Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi

Jak się nie zanudzić na śmierć na urodzinach szwagierki?

Polecane posty

Gość powiedzcie mi

Niestety, kopnął mnie ten zaszczyt, że będę musiała iść na jej urodziny. Oznacza to ok 4 h siedzenia przy stole (tyle bede miała ruchu co sobie do toalety wyjdę) i gapienia się w telewizor, bo tak się tam spędza urodziny. Aha, no i zapomniałabym prawie: słuchanie jej rodziców i teściów jak chrzanią o polityce i innych pierdołach. A, no i oczywiście jeszcze będzie jej super odstawiona kuzynka której nie znoszę. Korzystanie z komórki podczas imprezy odpada - słaby zasięg tam jest :o Co mam zrobić by tam nie usnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi
ej, no nie ma żadnego innego wyjścia jak tylko się zanudzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi
no niestety, to są te urodziny z gatunku: "ominiesz dziś, musisz przyjść jutro, nie przyjdziesz jutro, to w następny weekend". jak na złość będą tam też moi teściowie, brat mojego, jego siostra. No i kurde nie mam jak się wykręcić. Dzieci jeszcze nie mamy, bym powiedziała, że są chore i nie mogę przyjść :( A i zjazd na uczelni mam teraz w inny weekend :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, ja dużo razy byłam w takiej sytuacji, jak np. odwiedzaliśmy mojego chłopaka siostrę :/ Na twoim miejscu bym się poświęciała i wytrzymałą :/ Wypij 3 herbaty, albo jak masz napisać jakąś pracę to myśl o tematach i wątkach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Chyba nie pozostaje nic innego jak robić dobrą minę do złej gry i sytuację zaakceptować. W końcu to może być kiedyś Twoja rodzina. A nuż znajdziesz jakies wspólne tematy z którymś z gości :) Nie nastawiaj się od razu na NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi
hmm no cóż, wobec tego kolejny rok z rzędu będę robiła dobrą minę. Będę wesoła, uśmiechnięta i tryskała energią. Gorzej jak to po jakimś czasie (tak jak zwykle) zamieni się w złośliwe i uszczypliwe uwagi które będą zakamuflowane pod ładnymi słówkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi
znam ją od conajmniej 4 lat. Każda chwila z nią spędzona to nudy, nie potrafi nic ciekawego powiedzieć, zabawić się. Najchętniej to by miała minę cierpiętnika i pokazywała wszystkim: "patrzcie, jaka ja jestem zmęczona. tyle godzin w pracy na nogach i jeszcze to musze robić" Najnormalniej w świecie nie przepadam za nią. Każdy ma taki gatunek drugiego człowieka, z którym wytrzymać nie umie. U mnie to właśnie ona jest przedstawicielką tego gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi
pogadam sama ze sobą lub z moim i bedzie ok :) Dzieki za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×