Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak z tym skończyć?

Polecane posty

Gość gość

Podoba mi się własny kuzyn(syn siostry mojej mamy) od bardzo długiego czasu.Podobał mi się już gdy miałam 10 lat.Wiem,że to jest złe ,ale nic nie mogę na to poradzić.On miał już chyba ze 3 dziewczyny,byłam o każdą niesamowicie zazdrosna.Czytałam też jego wiadomości.Zawsze nie mogę się doczekać,aby spędzić z nim choćby krótką chwilę.Często gdy mi smutno on mnie pociesza.Zawsze jest dla mnie miły i mi pomaga.Mam 18 lat,a on 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś swojej kuzynce cipkę dotykałem, jak miałem z 9-10 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, zacznij gdzieś wychodzić, poznaj fajnego chłopaka. Skoro wiesz, ze to jest złe to czemu w to brniesz? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej szkole nie podoba mi się żaden chłopak ;( Jestem towarzyska mam wielu znajomych.Ale o takiej poważniejszej relacji nie ma mowy.Nie wiem czemu tak jest czemu on mi się podoba.Ciągle o nim myślę,a czasami nawet mam sny z nim.Nie mogę się nikogo poradzić bo wstyd mi sie przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale patologia w tej Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech cię w****** porządnie i będzie spokój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam nawet takie małżeństwo.Oczywiście wzięli ślub cywilny bo o kościelnym nie było mowy.Ale radzę ci abyś zapomniała o czymś takim.Pomyśl co powiedzieliby twoi rodzice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nikomu nie powiem.Muszę jakoś zdusić to w sobie.Uwierzcie,że nie jest łatwo.Wcześniej wmawiałam sobie,że to tylko zauroczenie.Ale czy ono trwałoby tak długo?Nie jestem jakąś głupią dziewczynką,która zakochuje się w kim popadnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×