Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak sie pozbyc muszek w kuchni?

Polecane posty

Gość gość

juz nie mam do nich sily. nie wiem do czego leca skad one sie biora. nic w kuchni nie ma na wierzchu wszystko schowane. codziennie szoruje zlew a rano one i tak siedza na zlewie. co zrobic zeby ich nie bylo wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocet jabłkowy, postaw na wierzchu, nalej do kieliszka czy coś. Nie dość, że się w nim potopią, to jeszcze będą siadać na kieliszku. Wystarczy je złapać czy czymś spryskać i zabite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z owców i warzyw. Jak przynosisz do domu te rzeczy to one tam są, albo ich jakieś jaja czy jak one tam się rodzą i potem już latają po kuchni. W zimę ich nie mam, ale w lato jak jest ciepło to też mi latają. :-) Dobrze, że nie gryzą, są nieszkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znosze warzyw i nie leza w kuchni. jak kupuje owoce to tyle ze od razu je zjadam wiec nie wiem do czego to leci nic na wierzchu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze wciągam odkurzaczem - poważnie. jak się ich trochę namnoży przelecę po kuchni odkurzaczem i na jakiś czas spokój. Kiedyś gdzieś to wyczytałam i skutkuje. Można też wyhodować roślinkę muchołapkę ale chyba troszkę wolniej działa. Na ocet jabłkowy też się łapią, ale warto wtedy brzegi szklanki czy kieliszka posmarować płynem do zmywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pobowalam z otem i plynem do nac zyn z odkurzaczem tez ale one sie chowaja gdzies jak wlacze odkurzacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynieś wreszcie śmieci !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie wywalam smieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TA! Pewnie na środek pokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale one sie chowaja gdzies jak wlacze odkurzacz x widocznie one tez o tym czytaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×