Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Malwina mora

Jak wyjść z długów historie zadłużonych

Polecane posty

Gość Malwina mora

Mam 25 lat i popadłam w pętle kredytową mam na koncie bank Millenium i 3 chwilówki , które teraz przedłużam bo nie mam kasy na ich spłatę co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgośkakolna
Ja dostałam nakaz zaplaty w postępowaniu upominawczym mam czas 2 tygod, na odwołanie ale nie wiem co i jak sie za to zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsabina
Witam ja mam problem z 4 chwilówkami i nie opłacone media . Myślałam aby coś jeszcze dobrać , nie wiem co robić Jak wyjść z tej pętli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę ,że w takiej sytuacji nie jest wskazane abyś brała teraz na siebie nową pożyczkę lepiej zacząć oddlużanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonazell
Są różne formy , pomocy w oddłużaniu wakacje kredytowe. umorzenie części lub całości kapitału., rozłożenie zaległego zobowiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam problem z chwilówkami nie miałam jak ich splacać. Kontaktowałam się z doradcą prawnym w m necie , otrzymałam take rozwiązanie w tej sprawie aby spłacać jakie tylko mogę kwoty ale spłacać i pisać w tytule na poczet spłaty, i jakoś pomału wychodzę na prostą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina mora
niestety urodę mam przeciętną by zarabiać na niej . ciężka sytuacja. nie mam faceta bo mnie żaden nie zechciał na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcial Cie na stale zaden facet ? Wiec teraz sama sie bawisz guziczkiem jak da znac o sobie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że tu ktoś ma poziom zerowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzg
Ja Cię zechcę Malwina, skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie brać nowych kredytów, i zacząć oddłużanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za pracę się wziąć. proste! zarabiać kasę i oddawać dlugi. ale to dla biedoty , leniwej , tępej i złodziejskiej zbyt skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzg
Wiesz ile w PL można uzyskać morderczą pracą a jakie ludzie mają długi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba Ty reprezentujesz tępaka i prostaka. Brak słów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffafi
Małgośka skąd te pismo? Z e-sądu czy zwykłego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzg
Nie widzę powodu, żeby mnie obrażać. Ale gdy rypiąca po 12h za 1200zł sprzedawczyni ma dorobić na długi, to zastanawiam się "niby kiedy, gdzie i jak?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmopolitanca
Taaa... Takie tępaki myślą, że problem z zadłużeniem rozwiążę się jak "weźmiesz się za pracę i zarobisz", a tak to nie działa bo odsetki rosną i dług się powiększa. Dlatego tępaku zrozum, że najpierw trzeba zastosować odpowiednie kroki w postaci zmniejszenia rat czy wakacji kredytowych, by cokolwiek móc zarobić i spłacić dług. Nie masz pojęcia na dany temat, nie wypowiadaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda pozyczka to kolejne dodatkowe pieniadze do splaty (procenty ) i jest tego coraz wiecej. lepiej probowac rozmawiac z instytucja, gdzie sie wzielo kredyt niz brac kolejne i miec jeszcze wiecej do splacenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxz
"Biedota"? Ktoś tu ma za wysokie mniemanie o sobie, albo dorobił się na jakimś spadku, czy też chodom u bogatej części rodzinki lub mamusia pieniążki podrzuciła. Bo intelektem nie grzeszysz także na braku mózgu raczej nic nie zarobiłeś. Zwykły zakompleksiony gówniarz, który nie ma pojęcia o problemach biedniejszej warstwy społecznej i uważa się za lepszego od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffafi
Pożyczki są związane z tym, że mają wysoki % i gdy nie spłacisz jakiejś w terminie to odsetki Cię zeżrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośkakolna
Dostałam ten nakaz z Sądu okręgowego w Warszwie Wydz, IV Cywilny. , po rozpoznaniu sprawy na posiedzeniu , niejawnym w postępowaniu nakazowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenkaolle
ja mam nóż na gardle wpadłam z chwilówkami . Obecnie mam ich 5 to na studia to na dodatkowe zajęcia , pózniej na spłate i tak ruszyła cała machina. Tak więc przestrzegam Tych co myślą , że to nic takiego taka jedna chwilówka. To dopiero się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja jeśli chodzi o chwilówki to można wpaść nie wiadomo kiedy ja już się uporałam ze swoją sprawą dzięki pomocy przyjaciół. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannapiłka
Jak dla mnie to trzeba wszystko robić z głową jak czegoś nie wiemy to pytać osoby , które mogą nam pomóc. jak dla mnie w tego typu sprawach pomocna jest kancelaria lexperto. Wiem bo sama korzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mogę zrobić gdy już rozpoczęła się egzekucja komornicza? I czy komornik może przejąć całą moją pensję? Czytałam gdzieś, że powinien zająć ją co najwyżej do 60%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxz
Jeżeli masz umowę-zlecenie może zająć całą pensję. Gdzie miałaś zadłużenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PKO BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam jeżeli jest umowa zlecenie to może zabrać wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxz
Może złóż propozycję comiesięcznej raty na spłatę zadłużenia. Przydałyby się też pisma z prośbą o zaniechanie egzekucji komorniczej, ale może być ciężko i w takim wypadku wypadałoby się zgłosić po jakąś poradę prawną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredyt konsolidacyjny na jak najdłuższy okres, z możliwością nadpłacenia raty. Do tego zaciśnięcie pasa, żeby mniej wydawać, i dodatkowa praca, żeby mieć większy przychód. Spłacać tylko tyle, ile wyjdzie rata, jednocześnie ODKŁADAJĄC OSZCZĘDNOŚCI. Gdy ma się oszczędności na ok. 3 m-ce życia (włącznie ze spłacaniem kredytu), można zacząć spłacać więcej niż ratę. Ale polecałabym najpierw zgromadzić kasy na ok. 6 m-cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×