Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Liderka!

Jak udało Wam się kupić pierwsze mieszkanie?

Polecane posty

Kredyt, pieniądze od rodziców, odłożone? Długo na nie pracowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttinella
No u nas bedzie podobnie. Mamy juz upatrzoną inwestycje na Bielanach w Shiraz Trio, i tylko teraz po prostu kwestia kredytu i juz mozna spełniac swoje marzenia o pierwszym mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostało kupione ze spadku i mojej książeczki. I jest koszmarne. Nie o końca moje własne, ale i tak najważniejsze, że jest gdzie mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie dzisiejsza
kredyt na 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredyt kredyt kredyt
na 30 lat :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbudowaliśmy dom
3 lata pracy za granicą, ja i świeżo poślubiony mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndvcpdwfncq
samodzielne pietro z odzielna klatka schodowa w domu rodzinnym, 100 mkw, kuchnia, lazienka, sypialnia, salon, garderoba, pokoj i przedpokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfsdfsdfsfds
Ja odziedziczę (raczej), ale i tak staram sięjakoś "skombinować" własne ;) Generalnie mój plan jest taki, że chcę inwestować w nieruchomości, albo po prostu żyć z wynajmu, i pracować tam gdzie chcę nie martwiąc się o kiepską pensję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4rghbger
Starszy mąż załatwia sprawę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi 2345
jeszcze nie mam ale nad tym pracuje zagarnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresssska
No cóż, takim to dobrze. Najlepiej jest odziedziczyc mieszkanie po kimś... Ale nie kazdy ma tak prosto, ja jednak bede sie rozgladać za swoim, na rynku pierwotnym. Byc moze pomysle o tej inwestycji na Bielanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssska34
Mieszkanie z rynku wtórnego nie wchodzi w gre. Jesli juz to zdecydowanie jestem za nowym, nawet jesli miałabym za nim czekac nawet do 2014r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniaaaa88
Prezent ślubny od rodziców :) Nie jakieś wielkie, bo tylko 72 m2 i nie w centrum Warszawy, ale też koło metra. Nie narzekamy, może kiedyś zarobimy to kupimy większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammmkowsa9
Niunia nic tylko po prostu pozazdrościc... Niestety my szukamy gdzieś na Bielanach mieszkania, ale całośc w kredycie... Zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarrna2
W dzisiejszych czasach to większość osób oczywiscie bierze kredyty na pierwsze mieszkanie. Zwykle tak własnie sie zaczyna. Ale na szczescie jakoś teraz też nie ma z tym problemu, a jak widac nawet po stolicy buduje sie coraz ładniej i lepiej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam, podobnie jak większości moich znajomych, rodzice albo dali, albo mocno pomogli finansowo. Pokolenie dzisiejszych 30-latków już nie zaczyna od zera, jak zaczynali nasi rodzice w komunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kredyt
hgg jestem z pokolenia 30-latkow i moi rodzice nie dali ani grosza na mieszkanie wiec nie piredol.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówię przecież że wszystkim, co do jednego! Ale naprawdę większości jednak coś tam pomogli tak jak mieli możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Przeprowadzki Kubalak: usługi transportowe krajowe i międzynarodowe, kompleksowe przeprowadzki krajowe i międzynarodowe, przeprowadzki firm oraz osób prywatnych, przewóz mebli, sprzętu RTV i AGD oraz nietypowych ładunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem jak kiedys za PRL majac c*****ą pracę ludzie byli w stanie kupować mieszkania ok 30-tki bez zadnych kredytow ani pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja do tej pory wynajmowałam mieszkanie ale od jakiegoś czasu szukam mieszkania do kupienia na http://dom.money.pl/mieszkania/szczecin/ Moja mama sprzedała działki i dała nam pieniądze na mieszkanie. Nigdy nie mieliśmy zamiaru brać kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika000pppp
dopiero myślę o zakupie mieszkania dostałam dom na wsi w spadku ale nie będę tam mieszkała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
120 tyś na 30 lat ale spłacę je za jakieś 5-6. Potem dom na kredyt i jakieś 15 lat spłacania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×