Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aska93

Jak sprawdzić czy mówi szczerą prawdę?

Polecane posty

Gość Aska93

Mam chłopaka od 4 lat poznaliśmy się przez net, jest on moim pierwszym we wszystkich sprawach, bardzo go kocham i widzę, że i on bardzo mnie kocha, jednak myślę że mimo tego że mnie kocha to jednak ja go nie pociągam/nie podobam się jeśli chodzi o wygląd. Nigdy źle nie wspomniał o moim wyglądzie, zawsze dawał mi różne komplementy, mówi że jestem piękną itp jednak uważam, domyślam się ze gdybyśmy nie byli razem a byśmy gdzieś się spotkali to bym mu się pewnie nie spodobała i z pewnością by mnie nie poderwał (tak jak swoje poprzednie dziewczyny) i nie powiedział by ani też nie pomyślał by, że jestem ładna a z pewnością nie napisał by do mnie gdybym miała swoje zdjęcie na portalu. już kilka razy słyszałam i słyszę że mój wygląd jest dużo poniżej przeciętnej i że nie można mnie uznać za ładna a już na pewno nie za piękną jak to mój M mówi, myślę a wręcz jestem pewna, że nie podobam się mu, ale że względu na mnie to mi tego nie powie. chciałabym usłyszeć szczerą nawet najgorszą prawdę niż żeby mnie zwodzil słodkimi klamstwami. Co zrobić żeby dowiedzieć się prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety jest z Toba z braku laku skoro tak mowi, znajdz takiego ktory bedzie Cie mial za najladniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska93
To mężczyzna potrafi być kilka lat z kobietą z braku laku? Ale po co z taką kobietą jest w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19latka
To mężczyzna potrafi być kilka lat z kobietą z braku laku? Ale po co z taką kobietą jest w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19latka
V Nie wiem spytaj się ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×