Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EstreVVeR

Jak wytępić szczura

Polecane posty

Skurwysyn wciął sie w ścianę i nie wyjdzie a drapie w nocy :D Na tą chwilę go dokarmiam, potem zapodam trutkę, tylko się obawiam że łatwo nie da się oszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krups
a jaką masz pewność, że to szczur ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam daleko do Wawelu, może jego duch by mi nakminił jakiś pomysł. Jeszcze jedną noc i zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem go. Na moje oko to dorosły stary samiec, ale pewności nie mam, może samica w ciąży. W każdym bądź razie wielki szczur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krups
to mam pytanie dodatkowe, jakie (opisz) odchody zostawia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krups
skoro nie wiesz co to jest to będziesz walczył z wiatrakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milbo
pierwszy szczur jest zwykle zwiadowcą . Jak mu sietwoja chcata spodoba sprowadiz resztę . Lepiej sie doucz o szczurach , bo one są bardzo inteligentne i rodzinne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o MatkoKoszmar!!! a gdzie mieszkają szczury ? Jest zima i szczury i myszy ładują się we wszystkie dziury poczynając od piwnicy. Ten się wbił w elewację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krups
sugeruję, że to nie koniecznie szczur !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o MatkoKoszmar!!!
Ja na sama mysl o szczurach mam odruch wymiotny. Wez zadzwon do firmy niech ci go wytepi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczur, bo go po zmroku widziałem z 2-3 razy. Myślisz że przyjada do jednego szczura ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o MatkoKoszmar!!!
marceli Havranek o MatkoKoszmar!!! a gdzie mieszkają szczury ? Jest zima i szczury i myszy ładują się we wszystkie dziury poczynając od piwnicy. Ten się wbił w elewację Wiec możliwe że też moge je miec??! u siebie w domu!!! Jak to sprawdzic?! Juz nie zejde do piwnicy, fuj... a sa jakies odstraszacze?!!!???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że możesz mieć, a mysz to raczej na pewno. Mój kuzyn 2 mieś mieszkał ze szczurem, mimo że miał w domu kota i psa. Szczur zamieszkał w wersalce. Nowy dom. Zorientował się kiedy znikło mu wiadro orzechów w jedną noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o MatkoKoszmar!!!
A teraz przeczytałam że podobno Yorki łapią szczury, to mozliwe ?? bo mam 2 ale jezeli one by je jadły to ja bym ich nie mogła w domu trzymac 💤 a w budzie? nie maja szans w zime. Po co ja wchodziłam na kaffe teraz sie martwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o MatkoKoszmar!!!
I po co mówisz o tej wersalce! Teraz to ja nie usne, nienawidze szczurów sa obrzydliwe, to najpaskudniejsze stworzenia na ziemi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uglikau
Zależy co to za York. Te co sa w obiegu to ciapy nie łapacze szczurów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeżywasz :D Szczur jak szczur, zawsze możesz go złapać :D. Ja zaczynam polowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejejejejejej
o MatkoKoszmar!!! ale panikujesz. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o MatkoKoszmar!!!
No przezywam, bo ja sie ich brzydze boje, i pewnie bym w srodku nocy wolała z domu uciec niż to gonić!!! To jak mam sprawdzic czy sa? Te ich odchody szukac? czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krups
marceli akurat złapiesz , chyba katar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyccu
Co do sprawdzonych środków polecam http://www.vigonez.com/. Mają naprawdę dobre produkty dzięki, którym wytępiłem szczyry na działce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co mówisz o tej wersalce! Teraz to ja nie usne, nienawidze szczurów sa obrzydliwe, to najpaskudniejsze stworzenia na ziemi.. x najpaskudniejsze stworzenia na ziemi to yorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mieszkalam ze szczurami, osiedlily sie w schowku na górze mieszkania (mialam dwupietrowe) i najlepsze jest to, ze zorietnowalam sie, ze je mam jak otworzylam szafe i jeden siedział na ubraniach!!!!!!! zadzwonilam po firme, ktora zajmuje sie usuwaniem takich szkodników www.nowista.pl i na szczescie juz ich nie ma, ale balam sie mega spac, ciagle czuwałam, balam sie, ze je znowu gdzies zobacze!!! taruma do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby Ci się nie udało samemu pozbyć się szczura, to możesz się skontaktować z jakąś profesjonalną firmą, mnie pomogli specjaliści z http://www.hruzewicz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczescie ja w domu nie mam szczura bo chyba bym spac nie mogla. ale pamietam jak te gryzonie pojawily sie u nas w firmie. zadne srodki nie pomagły dopiero ta firma http://ekodeded.pl/oferta/ skutecznie pomogla nam pozbyc sie tych nieproszonych gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka4242
Ja przy wyborze firmy kierowałem się opiniami klientów. W końcu to bardziej wiarygodne niż to co firma pisze sama o sobie. Najwięcej pozytywnych opinii, znalazłem na temat firmy Prusator z Warszawy https://www.facebook.com/PRUSATOR.PL.Dezynsekcja.Warszawa.Zwalczanie?sk=reviews i warto było. Wszystkie głosy się potwierdziły, bardzo dobrze przygotowana i profesjonalna ekipa. Wyjaśnili mi jak unikać ponownych inwazji szkodników i rozprawili się z tymi, które już były. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×