Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KatherineQ

Jak się dokształcić będąc samotną mamą?

Polecane posty

Jestem młodą osobą, a mianowicie mam lat 24. Niedawno rozpadło się moje małżeństwo przez co jestem teraz niestety samotną mamą 9-miesięcznej córeczki... W przyszłym roku prawdopodobnie uda mi się wszystko tak poukładać, aby wrócić na studia; Niemniej jednak nie chciałabym obecnego roku "przesiedzieć na tyłku". Chciałabym zrobić "coś". Trudno jest samotnej mamie wszystko poukładać na tyle, żeby móc się zająć czymś bardzo konkretnie, dlatego też chciałabym znaleźć jakiś kurs, certyfikat do zrobienia, jakieś dokształcanie itp. coś co pozwoliłoby mi ruszyć do przodu, podnieść moją "wartość" na rynku pracy,na co jednocześnie większość czasu będę mogła poświęcić w domu i co będę mogła jakoś "ogarnąć" (jestem w stanie wychodzić co jakiś czas po wcześniejszym ugadaniu się z rodzicami aby popilnowali małej- jednak, że np, weekendówka jest już zbyt mocno absorbująca czasowo). Co polecacie? Może macie jakieś doświadczenie w robieniu certyfikatów językowych (sporo o nich myślałam) lub jakiś uprawnień, które są przydatne? Mieszkam w Sieradzu (woj. łódzkie), w tym momencie posiadam zawód technik plastyk i kilka lat wstecz przez jakiś czas studiowałam informatykę (na którą to właśnie mam zamiar wrócić), znam w stopniu średniozaawansowanym język angielski i w podstawowym język rosyjski. Bardzo proszę o pomoc- bardzo chcę się za coś zabrać, aby nie myśleć o rozwodzie oraz aby poczuć jakąś życiową satysfakcję poza macierzyństwem. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala1233
Bycie samotną matką to nie koniec świata. Idź np. tutaj http://www.wseiz.pl/pl/dla-kandydata/studia-podyplomowe na jakieś studia podyplomowe na WSEIZ. Zajęcia przecież nie są codziennie. Dziecko można podrzucić do znajomych, albo do dziadków i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×