Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Arlettakorel

Jak wyjść z długów.

Polecane posty

Gość Arlettakorel

Jestem zadłużona w kilku bankach- Millenium, WBK, ING , oraz dodatkowo pobrałam kilka chwilówek , nie wiem jak sobie z tym poradzić już nie płacę ich od 2 miesięcy bo nie mam na życie , jakaś masakra. Jak ja w to wpadłam sama nie wiem. CO robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emigracja, innego wyjścia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekkowalczyk
Może zacząć oddłużanie nie zaciągać już nowych zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinab
Tak łatwo powiedzieć , ale wiadomo jest że z bankami nie da rady wejść w jakieś negocjacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr mero
Poszukać firm oddłużeniowych nie zaciągać nowych kredytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chwilówka . Zawsze to jakiś pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robsonn
Jaka chwilówka człowieku? To nie jest wyjście z sytuacji. Jeszcze bardzie można wpaść ja jestem za oddłużaniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest twoje tlumaczenie- nie wiem, jak w TO wpadlam....Byłaś pijana, gdy podpisywałaś dokumenty o kolejnych pożyczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli byłaś trzeźwa, to zrób rundkę po bankach, i negocjuj. W jednym banku dogadaj się, by spłacać minimalną kwotę, w drugim odrocz spłaty, jeślu ci się uda. Skup się na tych pozyczkach, które są wysoko oprocentowane, te trzeba spłacić jak najszybciej. Jak? Wyciąć parę zbędnych rachunków, nie kupowac ciuchów, kosmetyków, zaden fryzjer, kawka na miescie, piwko z koleżankami. Oglądaj kazdą złotówkę. Dyscyplina i audyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmienić płeć! tożsamość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredyt konsolidacyjny cie uratuje. Idziesz z tymi dlugami do jednego banku i oni robią ci z tego jedna rate którą będziesz mogla splacac. Tzn jedenbank splaca tamte kredyty i zostaje ci jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj prywatnego inwestora i pożycz od niego na szybkigrosz się tacy rejestrują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie płać choć częściowo, to banki zobaczą Twoją wolę spłaty przynajmniej. Zmniejsz wydatki, zwiększ dochody, jeśli się da, to kredyt konsolidacyjny, choć jeśli nie płaciłaś już jakiś czas, to możesz nie dostać. Negocjuj z bankami wydłużenie okresu kredytowania, żeby maksymalnie zmniejszyć wysokość rat. I nie grzesz więcej beztroską kredytową :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocny może okazać się kredyt konsolidacyjny albo pożyczka oddłużeniowa. Ja właśnie w ten sposób wyszłam ze spirali narastającego zadłużenia. Skorzystałam z oferty warszawskiego biura kredytowego www.gawryszewskifinanse.pl Myślę,że spokojnie powinno im się udać znaleźć odpowiednie dla ciebie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annamariaxx
Doradzam restrukturyzacje zadłużenia , wakacje kredytowe i wiele innych metod , które sa dopasowane do każdej sprawy odzielnie. Kancelaria Lexperto Warszawa ul. Tamka 38 22-101-33-13 Działa na całą Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
restrukturyzacja zadłużenia i nie brać na siebie pożyczek. Działać może prace sezonowe, zawsze to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość januszpress
Bankowo już nie brać na siebie pożyczek. Spłacać swoje zadłużenie nawet w małych kwotach. Pisać w tytule na spłatę zadłużenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i to dobry plan działania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonador
Nie brać na siebie pożyczek chwilówk, unikać parabanków. Korzystać z restrukturyzacji zadłużenia. Może dodatkowa praca . Trzeba działać nie stać w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto poczytać w temacie . Jak dla m,nie to jakaś dodatkowa praca . No i zacisnąć pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyjsc z dlugow ? Wyjedz za granice, zarob kase i splac wszystko za jednym zamachem. ja tak zrobilem. Mialem dlugu ponad 20 tys zl. Wyjechalem i po paru miesiacach mialem wszystko uregulowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabianmard
Można i tak działać ale trzeba mieć trochę kasy na wyjazd i zapewnioną pracę oraz nocleg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się ale dla tych co mają jakieś kontakty i możliwośći to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałem może i warto ale co teraz jak tu kasy nie ma na spłatę obecnego zadłużenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×