Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Jak wielu znacie metalowców i czy ich lubicie?

Polecane posty

Gość gość
Sporo i tez wiekszosc lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawlieeet
Kilku by sie znalazlo najblizsza mi jest dawna przyjaciolka ale przez jej chamowatosc brak dystansu do siebie i wredote ostatnio ja przestaje lubic mam inne super przyjaciolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj brat jest, nie lubie go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w sumie zabawne,ale wszyscy mili ludzie, których znam i lubię słuchają najczęściej metalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metalowcy skończą tak jak ptak dodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wiewiórka
Trochę znam ale liczbowo nie podam. Ciężko mi określić co rozumiemy przez "metalowiec" a czego już nie. Generalnie wielu moich znajomych słucha metalu, chociaż sporo z nich nie wyraża tego przez wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że facetów-metalowców, można łatwo podzielić na trzy grupy: 1.True metalowców zawsze wyrażających ubiorem przyznależnośc do subkultury, wygladających jak stereotypowi true metale 2.Zwyczajnych metalowców, generalnie wykazujących cechy wyglądu metalowca ale bez przesady, np. długie włosy i zwyczajny, miejski styl ubierania, czasem tylko jakaś ramoneska, albo brak długich włosów za to od czasu do czasu noszone koszulki i bluzy zespołów i jakaś bródka itp 3.W ogóle nie wyrażający wyglądem tego, że słuchają metalu. Ja najwięcej znam takich typu 2, na drugim miejscu typ 3, typ 1 stosunkowo mało w porównaniu do reszty, zwłaszcza u dorosłych facetów po 20 rż, ale jednak troche jest takich. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje towarzystwa składa się z ludzi z dwóch subkultur zasadniczo, moi znajomi to albo goci, albo metale w 95% Oczywiście, że ich lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obstawiam twój typ 3,najwięcej znam takich osób. Zawsze można się ubrać jak trzeba na koncert:-) Kiedyś wyjaśnię dlaczego,a może zgadniesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wielu. Większość lubię. Jeśli chodzi o typ 1, to stosunkowo mało znam takich, bo sama jestem po 30. i większość moich znajomych też i nie każdy może sobie pozwolić na taki wygląd z racji np. wykonywanej pracy. Do typu drugiego zaliczyłabym najwięcej, w tym mojego męża i szwagra. A jeśli chodzi o typ 3 to znam tylko jednego i jest nim mój teść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam ludzi ze wszystkich tych trzech grup. Z zasady o tym czy ktoś należy do 1 czy do 2 grupy decyduje praca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, zgadliście,rodzaj pracy decyduje na jaki ubiór możesz sobie pozwolić,nawet jeśli to twój biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wykręcajcie się pracą, bo po skończeniu pracy można się ubierać jak się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat jest metalowcem kużwa jakie on ma odjechane towarzystwo jak przyjeżdza z nimi do domu to mnie potem przez tydzień brzuch boli ze śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właściwie to chyba żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"skoro jesteś po 30 to on ma pewnie... ponad 60?" Równie dobrze może być po 50-tce. Ja też jestem po 30-stce (wiesz, kim jestem), a mój tata jest po 50-tce, chociaż teść akurat po 60-tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja, synowa teścia słuchającego metalu. :) Ja mam 33 lata, mój mąż 36, a teść 67. Nawet moja 64-letnia teściowa słucha metalu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój tata był już po 30 gdy zostałam stworzona i zawsze jestem zdziwiona gdy się dowiaduje, że rodzice jakiejś znajomej mi osoby byli bardzo młodzi w chwili urodzenia dziecka, np. mieli 22 lata, wiem że to normalne ale jakoś dla mojego mózgu dziecko przed conajmniej 25 rż to coś bardzo dziwnego i wywraca mój mózg do góry nogami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ciotka ma 56 lat i też słucha metalu i starego i nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musiał zacząć słuchać metalu jako dorosły dojrzały facet, bo w jego czasach nastoletnich jeszcze nie było tej muzyki :) Mało jest takich przypadków, zeby ludzie zaczeli słuchać metalu jako dorośli. To wy mu pokazaliście tą muzykę i polubił, czy sam zaczął słuchac już dawno dawno temu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy pojawiły się takie zespoły jak np. Black Sabbath, teść rzeczywiście był już dorosły. I szybko wciągnęła go muzyka rockowa i metalowa. Na dodatek nie jest Polakiem i z racji wykonywanego zawodu podróżował po całej Europie, więc ma winyle i kompakty z różnych krajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak teraz o tym myślę to cieszę się, że w mojej pracy nie wymagają specjalnie zmiany wyglądu...uuuuf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×