Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zadziała taka mieszanka? Czy jest w stanie zabić?

Polecane posty

Gość gość

Czy połączenie jedenastu tabletek na padaczkę (topamax chyba), 6 dosyć silnych antybiotyków (Dalacin C) i sporej ilości leków przeciw bólowych np z 10 albo parę naście tabletek (ibum) może zabić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się stało? Nie rób głupot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj juz nie chce mi się opowiadać ogólnie całe moje życie to bagno kompletne i nie chce czytać wypowiedzi typu nie rób tego żyj itd. Nikt mnie już nie przekona ani nie powstrzyma... Podjęłam decyzję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób głupot! Idź spać. Jutro nowy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się dzieje? Może ktoś jest w stanie Ci pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w d***e nowe dni. Juz nie chce ich kur... całe moje życie od małego dziecka było okropne, nie ważne ile teraz mam lat już wystarczająco wycierpialam, mam trochę problemów zdrowotnych, strasznie zła ciągle atmosferę w domu i ogólnie w rodzinie, chłopak mnie rzucił. Ja juz tego nie wytrzymam i nie chce k***a czytać żebym tego nie robiła bo i tak zrobię ale chcę żeby ktoś chociaż powiedział czy to zadziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłuchaj mnie. Masz teraz depresję i widzisz wszystko w czarnych barwach. Masz problemy prywatne, ale uwierz mi, że jesteś jeszcze młoda. Jak dorośniesz, to się odetniesz od toksycznej rodziny, poznasz wspaniałych ludzi i będziecie razem robić fajne rzeczy. Proszę Cię, nie myśl nawet o takich głupotach. Jesteś młodziutka. Jak będziesz bardziej decyzyjna, to pokierujesz swoim życiem najpiękniej jak potrafisz. Będziesz się uczyć, zarabiać na siebie i będziesz wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zadziała. Zrobią ci płukanie żołądka. Będziesz się tylko męczyła przez kilka godzin, nie warto. Są skuteczniejsze metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie przyłoży ręki do twojej śmierci. Z każdego dołka można wyjść, tutaj numer do osób, które mogę Ci pomóc 800 12 12 12 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zeżryj to się przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są inne metody na zabicie się? Powiedzcie. Bo ja nie chce żadnej pomocy i nie dam sobie pomóc. Bo już wiele razy nie ratowali i niby chcieli pomóc a tylko wszystko było jeszcze gorzej wiec chce juz tylko umrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No powiedzcie tylko jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yebnij sie Narkomanom nie zawsze sie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chcę umrzeć. Przy życiu trzyma mnie świadomość, że gdybym umarła, moja matka zostałaby sama. Czy nie masz nikogo, o kogo byś się martwiła? Nie żyjesz tylko dla siebie. Wierzę, że chcesz się zabić i nie masz ochoty dłużej się męczyć, ale zastanów się, czy nie wyrządzisz komuś krzywdy. Ja zdecydowałam, że zabiję się dopiero po śmierci mojej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam to gdzieś ona między innymi mnie jeszcze bardziej gnebi i chce przez nią jeszcze bardziej umrzeć a tym bardziej nie chce iść do żadnego ośrodka bo tego to już wogole nie zniose wszędzie się i tylko cierpienie ja tego juz nie wytrzymam błagam powiedzcie mi jak się zabić! :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz nic cenniejszego niż życie, ze wszystkiego można jakoś wyjść ale ze śmierci nie. Na pewno jest ktoś kto Cię kocha, ktoś dla kogo jesteś ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę opowiedz co się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłam juz. Całe moje życie to tylko cierpienie i smutek złość płacz a jeżeli kiedykolwiek się usmiechnelam to nie był prawdziwy uśmiech. Mówiłam mam problemy zdrowotne, matka zamiast mi pomóc to jeszcze nie gnebi i dobija a ojca nie mam na codzień bo rodzice wzięli rozwód jak miałam 9 lat ale nawet jak miałam ich obydwu to tez było źle i tez cierpiałam. A teraz jeszcze chłopak mnie rzucił to już poprostu nie dobiło i nie chce żadnej pomocy typu trzymania mnie na sile na tym świecie na chce tylko umrzeć i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez chłopaka chcesz się zabić? Twoje życie jest cenne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiaj z rodzicami. Albo zadzwoń na ten numer co Ci podałam. Walcz o siebie! Jesteś młoda, możesz jeszcze wiele w życiu osiągnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo byliście razem?że tak cię to wstrząsnęło.Rzucił cię z dnia na dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety żeby popełnić samobójstwo przez przedawkowanie leków trzeba wiedzieć co z czym połączyć oraz w jakiej dawce i są to wyłącznie leki na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×