Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak to odebrac co powiedzial?

Polecane posty

Gość gość

Tylko bez złośliwości itd. Spotykam się z żonatym facetem, już długi czas. Na początku traktowaliśmy to obydwoje jako tylko seks, ja nie miałam nikogo, wiec potrzebowałam seksu, jego żona już nie pociągała. Jednak od pewnego czasu widzę u niego oznaki pewnego zaangazowania po jego zachowaniu, gestach, ze sie codziennie odzywa itd., a wcześniej tego nie robił Jednak nie poruszałam tego tematu, on to zrobił, najpierw zapytała się smsem czy mam kogoś innego, ja zgodnie z prawda zaprzeczyłam. Potem jeszcze napisał czy mi pasuje to co jest miedzy nami bo on wie, ze nie moze sobie pozwolic na wieksze emocjonalne zaanagzowanie, a w pewnym momencie zaczął się angażonwać. ja mu odpisałam, ze ja tez nie chce się angażować (choć niezupełnie tak jest). I w nocy niespodziewanie napisał mi "Kocham Cię i kocham Twoje ciało, kocham Cię kiedy Cie pieszczę"- rano wytłumaczył ,ze może nadinterpretował swoje słowa i że wypił drinka, który go "rozmiękczył" Teraz się spotkaliśmy , był bardzo czuły, patrzył na mnie trochę jakby był zakochany, przytulał, całował itd. Wiec już to nie było takie machaniczne jak kiedys, że był tylko seks i jakieś puste rozmowy o niczym. Ale znów podjął ten temat sam, powiedział, że sam zaczął się angażować, ale musiał to od siebie odeprzeć bo nie może sobie na to pozwolić, ze jestem wspaniała, ale on nie może się angażować. Na co ja mu powiedziałam, że ok, ale jak za jakiś czas będe sie chciala z kimś związać to nie chciałabym żebym on tez cierpiał. Na to on nie odpowiedział nic tylko nastała chwila ciszy i zrobił dosc smutną minę... Czasem nie wiem co o tym myslec, a wam jak to wszystko wygląda? I w sumie od kilku miesięcy widzę zmianę w jego zachowaniu, tzn. stał sie bardzo czuły dla mnie, ale jednocześnie mówi, ze nie chce sie angazować, chwilę potem pisze, ze mnie kocha, jak w tym smsie.. Teraz jak sie spotkalismy to miałam wrazenie, ze on cos do mnie czuje po jego gestach i po tym jak sie zachowywał...Np. czule mnie całować , dlugo przytulał, chwyta za reke... A kiedys niekoniecznie tak robil, bylo jakies tam przytulanie, ale ono nie było zbyt czułe, tylko takie objęcie mnie ramieniem po seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×