Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rafał1976

jak założyć własną stronę internetową

Polecane posty

Gość rafał1976

ile to kosztuje? czytałem na niektórych stronach, ze np. przez pierwsze 6 miesięcy gratis później dopiero trzeba płacić. czy trudno jest założyć taką stronę? jest tu ktoś kto się zna na tych sprawach? dodam jeszcze że strona ma być dla sklepu kosmetycznego z salonem kosmetycznym, traktować ją chce jako reklamę a nie rodzaj sprzedaży towaru, chcę mając juz taką stronę zamieszczać w różnych miejscach sam adres strony ktoś zawsze z czystej ciekawości zajży co to jest i może skusi się przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał1976
nie ma nikogo kto się na tym zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyd z kafeterii
a skąd masz neta? naprzykład tpsa udostępnia trochę przestrzeni na założenie swojej strony, bez reklam, zawsze działa, skoro to ma być tylko wizytowka to się pomiesciesz, wielu innych providerow też daje takie coś, posprawdzaj człeku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podlasiak
A co chcesz konkretnie wiedzieć? Zobacz home.pl, wejdź na czata i pogadaj z konsultantem. Mam stronę w tej formie od 1998 roku i ZERO problemów. Oprogramowanie sklepu internetowego, płatności itp. masz w pakiecie Business Server.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał1976
neta mam z własciwie to sam nie wiem co chcę wiedzieć, nic nie wiem na ten temat, czy totalny laik w tych sprawach poradzi sobie ze stworzeniem strony, czy może winienem to komuś zlecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podlasiak
Jeżeli jesteś kompletnym laikiem, to lepiej nie rób wcale strony firmowej. To Twoja wizytówka i jeśli ktoś zobaczy paskudną stronę firmową, to nie skorzysta z Twoich usług. Prostą, estetyczną wizytówkę studenci mogą zrobić za stówę bez rachunku ;) Jej utrzymanie + domena (twojanazwa.pl) to 49,99 brutto w www.ovh.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podlasiak
*utrzymanie 49,99 to opłata roczna oczywiście. zrobienie strony - opłata jednorazowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał1976
dzięki za informacje, wychodzi na to że lepiej będzie jeśli to komuś zlecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podlasiak
Zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata_SEM
Witam serdecznie zajmuje sie profesjonalnie tworzeniem oraz promocją stron w wyszukiwarkach Jesli jest Pan zainteresownay poznaniem szczegółów zapraszam do kontaktu gg6162405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfksdajfksdjf
Plus jeszcze cena za domenę bo skoro ma to byś strona firmowa to dla mnie porażką byłby adres z końcówką ovh.pl. Takie zlecenie to min 500zł plus domena nawet 200zł/rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddffgdfgghghhg
to banalne jest, nie trzeba nikogo wynajmowac i placic grube pieniadze za cos co mozesz zrobic sam. weź zwykly darmowy szablon strony jakich pelno na necie, szablony sa piekne, wyglądają profesjonalnie. i umiesc to na jakims tanim dobrym hostingu, polecam hsms.pl, mam tam strone od 2 lat i jestem bardzo zadowolna. placi sie smscem raz na 4 meisiące 2,5 zł, wiec grosze. wypozycjonowanie tez jest proste, nie skonczylam zadnej szkoly informatycznej a sama sobie pozycjonuje strony i od 2 lat jest wysoko w wyszukiwarce. a pomysl sobie, ze te sępy chcieli ode mnie za to min. 60 zl miesiecznie :D a za straone min. 500 zl :D a ja sobie sama wszystko zrobilam za DARMO, a nie mam pojecia o informatyce, tzn. znam jakies podstawy, troche HTML ale to chyba kazdy zna bo nawet w szkole podstawowej byly podstawy htmlu na informatyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał1976
no u mnie nie było niestety żadnych podstaw informatyki :) za moich czasów w szkole nawet jednego komputera nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefefwfwefweew
najłatwiej będzie jeśli skorzystasz z darmowych cms'ów typu joomla albo drupal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał1976
coś czytałem kiedyś o joomli nawet coś tam próbowałem ale nie najlepiej mi szło, ale jeśli zrobię strone w joomli to co wtedy jak ją zamieścić, kur... idiota chyba ze mnie wątpię żebym dał sobie sam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddffgdfgghghhg
podstawy html, kup pierwsza lepsza książke o html i robieniu stron i poczytaj, to jest naprawde proste, same podstawy, a chodzi o to, ze jak sciagniesz darmowy szablon strony to zebys mogl go pozmieniac po prostu, wstawic tekst, zmienic kolor czcionki, rozmiar. bo szablon to tylko szablon ale tekst sam musisz wstawic ale to nic trudnego. jak masz źródlo strony napisane w html tam wystarczy troche pozmieniac na swoj uzytek. kup jakas ksiązke o nauce robienia stron w jezyku html i tyle, w trzy wieczory sie nauczysz. po co komus placic 500 zl za strone :D jak samemu mozna zrobic. a oni sie wlasnie dorabiają na takich jak ty. sami sciagają strony z zagranicznych serwerow za grosze, zmieniają troche, i koszą 500-1000 zl za takie cos, a narobia sie tyle co nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja sama zrobiłam wykupiłam
