Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna_bacardi

jak tanio dzwonić z Polski za granicę

Polecane posty

Gość anna_bacardi

sluchajcie znacie jakies niedrogie mozliwosci dzwonienia z polski za granice? mam rodzine w anglii i niemczech. nie chce dzwonic przez internet, bo malo sie na tym znam. jak macie jakies info bede wdzieczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takos
ja dzwonie tanio.. a nawet bardzo tanio bo za darmo:) juz mowie jak to zrobic. chociaz wlasciwie ja wyczytalem sobie wszystko na stronie alenumer.pl kazdy kierunek w europie obierzesz. albo za darmo, albo za smieszne pieniadze. ja do anglii dzwonie totalnie za darmo od wielu mieisecy. nigdy nie zdjelo mi nawet zlotowki:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kufer
ja też korzystałem z tego alenumer, jak żona była w niemczech. spokojnie mozna korzystac, zadne oszustwo. nic nie nabija na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trucker
wszedlem na stronke, sprobowalem - dzwonilem do UK. jest ok! :) dzieki "kafeterzy"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daciuk
hm... jakos nie bardzo w to wierzylem jak czytalem co piszecie, ale zadzwonilem do ojca do uk. odczekalem dwa dni zeby na spokojnie ogarnac biling. no i zwracam honor, bo serio mi nic nie zjadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daciuk
a, ale powiedzcie ten komunikat zawsze do konca wysluchiwac najlepiej? przed wystukaniem teog nr kom angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja slucham do konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poolaczek
ja sobie zadzwonilem do kumpla w UK z tego alenumer, i nie sluchamlem komunikatu do konca, po prostu zaczalem wstukiwac jego komorke angielska, sprawdzalem na bilingu orange online czy przypadkiem nic mi nie doliczyli, i rzeczywiscie wszystko git za darmoszke :) niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracz78
no ja tez nie slucham do konca, bo ja dzwonie na komorki i po 10 min rozlacza, ale znow moge za darmo jeszcze raz dzwonic bez limitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość major_pułkownik_kapral
Heja! potwierdzam info zamieszczone w poprzednich komantarzach - alenumer rewelacyjna opcja! od cholery znajomych wybyło po maturce za granice, a o przyjaźnie trzeba dbać... no to szukałem, szukałem, szukałem i sie doszukałem. zdesperowanym i oszczędnym - polecam alenumer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra ja nie płace nic. ale mój chłopak jest we francji i płaci po 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma polski numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Lycamobile, polecam. Lyca do Lyca w Polsce za darmo, ogólnie niskie stawki, a za granicę już w ogóle. Ja płace ok. 30 gr na stacjonarne do Meksyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam tą karte ale wyszło jeszcze drożej niż normalnie.. czy trzeba jakiś pakiet kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba, na stronie Lycamobile masz wszytskie stawki podane. Generalnie do UE taniej jest, niż tak jak ja dzwonie, ale i tak nie zdarzyło mi się dużo zapłacić. no na komórkę jest drożej, ale ja i tak kupuje kartę za 10 zazwwyczaj, więc majatku nie stracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karta telegrosik jest git i tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpiebrukselki
no to z ta francja to kiepsko - 2 zeta za kazda miute chlopak musi placic to drogo strasznie! ja dzwonie na alenumer do francji za free a moj brat nic nie placi, tylko trzba miec bezplatne minuty na stacjonarne i minus ze przerywa po 10 minutach polaczenia:/ ale znowu dzwonisz i znowu masz za free. i tak mozesz bez konca dzwonic. taniej nie znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz rowniec kupic sobie lyca mobile i osoba do ktorej dzwonisz tez niech sobie kupi lyca wtedy rozmowy sa darmowe, ja dzwoniac na DE uzywam telegrosika, ale to obniza tylko koszty, fak iz sie oplaca. o stronce alenumer.pl nie slyszalam i nie jestem do tego przekonana. uzywal tylko skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu222
Ja z lyca korzystałem, ale bez sensu mnożyc byty i kupowac dziesiątki kart... przerzuciłem sie na alenumer i mi to w 100% odpowiada, takze polecam spróbować jenetka_ poczytaj sobie troszkę na ich stronce, na pewno Cie to zainteresuje, a jak łykniesz bakcyla, to nie będziesz chciala słyszeć o czymkolwiek innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój z jakimiś tam kartami bzdurnymi! ja korzystam tylko ze skype i mam w 100% za free. nic nie jest tańsze niz połaczenia internetowe i nikt mnie nie przekona;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muski
skype albo maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba_zarzecki
no któryś z gośc****sał, że nie chce "bzdurnych kart". ja mogę tylko dodać do tego, co pisali inni o alenumerze, z e tam na prawde nie kupuje się żadnych starterów czy dodatkowych kart. sie dzwoni ze swojego teleonu. a reszta tak jak pisza, to nie będę powtarzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Lyca Mobile. Wystarczy że zamówicie sobie darmowe startery na stronce internetowej, a za darmo można rozmawiać na terenie całej UE. Trzeba tylko mieć doładowane konto i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeansy
ja też jestem za alenumerem:) mam tel w Orange na karte i jak wykupie darmówki na stacjonarne, to za granicę dzwonię bez opłat:) dla mnie bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel_73
ja osobiście korzyatam z VoIPu EasyCall. Dzwoni się przez Internet na telefony stacjonarne i komórkowe poprzez ichniejszy bezpłatny program komunikacyjny lub z telefonu domowego. A użytkownicy telefonów IP mają bezpłatne połaczenia w sieci. Także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem sama tyle tu podajecie różnych rozwiązań... ja od kilku ładnych miesięcy dzwonie z alenumerem i nic nie płace za połązcenia... ta Lyca i Easy Call jak wchodziłam na ich strony to strasznie pokomplikowane:/ chyba pozostanę przy moim sprawdzonym sposobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie da rady z warszawy do otwocka przez londyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belusia
hehehe, tego to ja nie wiem ale sprobowalam alenumeru. no i moge nawijac teraz z przyjaciolka co wyjechala do niemiec za chlebem. ja zyje tylko ze stypendium, to szukalam najtanszego rozwiazania - udalo sie , dzieki za info ludzie ! alenumer wymniata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skype. Google Hangout. Za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×