Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alexandeśx

Jak upokorzyć macochę przed tatą?

Polecane posty

Jak upokorzyć macochę przed tatą? Proszę konkretne przykłady, na innych stronach podobnych do tej ich mi nie podawano, więc muszę tu już pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko, idź do taty i porozmawiaj z nim o swoich problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup komórkę tanią i SMS uj z nią jako jej kochanek, i zrób tak aby twój ojciec się dowiedział o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu chcesz upokarzać? chcesz by Twój ojciec był szczęśliwy czy znerwicowany? rzadko jakaś kobieta chce związku z facetem z dziećmi ,po co to psuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tata nie może się dowiedzieć bo by mnie chyba zabił. I wypraszam sobie to dziecko, mam od kilku dni 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale powiedz jaki jest powód,niemiła jest dla Ciebie macocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest niemiła, rozkazuje mi i cokolwiek zrobię nie tak to donosi tacie, a on potem się mnie czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 lat i Ty uwazasz ,ze Jestes na tyle dorosla by wpierdalac sie do zycia uczuciowego Twojego ojca? Jestes dzieckiem jesli nie Wiesz ,ze to na sie wyda i winna bedxiesz Ty. Podejrzewam,ze Twoja macocha przeszla do tej pory i tak ciezka droge a i teraz z Toba nie ma lekko. Co Chcesz osiagnac aby tata byl sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie ma co donosic :-) Juz ja widze jaka Ty Jestes mila dla Niej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umiecie czytać do cholery?! Nie jestem dziewczyną, wiem że to forum dla kobiet, ale na innych forach dawali mi beznadziejne pomysły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze daj se spokój. Najpierw to spier/dolisz A później będziesz żałował. No A teraz idź spać bo już po dobranocce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz to babskie forum,mozna sie pomylic :-p Co do tematu to Wiesz egoista z Ciebie. Za jakis czas skonczysz osiemnastke, wyparujesz z domu i bedziesz Mial swoje zycie,na pewnp teraz Masz kumpli i swoje rozrywki,moze dxiewczyne a tata ma siedziec i juzmrozance klepac do konca zycia? :-) daj zgredom zyc :-) i wyluzuj. Mam nadzieje,ze to nie provokejszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umiemy czytac i z zadnej wypowiedzi nie wynikalo,ze Jestes chlopakoem dopoki sam tego nie Napisales. Nick to nie wszystko. Tutaj duzo osob podaje sie za kogos kim nie jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym był twoim ojcem za same takie głupie pomysły zlałbym ci tyłek. I mam nadzieję że twój ojciec to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm ok a o co najczęściej się czepia ta macocha? a nie możesz jej schodzić z drogi? zająć się czymś fajnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie Twojemu ojcu odpowiada. Olewaj ja i tyle. Zadnych akcji nie probuj bo to nic nie da i tak. Jesli sa razem to dlatego,ze Chca i Twoj glupi kawal tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli totalnie jej nie akceptujesz ,jako obce ciało,a z mamą Ci się układa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed tatą lepiej jej nie upokarzaj, co ci to da? Z nią prowadź wojnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest partnetka Twojego ojca, dorosla osoba a Ty wedlug Niej Jestes szczylem :-) i wybacz ale osoba dorosla nie bedzie Ci sie klaniac w pas i ustepowac z drogi. Musisz ja szanowac a jesli nie to obroci sie to przeciwkp Tobie. To nie rodzona matka aby znosila wszystkie Twoje akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyśl ze niedługo będziesz na studiach,będziesz z dziewczyną,a jak ojcu zepsujesz to będzie zawsze sam? chcesz być takim egoistą,Ty sobie pojdziesz na swoje o ojciec będzie sam,milo Ci będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam ponownie, co Chcesz osiagnac? Zalezy Ci na tym aby Twoj ojciec sie z Nia rozstal i byl sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś czyli totalnie jej nie akceptujesz ,jako obce ciało,a z mamą Ci się układa? Nie, kiedy miałem 4 lata to zostawiła nas. Ona też nie nie szanuje a nie jest w swoim domu więc niech to ona s*******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pomocny
Nie jest u siebie? Jest żoną twojego taty i z nim mieszka, jest u siebie. To nie ma znaczenia że ty tam mieszkałeś wcześniej tylko z tatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Ty o tym decydujesz. Ponawiam pytanie, Co Chcesz osiagnac? Nie uwazasz,ze Twoj ojciec zasluguje na troche szczescia? Tyle czasu sam, zona/mama Was zostawila i do konca zycia ma byc sam bo Ty Jej nie akceptujesz? Egoista,zapewne rozpieszczony jedynaczek,ktory nie lubi sie dzielic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz ,nie musisz jej lubić,jak ona nie ma do Ciebie podejścia ani sympatii to po prostu zamknij się w sobie w swoim świecie i rób swoje żeby mieć swoje fajne zycie już bez niej ,ona jest tylko tymczasowo tak blisko,przeciez nie będziesz z nimi wiecznie mieszkać,skup się na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×