Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magic mist

jak uzasadnić podanie o przedłużenie sesji?

Polecane posty

Gość magic mist

nie zdąże ze wszystkimi wpisami, chce przedłużyć sesje, a brakiem wpisów uzasadnić tego nie moge :o jak uzasadnić żeby pozytywnie rozpatrzyli? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magic mist
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaadd44r
a musisz wogole to uzasadniac? co za durna szkola. skoro nie masz wpisow i po to chcesz przedluzyc to chyba wystarczajacy powod? to napisz, ze nie masz zaliczenia, nie wiem wymysl coś ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleznka zawsze pisala, ze ma trudna sytuacje w domu, ze musi im pomagac i zajmowac sie dziecmi siostry, mama choruje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magic mist
no wlasnie w zarządzeniu rektora jest napisane,ze brak wpisów nie może być powodem przedłużenia sesji tylko jakieś przypadki losowe :o i nie wiem co wymyślić... a jak złoże indeks kilka dni po terminie to co nie przyjmą i nie zaliczą mi semestru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załatw sobie lewe zwolnienie lekarskie u jakiegoś prywatnego. a w ogóle co to znaczy, że nie zdążysz z wpisami? wykładowcy się pochowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magic mist
malinoooofka moze to jest myśl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magic mist
nie zdaze dlatego,ze do uczelni musze dojechać ponad 70km, a nie zawsze moge dostać wolne w pracy, a wykładowcy wykładają na kilku uczelniach i bede musiała po całym mieście ganiać za nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj w dziekanacie, czy przyjmą. u mnie nie ma takiego problemu. często jeszcze 2-3 tygi po skończeniu poprawkowej ścigają ludzi, wywieszają jakieś 'papióry' na tablicach itp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadek losowy
permanentna sraczka na przyklad:classic_cool: A tak na serio to w moim przypadku byl wyjazd za granice.Napicilam sie z uzasadnieniem i tlumaczeniem dziekanowi,co jak i dlaczego,ale ostatecznie mi sesje przedluzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz jakiejś koleżanki na roku, która przy okazji swoich od razu Tobie by wzięła wpis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moja kolezanka bardzo zaradna jest, co prawda raz sie przejechala ale ogolnie w sciemnianiu dziekana byla najlepsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magic mist
niestety mam takich durnych ludzi na roku, że walczą tylko o swoje,nikomu nawet wpisu nie chcą wziąć tłumacząc obawą przed zgubieniem karty... wyścig szczurów taki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magic mist
nie wiem czy u mnie przejdzie, moja pani dziekan to straszna, wredna kosa:O ale piszac takie podanie trzeba osobiscie z dziekanem tez rozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie z przedluzeniem sesji nie trzeba osobiscie z dziekanem gadac ale do niego sie pisze podanie. a to ze sciemnianiem dzikana przez moja kolezanke to napisalam bo ona miala rozne przygody znacznie gorsze od przedluzenia sesji ale o tym to ksiazke mozna pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magic mist
dzieki malinooofka bo jak sobie pomysle,ze musialabym z moja dziekan rozmawiać to nie za wesoło by było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×