Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość exdiablicaaaa

Jak się zemścić z klasą? Kochanka męża...

Polecane posty

Gość exdiablicaaaa

Mąż mnie bił i był dla mnie s*********m. Zażądałam rozwodu. On pozew już złożony ale nawet termin rozprawy nie jest jeszcze wyznaczony a on już znalazł pocieszenie u mojej zmienniczki w pracy :/ młodsza ode mnie w dodatku... :/ Pracujemy wszyscy w jednej firmie i mamy kamerę w biurze. Mam dostęp do nagrań z monitoringu i przeglądam sobie to co oni robią jak są razem w pracy. Całują się przytulają... Ona mu parzy kawke w... moim kubku., korzystają sobie z moich sztućców jak ona mu kupi obiad w bufecie. No szlag mnie jasny zalał. Mam dostęp do jej szuflady i ubrań "roboczych". Co mogę zrobić, żeby jej uprzykrzyć życie ale raczej tak, żeby nie zorientowała się, że została ofiarą "wrednej ex żony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak sie domysli ze to Ty przecież.Też znajdz sobie adoratora i nie przejmuj sie nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdiablicaaaa
myślałam, żeby wypsikać jej ubranie czymś żeby dostała jakiegoś uczulenia, jakimś muchozolem, albo do kremu który trzyma w szafce dodać jej jakiegoś detergentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszalalas? Powinnas ja na kawe zaprosic ze zajela sie twoim exem bo jak piszesz kawal s********a z niego. O co ci chodzi? Zaczeli ze soba krecic jak juz u was bylo skonczone. Na glowe upadlas desperatko? Baby sa jednak okropne. Daj im zyc i miej klase godnie wszystko skonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdiablicaaaa
problem w tym, że ona, ma ojca prawnika, który udziela mojemu mężowi wspaniałych rad jak wygrać sprawę... Ja nie mam prawnika bo mnie nie stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Z klasą? To zostaw ich w spokoju, nie przeglądaj tych filmików, zapomnij o całej sprawie, bądź ponadto wszystko. Wiem, łatwo się mówi, ale satysfakcję będziesz miała jak i ją zacznie okładać kiedyś. Na początku jest zawsze pięknie, potem bajka się kończy, a on skoro ciebie bił, to i ją pewnie zacznie, wcześniej, czy później. Taki typ. Przecież ona nie robi nic przeciwko tobie, związała się z nim jak między wami już był koniec. Ona nic ci nie jest winna, to on powinien zaczekać do rozwodu, a on to robi pewnie specjalnie, żeby tobie dogryźć, a ty dajesz się podpuszczać i on ma satysfakcję, że ty cierpisz i się złościsz. Nie pozwól mu na to. Gratuluję decyzji o rozwodzie, damskich bokserów trzeba utylizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie feromony. Mężulek będzie łaził za toba i się ślinił. I bedzie baaardzo żałował, ze nie jest z Tobą. Przetestowałam na niewiernym. Działa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań po pracy myć swoje naczynia. Myj je przed pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakieś prowo albo autorka jest je***ta. Kto normalny chce walczyć o męża sk***na który bije i poniża. Zastanów się autorko na głowę upadłaś. A co do prawnika nie stać cie idź do opieki społecznej tam mają darmowego. I przestań snuć intrygi bo jeśli jej coś zrobisz a ona się domyśli a domyśli się na pewno to może cie podać do sądu o to,że jej krzywdę zrobiłaś. Psychopatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądż głupia.Przecież to chyba może Ci pomóc w rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz dostemp do montoringu to nagraj ich umizgi moga sie przydac na sprawie rozwodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×