Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak tak czytam o problemach kobiet w związku na tym forum

Polecane posty

Gość gość

jak tak czytam o problemach kobiet w związku na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to odechciewa mi się jakiegokolwiek związku z kobietami. WY NA PRAWDĘ POTRAFICIE Z PIERDOŁY ZROBIĆ PROBLEM RANGI III WOJNY ŚWIATOWEJ!!! qrwa żaden facet tego nie wytrzyma i w końcu machnie ręką mówiąc "w takim razie się pier/dol, nara!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba być na prawdę debilem, żeby tak wyolbrzymiać głupie pierdoły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie pierdoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj forum dowiesz się jakie pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka nie do końca ma taki kaprys, tylko uważa, że gadanie codziennie jest odrobinę męczące i nie może się skupić na sobie po 10 godzinach pracy codziennie, kiedy chłopak wręcz wymaga od niej, żeby pojawiła się na fejsie/skype. autorka więc sądzi, że chwila ciszy zrobi dobrzr obojgu, bo rozmowy na temat zmęczenia autorki skutkują obrażaniem się chłopaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jezu to co będzie jak zamieszkają razem?! wraca do odmu a tam chłopak! wraca następnego dnia z pracy do domu a tam znowu ten sam chłopak! wraca 3 dnia i zgadnij co? ZNOWU TEN SAM CHŁOPAK! i co zamieni go na tydzień na innego żeby mnie było nudno? WŁAŚNIE DLATEGO MAM WAS W DOOPIE I NIE CHCE SIĘ ŁADOWAĆ W ŻADNE ZWIĄZKI Z WAMI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Teraz tak mówisz ale kiedyś się przekonasz że 24/24/7 to psychicznie nie do wytrzymania:) ka tam jeden weekend w miesiącu spędzałam bez faceta i wzajemnie. I ogólnie trochę prywatności być powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy czytam to forum to odechciewa mi się związków z facetami w równym stopniu, ale potem przypominam sobie miłe chwile spędzone z moim chłopcem i myślę, że dla nich warto przeżyć parę niesnasek, a nie się poddawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, też mi się wydaje, że jeśli mielibyśmy zamieszkać razem, to miło będzie się przy nim budzić, ale dobrze też czasami będzie, jeśli pobędziemy bez siebie ;) zupełnie jak lasek za domem w Muminkach, kiedy Muminki od siebie odpoczywały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra, a nie można tego zrobić otwarcie? Ja uważam że w związku najważniejsza tuż po wzajemniej miłości jest szczerość i zaufanie i mnie osobiście tego typu gierki kobiet strasznie męczą, wyniszczają od środka, aż w końcu zaczynają budzić irytacje bo robicie z igły widły i to jeszcze w myśl zasady 'ja się nadąsam, a on niech się domyśla' naprawdę można pi'e'r'd'o'l'ca dostać :( a wtedy jeszcze macie pretensje ze sie związek rozpada i pewnie przez faceta... :o Szczerze i otwarcie z nim pogadaj, że czujesz taką potrzebe zebyście za sobą na nowo zatęsknili, ze chcesz zrobić kilkudniową przerwę abyscie oboje sie nie odzywali, a nie robić jakieś podchody i facet nie wie co w tej twojej głowie porypanej siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Nosz kurde a na podstawie ilu kobiet stwierdzasz autorze ze wszystkie są p******e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ostatnio jak mu powiedziałam, że może byśmy ciutkę od siebie odpoczęli, to dostał histerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:36 100% się zgadzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Niektórzy są niestety tak zaborczy że takie delikatne nawet sugestie są końcem świata...dlatego najlepiej pewne rzeczy ustalać na początku:) wiem wiem że nikt tak nie kalkuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×