Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćkjhre

jak szybko nauczyć się języka angielskiego?

Polecane posty

Gość gośćkjhre

Nie znam go praktycznie w ogóle, poza tymi podstawowymi słówkami i zwrotami. Lepiej wkuwać na pamięć słówka czy uczyć się gramatyki? Uczyć się samemu czy może w jakieś szkole, choć przyznam że nie lubię uczyć się w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej znajdz kogos do pogadania na skype lub innym komunikatorze, jakiegos native speakera albo kogos, kto zna b. Dobrze ang. Gramatyka nie jest tak pktzrebna jak zywy kontakt z jezykiem i umiejetnksc myslenia w tym jezyku. Ogladaj programy po ang nawet takie dla dzieci zwykle typu ulica sezamkowa, czytaj ksiazki dla dzieci po ang, wlacz ang tv. Zacznij rozmawiac w tym jezyku, a gramatyka sie nie przejmuj, instynktownie zaczniesz uzywac poprawnych form, jak male dzieci uczace sie jezyka rodzicow. otaczaj sie tym jezykiem, wlacz radio ang., rozmawiaj w myslach sama ze soba w ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie fiszki albo zrob sama do slowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leć do Londynu ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkjhre
Kurcze nie wyobrażam sobie rozmawiania z kimś na skype w tym języku bo nic bym nie była w stanie wydukać, filmu czy programy mogłabym oglądać ale nie rozumiem z tego za wiele. :o Myślalam o fiszkach i zastanawiam się nad ich kupnem, tylko nie wiem od jakich zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty sie tak na poważnie chcesz uczyć czy załoozyłas temat i zaraz ci się odechce i rzucisz to wszystko w kąt? jesteś zmotywowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiszki mozesz zrobic sama :) znajdz w internecie slowka i tlumaczenia, przy okazji robienia juz podlapiesz troche angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkjhre
oczywiście że chcę się uczyci jestem zmotywowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taki portal do uczenia sie jezyka, chyba duolingo sie nazywa, jest super. Moja ciocia ma tam konto i sie szybko uczy. To jest za darmo. Ciocia nie ogarniala nic jeszcze pol roku temu, a teraz mozna juz z nia pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama reklama reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jestes reklama kmiocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest pelno roznych bezplatnyfh portali do nauki jezyka, w tym i duolingo. Ja bym poparla ten pomysl z rzeczami dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znacie jakas fajna szkole jezykowa w gdyni? ja wiem, ze inaczej nie dam rady niz w szkole jakiejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Gdyni i chodzilem do British School na Swietojanskiej. Polecam, szybko tam robilem postepy. slyszalem, ze empik school tez dobrze uczy, ale to znajomi tak mowili, sam moge polecic tylko British School.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
było w szkole na lekcjach uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlkaChlebek
DLa mnie szkoła językowa to była najlpesza opcja. Jestem z Gdyni i chodzę do Akademii Językowej - polecam gorąco, bo są tani a naprawdę skuteczni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×