Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POMOCY8723

JAK ZATRZYMAC FACETA ZEBY NIE JECHAŁ ZA GRANICĘ-POMOCY:-(

Polecane posty

Gość POMOCY8723

POMOZCIA PROSZE MOJ FACET WYJECHAŁ DWA MIESIACE ZA GRANICE DO PRACY TERAZ WRACA ALE CHCE JECHAC ZNOWU PO DWOCH TYGODNIACH A JA NIE WYTRZYMAM ZNOWU ROZŁAKI JEST MI TAK ZLE STRASZNIE TESKNIE I JAK POMYSLE ZE ZNOWU BEDE MUSIAŁA TO PRZECHODZIC TO WIEM ZE NIE DAM RADY A ON JEST ZDECYDOWANY JECHAC PONIWAZ CHODZI O KASE ALE TU PO POWROCIE MA PEWNA PRACE BYŁY SZEF Z POLSKI CHCE ZEBY DALEJ U NIEGO PRACOWAŁ PO POWROCIE,PROSZE PODPOWIEDZCIE JAK MOGE GO ZATRZYMAC BO JA NIE CHCE TESKNIC PŁAKAC I WYOBRAZAC SOBIE CHORYCH RZECZY CHCE MIEC GO PRZY SOBIE MOC SIE PRZYTULIC KIEDY BEDZIE MI ZLE itd...prosze o pomoc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goddies
nie drzyj michy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCY8723
JAK CI SIE NIE PODOBA TO NIE CZYTAJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaeetrg
powiedz ze go zdradizsz jak wyjedize albo zgolisz glowe na lyso po zlosci .. nei wiem podalem glupie przyklady ale madrych nie mam sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCY8723
jak powiem ze go zdradze to pomysli ze go nie kocham a ja pozatym nie chce go zdradzac prosze podpowiedzcie cos prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCY8723
ej lesnySłodziaczek to jakas nie najlepsza rada nigdy mu tak nie powiem Prosze o madre podpowiedz dziewczyny moze miała ktoras z was podobna sytuacje prosze napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatataaaa
jakie glupie mysli masz miec? ja od roku jestem w zwiazku na odleglosc ale nie zachecam bo to fakt bardzo boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupeek
wyczysc klawiature, bo Ci sie szift chyba przykleil... nie daje sie tego czytac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfiernhfireh
ale z ciebie egoistka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak.
ja jestem w takiej sytuacji pół roku... tęsknię i mi źle... ale siłą go nie ściągnę bo ma swoje powody by tam być. skoro ma dobrą pracę i płacę to chyba powinien być odpowiedni argument za. jedyny mądry. drugi że ty tu jesteś. musicie coś razem postanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egoistka? Czemu niby? :O Równie dobrze można w drugą stronę-on dla kasy opuszcza swoją kobietę :O Na pewno nie egoistka . Głupi też tekst : "Daj mu oddychać".Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pozwol mu wyjechac
za nic ,moj wyjechal u juz nie wrocil, na dwa tygodnie przed powrotem poznal inna, 4 lata poszly sie jebac i slub za miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfiernhfireh
egoistka dlatego że chcesz żeby został tylko i wyłącznie dlatego, że za nim tęsknisz :o czyli myślisz wyłącznie o sobie, o swoich uczuciach. Ale przecież on tam pojechał w jakimś celu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCY8723
Witam i dzieki za komentarze nawet te nie sprawiedliwe,nie jestem egoistka wiele razy mu mowiłam ze nie chce go do niczego zmuszac ze rozumiem to ze chce wygodnie zyc ze chce zeby mu nie brakowało kasy powiem wam ze zdecydował sie wrocic i zostac:-)ciesze sie bo tu tez moze dobrze zarobic ,daje mu oddychac nie ograniczam go ale uwazam ze jak sie jest w zwiazku to blisko siebie z soba a nie obok siebie za duzo zwiazkow bardzo dobrych zwiazkow juz porozwalało sie przez takie rozłaki w Polsce .Gdyby moj narzeczony zdecydowałby sie jechac jednak to bym go nie zatrzymywała kocham go taka miłoscia na całe zycie wiem to ale nic na siłe....i nie oceniajcie mnie bo mnie nie znacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj narzeczony rzucil mnie dla innej po 5 wspolnych latach... po miesiac wrocilismy do siebie. Niedawno odkrylam przez przypadek jego rozmowy z pewna laska.... o ciasnych c*pkach, swietnych jezyczkach, niepowtarzalnym smaku oraganow plciowych obojga itp. Nie mogłam Go stracić. Zamówiłam urok miłosny na http://urokmilosny24.pl- urwał z nią kontakt i nie widzi żadnej kobiety oprócz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podobną sytuację..pół roku związku a on w niedzielę rano oznajmia że w poniedziałek ma samolot o 10. Cały świat mi się zawalił, moje prośby , blagania, płacz nie pomogły..pojechał na 3 miesiące, wybaczyłam mu to, wrócił i mówił że zostaję na rok w Polsce a potem znów wyjazd, powiedziałam mu że ja nie wytrzymam tak, on się bardzo przejął,ale postawił na swoim, postawiłam warunek albo ja i Polska albo on i kasa i Kopenhaga , wybrał Danię. Jego był wybór, chodz kochałam bardzo, widać nie byliśmy sobie pisani. Jak to mówią "puść coś wolno, jak wróci jest twoje, jeśli nie-nigdy twoje nie było " :) u mnie się sprawdza haha :) Więc postaw mu może warunek albo Ty i Wasza miłość albo kasa i np(Anglia). Powodzenia, daj znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może temat jest juz nieaktualny, ale droga autorko, doskonale wiem co czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola9897
Na szczęście nie mam już takich zmartwień. Odzyskałam ukochanego dzięki wspaniałej wróżce jaka jest Pani Sigita. Jakby ktoś potrzebował, to na http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/ jest kontakt do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup kajdanki i przykuj go do kaloryfera :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcffgghhh
Hej kochana mój mąż też ma dziś wyjazd i wiesz może to głupie ale prośby płacz mój i dzieci nic nie dał awantury wiec po kryjomu schowałam mu dowód wiem ze może źle robie ale delegacje i wyjazdy nie są dla facetów co mają rodziny niestety może mi się uda trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×