Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mężczyzna_Sam

Jak sobie wyobrażacie Niebo u Pana Boga?

Polecane posty

Gość Mężczyzna_Sam

Jak sobie wyobrażacie Niebo u Pana Boga, do którego wszyscy ludzie dobrej woli zmierzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niebo u pana boga?nic takiego nie istnieje, ani niebo ani pieklo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna_Sam
Czy możesz mnie przekonać do swojej racji? Na jakiej podstawie twierdzisz, że nie ma Boga, nieba i piekła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
nie wierze w niebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja to widzę tak
Rajskie ogrody w których są wszystkie odmiany konopi. Hordy grzeszników koniecznie czarnych pracujący na plantacjach wspaniałych krzewów. A w zimie zamiast śniegu kokaina z nieba. NIE PÓJDZIE NIKT DO NIEBA. BO NIEBA NIE MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niebo jest .... w górze :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niebo u pana boga?nic takiego nie istnieje, ani niebo ani pieklo, ja wierze w Mikolaja bo go widzialam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Turcji zostało odkryte prehistoryczne, ogromne, wielopoziomowe, doskonale przystosowane dla ludzi podziemne miasto. Czy nie od takich miast brały się w różnych religiach koncepcje świata podziemnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokaina Ci w niebie nie będzie potrzebna ;) To tylko ziemski substytut i namiastka szczęścia. W niebie wszyscy będziemy szczęśliwi bez polepszaczy. I nowe ciała będziemy mieli doskonałe i wiecznie zdrowe. Ehh... żyć nie umierać :) Czy Bóg nie jest wspaniały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara modelka jest wszedzie ta K XXX u XXX rwa ma juz bilet do nieba/piekla zapewniony ,naprwde chodzaca po ziemi c//nota,tylko ze sie bzyka gromnica co wieczor,i ociera lechtaczke o biblje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 22:15 Nie jestem święta od tego, że się zachwycam Bogiem :) Bilet do nieba...? Hmm... jeszcze nie mam. Póki co jestem w drodze i czuję się jak na wspinaczce wysokogórskiej z tą różnicą, że częściej spadam i mozolnie muszę zaczynać od nowa. Ale już wiem, że warto :) Zawsze to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modelko na jakich tabletkach ty jezdzisz? czy ty palisz jakies zielsko? bo normalna to ty k///u///rvo nie jestes. bredzisz tak jak ci muzulmanie 71? czy 72 ?dziewice czekaja na niego w niebie?ha ha Ty SAMA NAWET nie wiesz kim jestes? X((oj stara modelka bez związku dziś Kokaina Ci w niebie nie będzie potrzebna To tylko ziemski substytut i namiastka szczęścia. W niebie wszyscy będziemy szczęśliwi bez polepszaczy. I nowe ciała będziemy mieli doskonałe i wiecznie zdrowe. Ehh... żyć nie umierać Czy Bóg nie jest wspaniały?))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U PANA BOGA W NIEBIE SA ORGIE SEKSUALNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w piekle sa diably ktore maja po 4 k//u//t//asy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do nieba - przecież ani ucho nie słyszało ani oko nie widziało... Szkoda tylko że nie mogę sobie tego oglądać przez paredziesiat lat a potem umrzeć także jako dus/za. Po co mi wieczność? Zostałam zmuszona do zycia tu na ziemi i zostanę zmuszona do życia wiecznego. Nie prosiłam o to wszystko. Przeraża mnie nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj stara modelka bez ---:-) zadowolona bo sobie krzyz ze sciany wsadzila do p//)(i//)(z//)(dy i poczula rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara modelko bez , ty powinnas pisac z Prawikiem. modelko daj fotke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego człowiek musi po śmierci gdzieś iść? Lepiej byłoby zupełnie przestać istnieć. Zaświaty to polskie drogi po zmroku. Asfalt, pobocze, domy albo las, chłód, samotność. Nic tylko się zabić, gdyby nie to, że się już nie zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna_Sam
Wszystkie najpiękniejsze chwile razem wzięte, najprzyjemniejsze doznania duchowe i cielesne jakie kiedykolwiek doznaliśmy tu na ziemi są bladym cieniem rozkoszy niebiańskich nawet jeśli je spotęgujemy do miliona. Takie jest moje przekonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie ma na to żadnego dowodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego katolicy są tacy podli i pomawiają ludzi o rzeczy które nie miały miejsca? Dlaczego Kosciół bierze udział w nagonkach przeciwko osobom, które są przez wszystkich zaszczute? W nosie mam niebo w którym będą takie szuje jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby wyobrażać sobie boga na podstawie słów i czynów jego wyznawców, to należałoby go uznać za demona zła, przewrotności i niesprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to widze tak:-) . Kielbasy i szynki rosna na drzewach. Do roboty niecza łazić. Baby chodza nago i mozna je dymać dowoli bez obawy ze sie bedzie alimenty placić. Fajki są zadarmo ,rzeki pelne piwa plyną(wódy nielubie). I wogole jest hepi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W d***e to mam. Bóg mnie zawiodl. Czasami myślę że jeśli on jest to jest bardzo zacofany umysłowo w sensie tępy. I przez niego popelnie samobójstwo. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafisz do kamieniolomow i bedziesz dymal kilofem calą wiecznosć. A ja bede kielbasy z drzewa rwał i lalunie bzykał:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę cie rozczarować. Nie będziesz nikogo bzykał, chyba że zostaniesz muslimem i sie wysadzisz w zamachu samobójczym. Jako katol masz w perspektywie chodzenie w prześcieradle i granie na harfie. To klasyczna, tradycyjna wizja katolickiego nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieznasz sie :-) mam swoje wizje,czyjes mnie nieinteresują amen:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×