Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia prosi..........

jak zbudowac domek dla dzieci do ogrodu?

Polecane posty

Gość mamusia prosi..........

prosze o pomysly na domek dla dzieci do ogrodu. najlepiej z drewna lub plyt. . tanio i ladnie. moga byc zdjecia lub jakies linki z pomyslami, projektami itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia prosi..........
hej rodzice. moze macie jakies pomysly? bardzo mi zalezy. te na allegro sa bardzo drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia prosi..........
podnosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia prosi..........
podnosze...bo to dla mnie wazne... i prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adastr
Dołączam do pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia prosi..........
adastr myslalam zeby poprosic ojca to zbuduje dla wnuczka no ale musze mu pokazac jakis konkret. a te co znalazlam w googlach to sa z bali drewnianych. drogi wyjdzie i malo atrakcyjny. mam pomysl zeby zrobic z jakichs plyt wiorowych czy ze sklejki jakiejs, pomalowac na kolorowo , wyciac okna, drzwi...ale ja sie na tym nie znam... czy tak wyjdzie dobrze, czy sie nie rozpadnie. te na allegro z plastiku to cena jakas kosmiczna, drewniane to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia prosi..........
dzieki czerwona tez je znalazlam w googlach. mam na mysli tani domek a te wyjda drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czołgista
Plyta wiorowa zgnije, a do sklejki musiala bys uzywac bardzo drogich lakierow... inaczej zrobi sie z niej paragraf od wilgoci. Domki z pali sa najwytrzymalsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość despotka
a tatus sam nie potrafi ruszyc glowa i nic zrobic?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drasklica
mamusiu jak chcesz to ci go zaprojektuje i ktos ci go zrobi? chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia prosi..........
jasne ze chce. tatus jest daleko a zrobi go dziadek(moj tata). troche materialu ma na miejscu tzn. jakies deski itp. i z gory bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość despotka
projektowanie takiego domku to pikus no ale trzeba miec jakas wiedze techniczna. mamusia nie koncznie musi ,ale tatus albo dziadek powinien sie takiej blachostce znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drasklica
daj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia prosi..........
goskaja@gmail.com dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drasklica
odezwe sie wieczorem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia prosi..........
dzieki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój tata zobił z desek.wyszlo go to cos kolo 200 zł. tyle,ze dużo drewna miał swojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam tych, którzy chcą samodzielnie budować domek. Ja bym się na coś takiego nie porwała, znając zdolności mojego męża ;) Też chcemy urządzić w ogrodzie kącik dla dzieci, ale raczej coś gotowego. Podobają mi się np. domki w tym stylu: http://ogrodosfera.pl/domek-dla-dzieci-z-tarasem-robert i pewnie ostatecznie stanie na czymś podobnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Brodzik
Ja kupiłam gotowy domek na Domki-Zylajek.pl Dostałam wszystkie elementy razem z instrukcją złożenia i bez problemu udało się go zbudować. A dzieciaki mają teraz niezłą frajdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio czytałam na ten temat bardzo ciekawy artykuł http://bezpieczny-plac-zabaw.pl/wlasny-domek-twoich-dzieci/ i coraz częściej myślimy z mężem nad tym, by sprawić swoim dzieciom taki prezent na wiosnę. Mimo wszystko raczej zamówimy gotową konstrukcję, bo wykonywanie tego na własną rękę bez wiedzy technicznej może być dość ryzykowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zamawialiśmy huśtawke i drabinki z Freekids.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetkaMetka
Ogród powinien być tak przygotowany, żeby dziecko mogło się w nim bawić - są na to różne sposoby. Domek to fajny patent, poza tym można też pokusić się o jakieś huśtawki... My akurat zrobiliśmy sami według jakichś projektów z netu. Od sąsiada zorganizowaliśmy drewno, z eArmet zamówiliśmy uchwyty do huśtawki (solidny ocynk, więc rdza nie chwyta). A jaka jest satysfakcja, jak się samemu coś większego do ogrodu zrobi - naprawdę polecam każdemu to uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×