Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zapomnieć o nie zdanej maturze

Polecane posty

Gość gość

Oblałam w tym roku mature z matmy Byłam totalnie załamana szczególnie że bardzo mało mi brakło bo tylko 2 pkt Poprawkę zdałam ale wcale mnie to nie cieszy Czemu? Bo jestem bardzo ambitną osobą. Chciałam iść na medycynę i w ogóle nie śniło mi się że matury mogę nie zdać a szczególnie że przez rok chodziłam na korki do takiej pani która mnie wychwalała i twierdziła iż jestem jedną z jej najlepszych uczennic. Zwaliłam tylko tą matmę. Nawet tu na kafeterii szukałam słów otuchy to wyczytałam tylko "to trzeba być tępym żeby na 30% nie zdać " i takie tam I sama się nad tym zastanawiałam. Z polskiego np. Nie uczyłam się nic a napisałam na 90% Z matmy zjadł mnie stres A najgorsze jest to że na poprawce widziałam osoby które nie były najgorsze z tej matmy np.kolega który zawsze chodził do tablicy gdy nikt inny nie umiał zadania zrobić. A te największe debile zdały więc nie wiem ale ta matura nie sprawdza wiadomości z tego wywnioskowałam Ale mimo to dowiedziały się o tym osoby które nie powinny się dowiedzieć a chciałam to utrzymać w tajemnicy I teraz pomimo że rok siedzę w domu i będę powtarzać maturę to i tak mam doła że jestem gorsza bo jednak nie zdałam za pierwszym razem Jak o tym zapomnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdałaś poprawkę, więc wszystko jest w porządku. Nie zadręczaj się tym, bo teraz już nic nie zrobisz, a zadręczanie się może wpłynąć na twoje kolejne wyniki.. Poza tym, dziewczyno, jak wyrażasz się o znajomych? "A te największe debile zdały", nie jest ci wstyd? Jakim trzeba być człowiekiem, by tak się wyrażać o kimś? Żenada. Pomyśl nad sobą i swoim zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daria01 nie nie jest mi wstyd To nie są moi znajomi. Zawsze byki dwulicowi i obgadywały wszystkich za plecami. Dla takich osób określenie "debil" jest łagodne. Oni zdali tylko przez szczęście albo że od kogoś ściągnęli Ty też przemysł swoje zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*niezdanej miało być ale coś mi słownik nawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pal ich licho . Co? Ono za Ciebie płacą? Utrzymują Cię? A niech spirtalają! Nie przejmuj się bo nawet gdybyś zdała za pierwszym razem to ZAWSZE znajdzie się jakaś dworska gnida która będzie uważać żw zdałaś za "duuupę" albo coś innego. C/h/u/j i w duuuupę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wam za słowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×