnosc ?????? Dodatkowo ma jeszcze niedomyklnosc zastawki serca czy to moze byc spowodowane sterydami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundys
A w ryj chcesz? kiedy ostatnio dostalas wpierdolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuniaaaaasia
nigdy heh chce odpowiedzi na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie znam
w temacie sterydow. To co opisalas to rzeczywiscie mogą byc oznaki brania koksu(wypadanie wlosow.agresja.seks)z tym ze gdy skonczy cykl sterydowy to z tym seksem przez przynajmniej 2tyg nie bedzie tak rozowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co piszesz to jest duże prawdopodobieństwo, sterydy powodują problemy z sercem, nadmierne owłosienie ( nie dotyczy głowy ;P ), ja też często się prężę przed lustrem ale to normalne jak się ćwiczy ;) i normalne że mógłbym 5 razy ;p to zależy od faceta. Sterydy powodują również zmniejszenie "jaj" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundys
rzecznik ty penisie niedomyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie znam
przy braniu koksu mogą wystepowac tez trądzik na twarzy ramionach lub plecac .przetluszczona cera itzw ksiezycowa twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuniaaaaasia
a czy ktos mi moze powiedizec sterydy sie wstrzykuje czy mozna brac tez w tabletkach????? z tymi 2 tygodniami moze byc prawda bo przez dwa tygodnie nie uprawilismy seksu a wczesniej mial ochote caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie znam
jest wiele wiele sterydow i tabletki i strzykawki ale gorsze dla organizmu są w tabletkach bo niszczą organy wewnetrzne wątroba nerki itp. Co nie znaczy ze koks w strzykawkach jest zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuniaaaaasia
czy on moze byc bezpłdny ? ostatni omnie zlep otraktowal rozstalismy sie boje sie ,ze moge byc w ciazy chociaz robilismy to juz wiele razy nigdy nie zaszlam raz wzielam tabletki do 72 godzin . teraz zrobilismy to w dni nieplodne mam nadzieje ,ze nie bede w ciazy oszukal mnie i zrobil to do srodka obiecywal ,ze nie zrobi ;/ jest bardzo bogaty bardzo jemu to objetne ale ja nie chce zmarnowac sobie zycia bo stwierdizlam ,ze nie da sie z nim zyc przez te jego hustawk nastrojow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie znam
bezplodny nie jest :) a juz na pewno nie przez sterydy. Zeby byly jakies problemy z plodnoscią to trzeba brac sterydy mysle ze minimum kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks2121
< kundys > widze że jeszcze nie dorosłeś :D cwaniaczku Co do steryd to skutkiem brania to są ciągle na pąpowane mięśnie i wyglądają jak sztuczne.. co do wzrostu siły jest na poziomie minimalnym bo sterydy nie zwiększają siły tylko mase mięśniową.. tak że tego nie polecam .. najlepiej wyrabiać samoczynnie sylwetke niż korzystać z tych trucizn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to sterydy nie zwiększają siły, myślisz że oprócz treningu i diety to 200 kg na klatę i 450 kg w przysiadzie zawodowcy podnoszą bez SAA? Sterydy potrafią radykalnie podnieść siłę. Poza tym na sterydach jak ktoś umie to zrobi dobre solidne prawdziwe mięśnie. Mięśnie czy na sterydach jedziesz czy nie to i tak składają się w 70% z wody ponieważ każda komórka w tylu procentach się składa. Jak ktoś przesadza ze sterydami to się robi retencja wody, nadmiar wody który się nie przyswoił odkłada się poza mięśniem, ale jak to zejdzie z ciebie to cała reszta to suchy mięsień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anaboliki inaczej sterydy czy to bazie narkotykow,napiszczie bo nie czhce mi wlazic w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez urazy
Nie poznasz. Bo po pierwsze nikt ci nie oznajmi tego. Po drugie jak ktoś bierze ale mało, to się nie domyślisz. A po trzecie i tak nie wybierzesz cherlaka. A to właśnie chudzielec, cherlak nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz944
śmiech na sali, jak czytam wasze posty to aż mi się rzygać chce, " sterydy szkodzą " to jest MIT, szkodzą tylko jak się bierze więcej niż zalecane dawki, w małych ilościach żadnych skutków ubocznych nie ma, biorę kilka lat sterydy i nic się nie dzieje oprócz owłosienia, to jest wasz taki wymysł że szkodzą, szkodzą ale w dużych ilościach i w nadmiarach, ludzie, przestańcie pisać takie bzdury, biore kilka lat i mam dobry nastrój, zero agresji, tylko jak czytam wasze posty że sterydy szkodzą to aż mi śmiać chce, wszystko trzeba brać z głową, co do tematu wiadomo że bierze ale pewnie o wiele więcej niż zalecana dawka, wtedy wszystko się nasila, agresja itd, w mniejszych ilościach niż zalecana by tego nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sterydy bez recepty najlepiej kupic w aptece: www.doktordoping.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nawiazaniu do poprzednich postow, to jesli chcielibyscie poczytac wiecej na temat: GH Balance oraz Metadrol, ktore sa suplementami na przyrost masy miesniowej, to mozecie zajrzec na ponizsza strone: -> GH Balance: http://www.biotrendy.pl/produkt/gh-balance-wieksze-miesnie-dzieki-ghfactor-7/ -> Metadrol: http://www.biotrendy.pl/produkt/metadrol-suplement-na-przyrost-masy-miesniowej/ Maja tam dosc dobrze opisane te preparaty, ale co do skutecznosci to nie mam o tym zielonego pojecia, sam bede je testował w majblizszym czasie, wiec moze tutaj sie jeszcze odezwe jak bede o tym pamietal, bo jak wiadomo ludzka pamiec bywa zawodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×