Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak wyglądają wasi rodzice

Polecane posty

Gość gość

bo moi to jakaś porażka matka ma 48 lat wygląda jak stare babsko do fryzjera nie pójdzie tylko babcia ja strzyze buty kupuje na bazarze takie babcine, ciuchy tez jakies pstrokate ,ojciec nie lepszy ma 50 lat a jak chłop rolny wygląda, oboje sa na stanowiskach mają kase wyjeżdzają czesto za granice i jak widze co za łachy ze soba biorą to mi wstyd, rodzice mojego chłopaka są starsi od moich rodziców i matka pracuje w sklepie a ojciec jest elektrykiem a różnica jest kolosalna fajnie ubrani zadbani wyglądają młodziej niż moi o urządzeniu mieszkania już nie wspomne u moich rodziców cepelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoi to podobni do moich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojca to 20 lat nie widzałem wiec nie wiem a stara ,dupa jak kombajn leginsy zawsze za małe bluzki sadło na powietrzu i tylko morde na mnie i brata drze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moi są podobni do nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja matka też nie lepsza ma 40 lat w sumie młoda kobieta, a wyglada na 50 i myślę, że to z powodu tego, że jest alkoholiczką cera sucha, bez wyrazu włosy coraz bardziej siwe, nie uprawia sportu tylko siedzi w domu wiecznie... Mój ojciec nie żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja ma 42 lata super wyglada ma dobre geny ,kiedys kolega powiedział ze widział mnie z siostrą nie chciał wierzyć ze to moja mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa273232
Chyba normalnie jak na swój wiek bo sa po 50-stce. Mama całe życie była raczej przeciętną kobietą, nie brzydką, może nawet ładną, ale tak obiektywnie to nie pięknością. Tata był kiedyś bardzo przystojny za to, ale teraz już po nim widać wiek bo ma 56 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa273232
Chyba normalnie jak na swój wiek bo sa po 50-stce. Mama całe życie była raczej przeciętną kobietą, nie brzydką, może nawet ładną, ale tak obiektywnie to nie pięknością. Tata był kiedyś bardzo przystojny za to, ale teraz już po nim widać wiek bo ma 56 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pare razy znajomi powiedzeli że widzeli mnie jak szedłem z żona (nie mam żony ,szedłem z matka)i teraz zastanawiam sie czy to matka tak młodo wygląda czy to ja wyglądam staro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko to jakas porazka co opisujecie. Moja mama jest na emeryturze, ma problemy z kregoslupem, troche sie wiec garbi. Zęby tez kiepskie. Ale zawsze fajnie kobieco ubrana, w ladne spodnice i sweterki w cieplych koralowych odcieniach, ladnie umalowana i ulozone wlosy. Ogolnie bardzo mila dla oka, zadbana. Zebym ja tak miala kase żeby jej zaplacic za dobrego dentyste. Niestety, wiele ludzi w tym wieku jest ofiarami fatalnej komunistycznej stomatologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z siostrą oglądałysmy wczoraj u dziadków zdjęcia i normalnie szok nasi rodzice młodzi matka piękna dziewczyna szczupła zgrabna ojciec też wysportowany przystojny chłopak a w mundurze z woja normalnie ciacho ,a teraz tłusta foka i łysy chudzielec z brzuchem piwnym ciekawe czy my też tak paskudnie sie zestarzejemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że sie zestarzejecie to nie uniknione wystarczy popatrzec nawet na filmy i aktorów nie tak dawno piekni przystojni a teraz staruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ameryki nie odkrywasz, kazdy sie starzeje, ale otylosci mozna uniknac, zadbac o wlosy, ubrac sie w przyjemne dla oka ciuchy i wygladac na swoj wiek, ale swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wlosy za bardzo nie zadbasz bo z wiekiem sa coraz ciensze i slabsze. Moja mama miala piekne geste loki, a teraz takie piorka ;-) Ale ma 78 lat, poza tym za mlodu wygladala jak Sofia Loren, a ojciec byl mega przystojny. Jednak uroda to nie wszystko, bo liczy sie charakter ito jak potrafia wychowac swoje dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, ze moi rodzicie nie sa otyli i dosc sprawni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, przecież otyłość nie jest kwestia wieku ale zaniedbania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi wyglądają świetnie, mama 68 tata 69 lat. Mam po nich dobre geny. Mama bardzo dba o siebie, zawsze była filigranowa, oczywiscie po menopauzie przytyła nieco, ale nie jest źle...potrafi lepiej się ubrać niż moje niektóre 40-50 letnie koleżanki z pracy. Tata to już w ogóle super, prowadzi bardzo aktywny tryb życia...ciągle w ruchu. Oby tak jak najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ich mieszańcem, jednak musiałam sobie założyć stały aparat ortodontyczny u dr Iwony Gnach-Olejniczak, by posiadać jak moi rodzice proste zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tiaaa aparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×