domene koncowke - com, te pl ktore mnie interesowaly byly zajete,wykupilam skrypty na allegro i na tej podstawie SAMA (A BYŁAM LAIKIEM) zrobilam strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddffgdfgghghhg
kup hosting najpierw np. w hsms.pl, i tam jest menedzer plikow i po prostu wgrywasz pliki strony (wszystkie, nawet te obrazki) z komputera na ich serwer, zadna filozofia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyną i nie boję się tego powiedzieć nie jestem najlepsza w tych całych komputerowych sprawach - ale zawsze chciałam mięć swoja stronę internetową. Mój kolega, informatyk polecił mi http://www.uti.pl/uslugi/strony-www/start/wstep/ Miał rację, nawet takie beztalęcie internetowe jak ja stworzyło stronę w 8 minut!! piszę o tematyce finansowej i nieruchomościach, nawet całkiem sporo osób do mnie zagląda, więc warto było zainwestować tych parę złotych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założenie strony to żaden problem. Ja prowadzę dwie, wcześniej kompletnie się na tym nie znałam :) Wejdz na ovh.pl kup domene, która na pierwszy rok kosztuje 10zl, przedłużenie chyba 50zł na rok. Poszukaj jakiś dobry hosting, są też dobre i darmowe, podepnij i prawie gotowe ;) Ja moje strony robiłam na szablonach wordpressa, zmodyfikowałam je pod siebie i mam dwie piękne stronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriindi
Jasne, można samemu założyć stronie, pytanie czy będzie wyglądała profesjonalnie. Pamiętajmy, że jej zadaniem jest budowanie wizerunku i przyciąganie klientów, więc postawmy sobie pytanie czy stworzona przez nas strona to zadanie spełni. Moim zdaniem znacznie lepiej jest zlecić to zadanie osobom, które zawodowo projektują estetyczne i funkcjonalne strony z CMS-em. Ja jestem zadowolona z usług: http://www.ibe.pl/oferta/www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubek123
Powiem Ci tak, jeśli nie masz doświadczenia a masz wizję- która może pomóc Ci zarobić, to nie bądź ,,pazerny" na kase :) Zleć to firmie która zrobi Ci to na prawdę dobrze- bo w tej branży dosłownie oszczędny płaci dwa razy. Mogę polecić Ci kogoś sprawdzonego i pewnego. http://www.ntsolution.com.pl sam zakładałem tam stronę i bardzo jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zasięgna crady specjalistów.ja umiem tylko bloga prowadzic a do zrobienia 2 stron firmowych-mam sklep z markowa odzieża i uslugi krawieckie ;) zwrocilam sie do kilku firm.jedni mi zrobili do polowy stronke potem zaczeli kombinowac i sie wycofali a drudzy bez problemu zrobili profesjonalnie i jeszcze poprawili tamt!,dobrze,że na nich natrafiłam polecam tutaj http://julamedia.pl/produkt/stworzenie-wordpress/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam wiem ze to nie na temat ale prosze niech ktos mi powie jak wgrac caly folder ze zdjeciami z komputera na facebook prosze was bardzo kliknelam na facebook utworz nowy album wiec pojawila sie ikona pustego albumu nastepnie wyszukalam w oknie ktore sie pojawilo pulpit i ten moj album ktory chce miec na facebook i pojawia sie open lub cancek kilkalamna open i nic sie nie dzieje naprawde nie wiem jak skopiowac zdjecia z folderu kompa na fb mam juz swoje lata sorry jestem dobrze po 30 tce i nie wiem a wy mlodzi napewno wiecie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozefto
Widzę, że wyżej polecają Ci różne domeny, na moje oko nie najlepsze. Jak nie znasz się na tej działce, to poczytaj ten artykuł: https://www.swiatdomen24.pl/wiedza#artykul_20 Myślę, że po tej lekturze szybko załapiesz o co kaman i nie dasz się naciągnąć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xobe
kiedys sama starałam się stworzyc stronę, ale jakoś mi to nie wyszło zbyt dobrze. Polecona firma Rocketsite zbudowała mi wszystk od podstaw i własnie nie było tak drogo jak to wszyscy mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laikom polecam rozejrzenie się za darmowymi skryptami, czy kreatorami, których można znależć w internecie sporo. Są także rozwiązania oferowane przez renomowany firmy, które często (przy niewielkich ograniczeniach funkcjonalności) są darmowe. Spójrz np. tutaj: https://www.nazwa.pl/kreator-www/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikuś690
A ja bym się chciała poradzić czy warto wynająć profesjonalistów jak np. znalazłam http://www.webpro.pl/ czy lepiej jakiemuś studentowi informatyki zlecić? Wiadomo że taniej pewnie, ale czy równie dobrze i wszystko będzie działało? Bo zastanawiamy się z koleżanką nad sklepem internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×