Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak se przypoinam moich byłych

Polecane posty

Gość gość

któregokolwiek z nich pierwsze co i się do głowy nasuwa to "ale naiwna idiotka ze mnie była i frajreka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi? sama nie wiem, ale czuję wstręt do każdego, nawet do tych z którymi rozstałam się w przyjaźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To muszą być z was niezłe cholery jeśli aż tylu tych byłych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moich byłych jest trzech z czego tylko z ostatnim do dziś mam normalne relacje.A tamten duet mdli mnie.Powinnam walnąc baranka o ściane z krzykiem:drogi Amorze ja Ci tą strzałe w d**e włoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wszystkich z którymi byłam w dłuższych związkach dobrze wspominam. Może to upływ czasu a może sprawa sumienia bo zawsze ja odchodziłam. Jeden nie żyje od ponad miesiąca i jakoś to do mnie jeszcze nie dotarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak miał na imię ten który nie żyje?..dlaczego umarł?..ile miał lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Ja miałam byłą paczkę przyjaciół ..moqiłam byłą bo były to przyjaciółki oraz jeden przyjaciel z którymi roztałam się w wiwku 12 lat.Niedawno odnalazłam jedną z nich i jestem mega happy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Jeszcze tylko restę odsukam o będzie super.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłamidiotką
poprostu szczyt naiwności i frajerstwa pogania szczyt naiwności i frajerstwa ....byłam mega idiotką że byłam kiedykolwiek z którym kolwiek z nich i teraz muszę płacic za błedy z całego życia głupote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a największy debilizm jaki popełniłam to odnowienie znajomości z jednym z moich byłych .. to już było dno, wodorosty i 2 km mułu którego sięgnełam a naiwnośc i debiizm mój sięgną zenitu ... wygrzebujęsię z tej sraki już któryś rok z rzędu ... naiwną frajerką byłam od urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie trochę odpycha on i jego wizerunek, ale sam związek był całkiem ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to ja do każdego z moich byłych mam obrzydzenie ... maży się mi całkowite ich przeciwieństwo :) .. były mąż "pianista" dzzownica bez owłosiena, zero męskich umiejętnośi :/ .....więc wzducham do wysokiego umięśnionego upaćkanego owłosionego drwala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.40...alkohol najpierw zniszczył jego rodzinę a później jego. Po pijaku spadł ze schodów i roztrzaskał czaszkę. I nie potrafię tego pojąć. Zawsze marzył o żonie, dziecku i w końcu to miał. Dlaczego wszystko rozwalił nie wiem i już się nie dowiem. Po 40 był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jato chyba mam coś z araba bo on wygląda troche jak babka w burce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×