Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydka fretka

Jak słyszę imię to widzę kolor na jaki to imię jest napisane. Ma ktoś tak?

Polecane posty

Gość brzydka fretka

Agnieszka- biały Marta- zielony Liliana- żółty Klaudia- różowy Krystyna- czerwony Joanna- biały Julia- błękitny Patrycja- granatowy Iwona- żółty Aneta- biały Angelika- żółty Barbara- pomarańczowy Kasia- czerwony Paulina- różowy Michalina- zielony Natalia- pomarańczowy Hanna- biały Tamara- granatowy Ewa- biały Monika- zielony Gabriela- zielony Kornelia- czerwony Weronika- różowy Wiktoria- czerwony Daria- niebieski Sandra- zielony Beata- brązowy Małgorzata- zielony Oliwia- biały Zofia- brązowy Zuzanna- pomarańczowy Urszula- granatowy Dorota- niebieski Renata- zielony Paweł- niebieski Michał- zielony Adrian- biały Rafał- zielony Darek- niebieski Jarek- granatowy Andrzej- biały Marek- zielony Bogdan- brązowy Roman- zielony Leszek- biały Błażej- czerwony Igor- biały Piotr- granatowy Kamil- czerwony Krystian- czerwony Sylwek- zielony Dawid- niebieski Oliwier- biały Artur- biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a justyna???
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się nazywa synestezja
ciekawe by to mogło być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak widzisz
"Aleksandra"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem julia-blekitna
a dlaczego blekitny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka fretka
nie wiem dlaczego tak mam, poprostu widzę dany kolor jak słyszę imię te imiona co wypisałam to tylko częsc. bo ja kazde imie widze w jakimś kolorze justyna- niebieski aleksandra- biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryy
a Adrianna? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Magdalena
jaki kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kolor ma Ewelina
jaki kolor ma Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarieFrance3
a Alicja i Magda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Case study
a "tomek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin bez rogali
całkiem ładny mam kolor, choć wolałabym inny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.
jaka beka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin bez rogali
całkiem ładny mam kolor, choć wolałabym inny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka fretka
moje kolory to: zielony, niebieski, błękit, granat, biały, zółty, róż, czerowny, pomarańczowy więcej nie ma adrianna biały, ewelina biały, alicja żółty, tomek czerwony, magda zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yukki
dla mnie zapachy mają kolory :) a dokładnie je widzę, ale nie potrafię opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryy
Aaa to weź se w dupę wsadź biały :o Nienawidzę białego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh
anna. laura. danuta. slawek. maria.tadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajakwidziszimie
Izabela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminemelly2020
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś kogo nie zna nikt
a myślałam że ja jestem wyjątkiem :P mi alfabet i cyfry kojarzą się z kolorami a co za tym idzie wyrazy kojarzą mi się z kolorem takim na jaką literę się zaczynają i tak dla mnie Magda nie jest żółta tylko czerwona bo M jest czerwone żółte to jest A ;) P seledynowe N niebieskie S różowe T brązowe R ciemnozielone W bordowe i tak dalej... mam to od dzieciństwa,nie wiem skąd się wzięło w dzieciństwie jeszcze piosenki mi sie z kolorami kojarzyły ale przeszło mi to już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 12 min
interesujace! ale tak jak wczesniej ktos wspomnial to synestezja, jakis nikly procent ludzi ma tak, ze jedne wrazenia zmyslowe aktywuja inny zmysl wrazenia np. litery z kolorami, zapachy z kolorami, dzwieki z obrazami co ciekawe jak sie rodzimy i jestesmy dziecmi tez tak mamy taka zdolnosc, mozg jest bardzo plastyczny, tylko z czasem to zanika i wrazenia zmyslowe sa oddzielone ale niektorym zostajena cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś kogo nie zna nikt
dźwięki z obrazami też sie nieraz kojarzą może ja po prostu nie dorosłam.Cóż,chyba tak. Bo nie tylko to mi z dzieciństwa zostało ale także oglądanie bajek (oczywiscie nie takich typu swinka peppa,mysia tylko głównie Disney) lubie puszczać bańki,huśtać się... dużo historyjek wymyślam wierze w różne paranormalne zjawiska nie nudze sie tak od razu dodać do tego to że nie czuje sie w ogóle dorosła i przytłacza mnie myśl o odpowiedzialności,pracy no i nie pije,nie pale,nie chodze na imprezy,nie maluje sie a jak już sie umaluje to czuje to jako zabawę,tak jak dziecko które podkrada kosmetyki mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 12 min
nie, nie sadze zeby synestezja miala cos wspolnego z dojrzaloscia ;) mozesz poszukac na forach ludzi podobnych sobie, jezeli znasz ang. to masz wieksza mozliwiosc szukania wg mnie to ciekawe zjawisko, to jak dodatkowy dar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×