Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinka11111

jak szybko schudnąć?

Polecane posty

Gość malinka11111

Ważę 66 a mam 173cm wzrostu. Wyglądam pokaźnie. Mam grube uda i duży tyłek i to mi właśnie przeszkadza. Potrzebuję szybkiej i skutecznej metody po której od razu widać efekty. Chcę schudnąć chociaż 3 kg najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
Na tyłek i uda lepiej ćw,niż zmiany żywienia (a na pewno nie dieta).Wiem co mówię - mam podobny problem (175cm,63kg,ale dół pokaźny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka11111
myślę o bieganiu w tym problem że jestem leniwa i mi sie nie chce. Myślę jeść 3 razy dziennie. jak byłam za granicą w pracy jadłam \mało to schudłam p[rzez 2 tygodnie 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffghhhh
ja mam 170 cm i 63 kg, a chce wazyc 58, z ta waga bylo mi tak dobrze:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka11111
a na jakim forum jest ta dieta? co musze jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka11111
salianka dzięki a ile masz lat bo ja 21 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka11111
a jak z obiadem jadłaś mniejsze porcje? czyli jadłaś obiad 2 razy dziennie tylko w mniejszych porcjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja schudłam
na forum kafeterii na 33 str. jest dokładny opis diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slimex15 zajebiste tabletki, nie wiem ile schudlam ale ubrania ze mnie spadają, przy 175 waze 69, i planuje zrzucic jeszcze 10 kg. do tego rower, rolki,bieganie. bo po tych tabletkach nie chce sie wogole jesc, ale siła jest, nie jest mi slabo, dobrze sie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirrtalle
a skąd miałaś takie tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbatkaa
Oczywiście Dukan! :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jednak na twoim miejscu pomyślała o sporcie. Warto zapisać się na siłownię albo samemu regularnie ćwiczyć. Na pewno dobrze ci też zrobi zmiana nawyków żywieniowych. Lepiej jeść mniej, ale częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynAk2
Ćwiczenia - bez nich nie będzie rezultatu - a najlepsze są brzuszki i poranny jogging :) Do tego tabletki przyspieszające spalanie tłuszczu, np. Olimp Therm Line. Za 120 kapsułek tylko 44 zł. Spalają tłuszcz przez zwiększenie temperatury ciała. W połączeniu z codziennym bieganiem szybko zobaczysz efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumeryjek
Ja cio polecam szybkie chodzenie około 10.000 kroków i o 500 w tygodniu więcej poniedziałek 10.000, wt - 10500, śr 11000 itpd i od poniedziałku na nowo + rower + kyani Surrise http://odchudzajsie.com to moja recepta zresztą jak widać na fotkach skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula911
Ja waze 65 kg wzrostu mam 165 wzrostu mimo tego mam brzuch ktory mnie deneruje bardzo i do tego duzy tyłe mam rozmiar spodni mam 40 a mam dopiero 21 lat:(:( Powiedzcie mi czy to duzo????? i jakas dieta szybka i skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula911
Ja waze 65 kg wzrostu mam 165 wzrostu mimo tego mam brzuch ktory mnie deneruje bardzo i do tego duzy tyłe mam rozmiar spodni mam 40 a mam dopiero 21 lat Powiedzcie mi czy to duzo????? i jakas dieta szybka i skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 112233
ja też chcę zrzucić brzuszek: mam 181 cm wzrostu i ważę 96 kilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helio33
Zerknij tutaj http://www.oswieconykochanek.p(...)zyjemny-sposob/ Wychodzi na to, że współżycie działa też w inny sposób. także może być i przyjemnie i pożytecznie, dla mnie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No paula ja przy twoim wzroście waże 49kg. Schudlam pijąc czerwona herbate, nie jedząc słodkiego, nie jedząc wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anzypsiak
Zrob co wieczor lewatywe przez miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiurex
Witam, Chcilabym pochwalić sie nowym odkryciem. Na allegro znalazłam produkt o nazwie FitUp marki ProNutrition. Jest to dieta proteinowa bez dodatku cukru. Od kiedy zaczełam go pić, schudłam 3kg, a piję go około miesiąc. Jestem naprawdę zadowolona i polecam go wszystkim..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żeberko
Trzeba zasznurować paszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montanax
kasiurex brałem ten produkt i jest to bubel jak każdy inny ;-) więc go tu nie reklamuj. Ja jestem facetem, ale sporo już doświadczenia mam jeśli chodzi o odchudzanie. Schudłem sporo, bo aż 17 kg. Po tych kilku latach męczarni mam kilka rad dla osób początkujących: Nie dajcie się nabrać na żadne tabletki i inne tego typu preparaty. Wypróbowałem chyba wszystko co jest na rynku i nic nie pomogło (na dłuższą metę). Po drugie - nie myślcie, że ćwicząc długo i ciężko na siłce - schudniecie, to jest największa bzdura której sam się przekonałem kilka miesięcy temu. Po trzecie - nie bawcie się nawet w jakieś głupie liczenie kalorii itp, mnie to z równowagi wyprowadziło ;-) I na koniec najważniejsze, kluczem do schudnięcia (w miarę szybko i przede wszystkim bezpiecznie) jest odpowiedni sposób odżywiania. I tyle. Jeśli wyjdziesz teraz z tej strony i zaczniesz szukać jakieś magicznych sposobów - stracisz tylko czas. Ja straciłem na to kilka lat, więc warto uczyć się na czyiś błędach. Pozdrawiam http://miejcel.pl/jak-skutecznie-schudnac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość has
witam do niedawna wazylam 94 kg w koncu wzielam sie za siebie i waze teraz 79 ale waga od 2 miesiecy stoi w miejscu nosze rozmiar 38-40 pragne 36-38 co zrobic aby szybko schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni moheranin
pij perz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuch
hej.ja ma ten sam problem ma 177 cm wzrostu a waze 72kg ale pracuje w knajpie z jedzeniem ciogle podjadam a w szczegolmosci frytki z sosmi a wieczorem lody i słodycze urusł mi strasanie brzuch . I tez bym chciła szybko schudnoc ale nie ma zbytnio modywacji no cipgle mowie sobie jutro... Ale bym chciala tak z 7kg schusnoc alno chociaz miec płaski bruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×