Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak uzyskac odszkodowanie

Polecane posty

Gość gość

ponad pol roku temu mialam wypadek, zlamalam nos, udo i potylice, przeszlam operacje wkladania drutu srodszpikowego do kosci, potem dluga nauka chodzenia, zastrzyki przeciwzakrzepowe i te sprawy... dalej nie jestem w pelni sprawna bo ciezko mi sie biega i noga jest slabsza no i czesto boli. glowa tez czasem zawodzi i miewam mocne migreny, majac wypadek bylam osoba niepelnoletnia jednaj juz skonczlylam 18 lat, zakonczylam leczenie. jestem ubezpieczona w szkole (PZU) tylko niewiem gdzie mam zaniesc papiery... i ile ew odszkodowania bym mogla dostac, oraz czy te pieniadze sa wyplacane tylko na konto czy moge je dostac w gotowce, i czy moge je dostac sama czy musza moi rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś kto w szkole zajmuje się ubezpieczeniami wysyła twoją polisę do PZU razem z kompletem dokumentów które masz z leczenia. Plus nr. konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pobyt w szpitalu i wyszczgólnione zabiegi ( jeśli są wyszczególnione w pakiecie ubezpieczenia) dostajesz kasę na konto. Natomiast za utratę zdrowia czekasz na komisję lekarską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za utratę zdrowia czyli uszczerbek też wpływa na konto , najwyżej się można odwołać jak nie pasuje.Podejrzewam ze jako uczennica nie masz ubezpieczenia szpitalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli musze zalozyc konto w banku? ze szkoly dostalam kartke z PZU.z moimi danymi.i numerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jest inna opcja , nie wszyscy mają konta . Musisz iść do pzu i pobrać druczki , to się dowiesz, przez internet też można zgłosić szkodę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, idz z numerem jaki dostalas w szkole do ubezpieczalni - tam powinni ci powiedziec co zrobic. a wypadek spowodowalas sama, czy z czyjejs winy byl spowodowany.jak z czyjejs winy to mozesz domagac sie takze odszkodowania od sprawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pzu mozesz bardzo
sprawnie zglosić szkodę przez internet. wystarczy Ci nr Twojej polisy. zrób skany wszystkich dokumentów jakie posiadasz z leczenia, skan dowodu osobistego i wyślij przez internet. dotrze to do nich szybciej niż normalnie. jeżeli będa chcieli coś jeszcze to poinformują cie telefonicznie lub mailowo. i wcale nie musisz zakladać konta. pieniążki mozesz dostać przekazem przez pocztę, ale wtedy dłuzej niestety idą. ja wszystkie moje szkody zglaszałam do pzu przez neta i bardzo sprawnie się to odbywało. za urodzenie dziecka wypłacili mi w 3 dni, wypadek i pobyt w szpitalu męża też w kilka dni wyplacili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwonilam i powiedzieli mi ze mam przyniesc dokumentacje ze szpitala, nr polisy i nr konta, wiec co mam doniesc/powiedziec zeby dostac pieniadze przekazem pocztowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym Ci odradzała przekazem pocztowym, bo raz że długo idzie, a dwa, to poczta rąbie sobie od nadania i od kwoty jeszcze sporo, to po co. A jak im podasz nr konta, to Ci przeleją wszystkie pieniądze i szybciej. Jak dostaniesz jakiś mały procent za uszczerbek na zdrowiu, to się zaraz odwołuj. Nie daj im się zbyć. Jak się odwołasz to wtedy dostaniesz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konto w banku szybko założysz, to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś z Podkarpackiego to mogę Ci pomóc, bo zajmuję się odszkodowaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
numer konta moge normalnie przyniesc na kartce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWarszawa
Czasami jest problem z odzyskaniem odszkodowania. Ja np miałam strasznie długą przeprawę, więc w końcu zdecydowałam sie na fachowców. Wziełam firmę pro-lege, bo ileż można czekać. No i oni dopiero mi pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Niestety w PL na odszkodowanie można czekać latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booo75
Można, ale nie trzeba. Moim zdaniem gdy ubezpieczyciel robi problemy z wypłaceniem pieniędzy należy udać się do prawnika. Z tego co wiem Pani Agnieszka Mikołajczyk z http://meritumodszkodowania.pl/ ma bardzo duże doświadczenie w odzyskiwaniu odszkodowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkodowana 1
Witam! kilka tygodni temu nieodpowiedzialny kierowca wjechał we mnie na światłach i skasował mi samochód . PZU daje mi tylko polowe wartości ubezpieczenia i wrak auta. Dodam ,że było prawie nowe z niskim przebiegiem i bezwypadkowe. Co robić? Podobno z taką wielka firma są male szanse na wygraną...Pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda787a
Ja w moim mieście korzystałam z pomocy firmy, która zajmuje się tego typu kwestiami http://pomocni.org.pl/. Moja sprawa była bardzo trudna, a jednak dzięki wsparciu fachowców udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomogła firma Votum S.A. Mają doświadczenie w różnych sprawach i nie biorą prowizji zanim nie wywalczą odszkodowania. Ja jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazję korzystać z pomocy firmy Advoco.pl i mogę ją szczerze polecić. Szybko odzyskałam należne mi pieniądze, a przy tym nie musiałam się o nic martwić. Kompletnie się na tym nie znam, a nie mam nikogo, kto byłby w stanie mi pomóc, więc ta firma spadla mi z nieba. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka chojna
Ogólnie Votum jest dość skuteczną firmą. Sama nie korzystalam, ale ciocia miała tam jakieś problemy i jej pomogli, no i czytałam że wywalczyli dla jakiegoś klienta 2 mln odszkodowania, więc to już nie przelewki. Poważnie podchodzą do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vonAusberg
Poważnie, bo mają prowizję od Twojej wygranej - co moim zdaniem jest dobrą rzeczą. Zresztą moim zdaniem, z gigantami jakimi sa ubezpieczalnie powinno się też walczyć z pomocą dużej i doświadczonej firmy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Kancelarię Prawną Nadzieja. kompleksowo zajmują się całą sprawą łącznie z dokumentacją. Polecam 516-172-755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam o tych 2 milionach z hakiem. W ogóle to nie pierwsze takie odszkodowanie Votum.... Mają rozmach, to trzeba przyznać. Sama mialam sytuację że mi pomogli przy uzyskaniu odszkodowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam bardzo dobre zdanie o firmie www.advoco.pl Najpierw pomogli mojej siostrze, potem mi. To ona poleciła mi tę firmę. Mój przypadek był bardzo ciężki i nie sądziłam, że cokolwiek da się w ogóle zrobić, a jednak! Miałam poważny wypadek parę lat temu, ale nie bardzo chcę się o tym rozpisywać. W każdym razie - profesjonalna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×