Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kocicaaaaaa2333

jak złamać hasło na fb kiedy logowane było z mojego komputera

Polecane posty

Gość kocicaaaaaa2333

witam, moja przeglądarka to firefox, jak moge poznać hasło na fb mojego faceta, ?logował się odemnie z laptopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to jest wirus ten link? Chyba nie ma takiego programu zeby wlamac sie na facebook z innego komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czy to jest wirus ten link?"- czekasz na naiwnego, co sprawdzi za ciebie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Putinoff
Jak się jakiś czas temu logował to się nie dowiesz, ale na przyszłośc: instalujesz jakiegoś keyloggera i czekasz aż następny raz się zaloguje i hasło masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pobierzesz program z linku powyżej to sama utracisz dane. Keylogger z linku jest ustawiony i przesyła wszystko do tego co go tutaj poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie wchodzila w te podejrzane linki. U mnie w google chrome w ustawieniach sa hasla, nie wiem jak u Ciebie. Musisz poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomoc w uzyskaniu dostepu do kazdego rodzaju telefonu smslokalizacja rozmowy mms , mesager, facebook, viber, whatsapp, inne dostep do pełnej kontroli komputerów tabletów pomoc.haslo850707@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomoc w uzyskaniu dostepu do kazdego rodzaju telefonu smslokalizacja rozmowy mms , mesager, facebook, viber, whatsapp, inne dostep do pełnej kontroli komputerów tabletów pomoc.haslo850707@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bym sie tu mogła sprzeczac ja zleciłam pomoc.haslo850707@wp.pl w zupełnosci mam online bez dostepu program zainstalowany jak too mozliwe fakt ze tez musiałam kupic licencje na rok ale jak dostałam propozycje na półroku nie obiegało to wiele o ceny . Kazdy pisze co chce , albo jak zrobił ja zleciłam bo nawet niepotrafiłabym zainstalowac jestem zadowolina bardzo , fakt ze zanim zleciłam pisałam do kilku osób i dostawałam ze ktos złamie hasło nie byłam przekonana co do tego!! z panem ...... w,w mail jest kontakt telefoniczny w porównaniu do kilku osób które sie og łaszaja wydał mi sie najbardziej odpowiedni i nie zaluje perfrkt Dziekuje pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam przed tym anonimem podpisującym się Dawid Purkis. Skasował 250 i najpierw przeciagał jakimiś problemami a to znowu tydzień, a to w sobotę a to za 4 dni. W końcu urwał się kontakt całkowicie. Tak trwało kilka miesięcy. Pobiera kase na anonimowe konto więc nawewt nie ma jak odzyskać. Oszust!!!!! Oszust i naciągacz. Zapewne działa pod kilkoma adresami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za debile XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam taki problem. Otóż zalogowałam się na fejsie u mojego męża na laptopie. Klinkełam wyloguj. Poźniej zauważyłam, że otworzyła się ikonka free keylogger. Przeczytałam ze to program szpiegowski. Teraz boję się, ze będzie czytał moje wszystkie wiadomości. Użytkuję fb najczęściej na komórce. Zmieniłam hasło na fb, czy to pomoże, żeby nie miał już dostępu? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec zabezbiecz sie przed tym są od tego programy podaje adres mail pomoze ci magda82a1982@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawid Purkis to przekret oczywiście kase wziął zero kontaktu,i nie dajcie sie nabrać na słowa typu! Ludzie mnie zle opisuja to po prostu konkurencja chce mnie zniszczyc bo wie,że mam dużo chetnych na zlecenia ! Zresztą wiekszość ludzi tak pisze,a w rzeczywistości to przekręty ! Ten purkis to zwykły pajac i na pewno mu to na dobre nie wyjdzie bo są ludzie którzy za odpowiednie pieniądze go namierzą wtedy nie będzie wesoło !!!!! Ostrzegam jeszcze raz i nie dajcie sie nabrać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 56
Zabawne jak tak czytam wszystko można wiedzą i zasobami dzisiejszej technologi można wszystko .Wtajemniczonych zapraszam do głowy sylka050505@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSZUSTKA sylka050505@wp.pl - wzieła kase 200 zł i nie odpowiada na meile 40109011310000000105783166 Sylwia Kucinska Wielkopolanin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbd
Witam pomogę jeśli jest problem, 80%hasel idzie zdobyć kwestia czy zabezpieczenia złamie dany program, marta_81.8181@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto łamie hasła ? i kto potrafi złamac ? nie ma takiej osoby tylko oszusci mozna wykrasc hasła rozmowy sms itp ale tylo dzieki programą szpiegowskim na tel tablety kompy polecam int-serwis@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ze w opcjach sie sprawdzi ze ktos sie logowal?? Mozna sprawdzic kiedy i z jakiego sprzetu bylo logowanie. Da sie tez wylogowac ze swojego profilu na wszystkich mozliwych urzadzeniach na jakich sie logowalas. Np jak zostawisz u kogos zalogowanego fejsa czy w sklepie czy w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostemp zdalny do telefonów z androidami , ios, symbian , hasła loginy sms, mms, rozmowy , podsłuch otoczenia na zywo , fb, mesager, whatsap, lokalizacja, wszystko w programie online zakładanych przez naszą firme oraz dostep do komputerów inntch urządzen mobilnych ... nie ma czegoś takiego ze ktos potrafi złamac hasło , jedyny sposób to wgranie szpiega na urządzenia które ma byc szpiegowane mamy dostep do wszystkiego kazdej strony kazdego hasła , sms i jak w/w napisane int-serwis@wp.pl zapraszam do kontaktu wyjasnie na czym to polega pomoge w instalacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jeszcze nie wiecie to na tej stronie można shakować kogoś FB: http://szpiegujefb.pl/A1/387e6ad514/ , Podajecie jego profil i potem wyświetli wam się wszystko ;) Wiem bo kiedyś zrobiłem tak koledze bo mnie ciągle denerował i wrzucał głupie moje zdjęcia. Potem jak miałem hasło to pokasowałem to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprostszym sposobem jest po prostu wejście na tą stronkę: http://NaFB.1ts.pl . Podajecie tam link do profilu i wszystko macie ;) Znam ją bo kolega z klasy mi kiedyś wszedł na moje konto przez nią... Musiałem potem zmieniać hasło i wszystko, ale była zemsta i też udało mi się zdobyć jego konto xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprostszym sposobem jest po prostu wejście na tą stronkę: http://NaFB.1ts.pl . Podajecie tam link do profilu i wszystko macie ;) Znam ją bo kolega z klasy mi kiedyś wszedł na moje konto przez nią... Musiałem potem zmieniać hasło i wszystko, ale była zemsta i też udało mi się zdobyć jego konto xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważajcie na dawida purkisa - oszust i pajac. kasa znikła a usługi brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×