Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziulka1e

jak szybko schudnąc z brzucha?

Polecane posty

Gość madziulka1e

za 2 tyg jest wesele brata więc muszę schudnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
duzo cwiczen na brzuch, zero weglowodanow typu chleb, kartofle, kluski, slodycze, a nawet owoce. jedz tylko warzywa (raczej nie korzeniowe) i chude mieso, ryby, nabial. jedz male porcje, nie badz nigdy glodna (glod spowalnia przemiane materii). wyprozniaj sie regularnie. nie pij zadnych slodkich napojow, sokow, herbaty i kawy z cukrem. i duzo cwiczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
na krotki dystans taka dieta nie powinna ci zaszkodzic. a jezeli chcesz byc szczupla i zdrowa na dluzsza mete, to poczytaj o zdrowym zywieniu. problem otylosci brzusznej jest swietnie wytlumaczony w ksiazce 'dieta south beach', aczkolwiek nie jest to ksiazka doskonala i radze poczytac na temat zdrowego zywienia szerzej. jedzac zdrowo nie ma sily byc grubym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam ksiazke dieta płaskieg
o brzucha autorstwa Liz Vaccariello i Cynthii Sass, bez problemu znajdziesz w polskich ksiegarniach , to jest dieta nastawiona tylko na zrzucenie tłuszczu z brzucha, efekty sa juz po 4dniowym programie antywdeciowym (nawet -10cm w talii)!!!! i nastepnie jest dieta ktora trwa 28 dni serio dieta działa, ja schudłąm 4 kg w 3 tyg , i straciłam w talii 10cm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
hmmm, brzmi atrakcyjnie, tez poszukam tej ksiazki. mysle, ze przydalby mi sie program antywzdeciowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam ksiazke dieta płaskieg
mam czasu za bardzo sterszczac o co chodzi w tej diecie, ale najfajniejze jest to ze je sie 1600kalorii dzienie , dieta skłąda sie z samych smacznych rzeczy np dozowlone jest masło orzechowe czy gorzka czekolada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teletompobola
trzeba było wcześniej pomyśleć. Teraz to już po ptokach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam ksiazke dieta płaskieg
Warto zainwestowac, ksiazka kosztuje 29,90 ,była bezcelerem w ameryce, jesli chodzi o 4 dniowy program a nty wdzeciowy to jet bardziej rygorystyczny , ale jak nie czułam sie zebym była na diecie. podaje wam przykłąd menu z dnia programu antywdeciowego : SNIADANIE: 1 szklanaka płatków kukurydzianych bez cukru, 1 szklanak chudego mleka, 1/2szkalanki niesłodzonego musu jabłkowego, 1/szklan.nasion słonecznika bez soli, 1 szkalna wody Cyntii LUNCH: 13g wedliny z indyka, 1 kulkla mozarrelii light, 2,5szklanki pomidorow koktajlowych , 1szkla wody Cyntii PRZEKASKA: koktajl jagodowy:zmiksuj szklanke chudego mleka i 1 szklnke jagod dodaj łyzke nasion słonecznika lub 12 łyzke olejeu lnianego KOLACJA 1 szkalanka gotowanej fasolki szparagowej, 115g grilowanej tilapi, 1/2 szklanki piecsonych ziemniaków skropionych przed pieczeniem łyzka oliwy z oliwek 1 szkalnka wody Cyntii jesli chodzi o te wode Cytii, to jest przepis ma nia w tej ksiazce, dodaje sie ogorek , imbir , miete i cytryne ale ja sie przyznaje ze piłąm zwykła wode, Bardzo wazne sa tez te nasiona słobecznika, olej lkniany , czy olwia z oliwek , no a dalszej diecie masz orzechy , czekolade ...długo by tu opowiadac , w kazdym razie to sa dobre tłuszcze ktore sie musza znaleac w kazdym posiłku i one wypłukuja złe tłuszce z twojego brzucha i chudniesz(ocxywisnie w dozwolonych ilosciach) Kupiłam te ksiazke w kwietniu , i jakos w wiekanoc ja czytałam to moje siostry smiały sie ze mnie co ja za piredoły czytqam. 1 maja zaczełam stosowac diete i do 21maja schudłam 4 kg w tym głownie w brzuchu , piersi nie zmieniły swojego rozmiaru hehe Mojhe siostry gdy sobaczyły efekty rowniez zaczeły stosowac te diete ;-) My jestesmy wszytkie szczupłe , ale niestety mamy wystajace brzuszki , zawsze gdy chudłam to głownie w piersiach a brzuch zostawał, skolei gdy tyje to tylko w brzuchu ;-(nieetey tak juz mam, ale zmieniłam nawyki zywieniowe, i jest ok;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
ciekawe, jakby zamiast owdy pic kawe, herbate i wino, bo to zwykle pijam do posilkow, bez cukru oczywiscie, no chyba ze to wino ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksonablue
droga dieta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladalas pile?
w ktorejs czesci pily sa 2 osoby..ta ktora wiecej kg swojego ciala odkroi i wlozy na wage przezyje.. i tam koles odcinal sobie kawal tluszczu z brzucha.. nawet mu to szybko szlo :D ps.. niestety przegral..laska odciela sobie reke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZERWONA HERBATA LITRAMI!!!! CZERWONA HERBATA!!! SPR. W NECIE WŁAŚCIWOŚCI TEGO CUDA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladalas pile?
czerwona herbatke odradzam gdy bierzesz tabletki antykoncepcyjne ;) ale i tak obstawiam pomysl z pily, wiesz jak SZYBKO zadzialalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeewkowa
Czasami diety nie pomogą i w sumie trzeba szukac innych sposobów. Dlatego moze warto też pomysleć o takim rozwiązaniu http://www.elite.waw.pl/piel%C4%99gnacja-cia%C5%82a-brzuch/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze było by robić dziennie kilkadziesiąt brzuszków. No i przydał by się też piling i tak 2 do 3 godzin w saunie przez 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem za tą zielona kawą. Własnei juz nei raz czytałam o tym ze jest swietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto rucha, ten nie ma brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz zrobiłam sobie kuracje z Get Slim Noble Health i powiem Wam ze sama jestem zaskoczona efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez poltora tygodnia schudlam 6 kg,bez pieczywa ,ziemiakow,smazonych.Trudne byly poczatki ale bylam zdesperowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem za odpowiednią suplementacja. Po prostu w połaczeniu z dietą i ćwiczeniami na pewno da nam zadowalajace nas efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno warto dodac do tego suplement Get Slim od Noble Health. Na pewno same bedziecie zaskoczone tym jakie sa efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie wszystkiego mozna spróbowac jesli chodzi własnie o odchudzanie. Jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego suplementu nie znam. Sama przyznam ze Green coffe od Aliness wystarczająco pomógł mi jesli chodzi o pozbycie się nadprogramowych kilogramów z organizmu. Dlatego spokojnie mogę Wam polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×