Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wygląda typowa Ślązaczka?

Polecane posty

Gość gość

Nigdy nie byłem na Śląsku, to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to, nie wiesz?!Typowa baba śląska - w d***e szeroka, w pasie wąska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim wieku?Hanyski 50+ są często grube,mają złote kółka w uszach i trwała na krótkich włosach zafarbowanych na rudo albo rożne mahonie i podobne.To te,które nie pracowały zawodowo i tyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej chodziło mi o młodsze pokolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te Ślazaczki,które pracują, studiowały i te młodsze są zadbane,biegają, korzystają z fitness studio,siłowni, aerobiki rożne i te klimaty,więc nie wyglądają źle. Jest też trochę grubych zaniedbanych pasztetów,które robią głupie miny jak młoda mama jedzie na rolkach za wózkiem, albo ktoś biegnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim wieku?Hanyski 50+ są często grube,mają złote kółka w uszach i trwała na krótkich włosach zafarbowanych na rudo albo rożne mahonie i podobne.To te,które nie pracowały zawodowo i tyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardziej chodziło mi o wygląd twarzy niż budowę ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda typowa Ślązaczka? Ma włosy na nogach i pod pachami, jest brzydka i brudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu pieprzy jak potłuczony.Kobieta jak chce pracować to nie może straszyć swoim wyglądem, ani na Śląsku, ani gdziekolwiek indziej.Owłosione kobiety to już historia,za parę złotych są srodki do depilacji i pełno urządzeń do samodzielnej jak kogoś nie stać na lasery.Trzeba jakoś wyglądać i mieć zadbane zęby. Owłosiony jak małpa facet też wywołuje u mnie odruchy wymiotne,a na widok owłosionej babiny porzygam się od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×