Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

granellaok

jak zaakceptować swój tragicznie niski wzrost ?

Polecane posty

Gdzieś 155 w szpilkach :/ no cycki mam i to duże bardzo oraz jestem bardzo chuda., tylek tez okej..ale co z tego? co z tego jAK nie mam wzrostu..... czuje się okropnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój wzrost nie ma znaczenia. Najważniejsze żebyś miała zadbaną szparkę i lubiała seks analny. Cała reszta jest bez żadnego znaczenia, a i tak będziesz 10/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz wzrostu ale masz fajne cycki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak wszyscy mówia ze cycki można se dorobić itd... a wzrostu nie...:( a z twarzy tez jestem okej w sumie :( ;( :( :( a poza tym co z tego ze mam cycki a jestem mała :( mam wrażenie ze na brzydka z twarzy ipłaską ale za to z 175 się spojrza a nie na mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ty masz lat że masz 155cm w szpilkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale niektórzy ( chociaż baaardzo rzadko ) mają z 170 i duży biust... a ja akurat chciałabym mieć chociaż 155 bez szpilek..... co myślicie o tym żeby chodzić tylko w szpilkach na codzień ? ;( może to coś da bo wtedy nogi mi się naprawdę długie wydają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się boje ze się wykończe :D Chociaż platformowe szpile są "wygodniejsze" nie no ja juz nie wiem :( ratujcie...ciągle ktoś z tego szydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 154 cm bez szpilek a ty ile masz bez szpilek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna taka mała! Mniam, mniam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zawsze chciałam być drobna a mam 173cm wzrostu heheh i stopę rozmiar 41 ;/ aczkolwiek mój luby ma 190cm wzrostu i nogę 48 rozmiar więc moja przy jego i tak jest względnie mała... Podobały mi się te filigranowe kobietki :) zawsze się chce to czego się nie ma! Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciągle ktoś z tego szydzi i ja nie potrafię się czuć atrakcyjna...a przy okazji zaczęłam się od 2 tygodni odchudzać i jesscze schudnę 2 kilo i będę mieć wychudzenie... bo sobie ubzduralam ze stanę się od tego optycznie wyższa... juz nawet czytałam o przedłużaniu nóg w Chinach ale to łamanie nóg i mogłoby mi być ciężko potem w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reszta wszędzie pisze ze faceci lecą na długie nogi... tez mam jakim cudem długie nogi a jak zaloze szpilki to już w ogóle wydają się długie przez to tez ze mam chude ale ile mogę chodzić w tych szpilkach? codziennie ? na spacery ? do pracy ? :( proszę Was :( jestem w rozsypce... z resztą nigdy nie będe taka fajna jakbym miała 170...chociażby 160..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz z doopy wyciągnięte problemy, dziecino, przejdź się do hospicjum albo na oddział onkologiczny, to jest tragedia dopiero a nie 155 w szpilkach, zresztą myślę, że ściemniasz równo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak śmiesz tak mówić ? :( wiesz co ? chciałabym by to było sciemnianie ale nie :( Byłam w akademii! nie chcieli mi dać hormonu wzrostu ,ze niby wszystko okej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz dokladnie bez szpilek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzenie cały czas w szpilkach niszczy nogi uszkadza kręgosłup. Lepiej idź do kowala niech ci wbije dwa bratnale w pięty od spodu. Wtedy nie tylko będziesz wyższa, ale i dłuższa (np. w łóżku) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno ogarnij się! Twój niski wzrost nie jest wyznacznikiem Twojej wartości. Naprawdę wielu facetów uwielbia filigranowe kobiety, a Ty masz większy wybór niż te wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe jest piękne. Chociaż zazwyczaj głupie..., ale nie przejmuj się - WSZYSTKIE baby są głupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic sie ni bój
Nic sie nie bój, jestem jeszcze mniejsza od ciebie, a nie masz pojęcia jak wielki fiuty mi się mieszczą. Ty też dasz radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz dokladnie bez szpilek bo unikasz odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ludzie szpilki mają zazwyczaj 10 cm to ona musi mieć 145 cm- jest niska i to jest fakt, ja rozumiem dlaczego ona się martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×