Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak znaleźć miłość po 30tce?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Pytanie całkiem serio. Szukać, nie szukać, czekać, imprezować? Poznawać za wszelką cenę nowych ludzi, czy odpuścić? Jakie macie zdanie i pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz być w związku czy bo co ludzie powiedzą? A swoją drogą to trzeba było szukać jak miałaś coś mężczyznom do zaoferowania a nie zabierać się za to na stare lata! młodsi cie nie chcą, równolatkowie, których olewałaś wolą i mają młodsze albo są zajęci, zostają tobie tylko starsi tak po 40-45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiek to tylko numer
tak samo jak przed 30stką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi ani o bycie w związku dla samego związku, ani o to co ludzie powiedzą. Po prostu chcę kogoś pokochać i być kochana, inna relacja mnie nie interesuje, więc bez złośliwości. Pytam o to, czy według Was miłości powinno się "aktywnie" szukać, czy po prostu na nią czekać. I bywało różnie, ani nie olewałam równolatków, ani młodsi nie olewali mnie, wiec pudło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 to nie stary
ej, 40-45 to jeszcze całkiem młody facet, w sile wieku i często rozumniejszy niż "młodziaki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiek to tylko numer dziś tak samo jak przed 30stką xxx Zgadzam się, więc pytanie jest bardziej ogólne - jak znaleźć miłość po prostu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka śliwka
W Polsce to kobiety czekają na swego zbawiciela zwykle, same nie wybierają, ale to mogą do usranej śmierci czekać. Myśle że powinnaś aktywnie się "rozglądać" w otoczeniu, tymbardziej że na "młodość" już nie złapiesz frajera, a to tymbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukać,poznawać ludzi,stwarzać ku temu okazje wszędzie(w internecie,w realu).Nigdy nie wiesz co cię spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumny po 40
aby znaleść miłość potrzeba zwracać uwage na szczegóły inne niż wygląd, pozycja społeczna, i dochody netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby tylko kasa
niestety #1 ważne dla kobiet to KASA, i taka nigdy nie znajdzie miłości tylko całe życie będzie szopka i udawanie, przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda - jeśli jestes po 30ce to możesz liczyć tylko na zainteresowanie facetow po 40ce. dla równolatków jesteś za stara. a samotny facet po 40ce - albo rozwodnik, albo dziwak. nawet ja widzę że mam wiele dziwactw choć uważam się za nienajgorszą partię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, autorko Ja w wieku 29 lat poznałam mojego mężczyznę na portalu randkowym dla osób z wartościami. Oboje mamy możliwość zawarcia ślubu kościelnego. Mój kolega kawaler w wieku 36 lat poznał pannę w wieku 32 lat na podobnym portalu. Oprócz Internetu popytać znajomych czy znają kogoś fajnego. Imprezy czy kółka zainteresowań to mniejsze szanse na znalezienie kogoś, ale nie warto ich skreślać. Pamiętaj, że jesteś kobietą i musisz bywać w różnych miejscach, aby jakiś mężczyzna mógł Cię poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie brzmi "Jak w ogole znalezc milosc?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>chcesz być w związku czy bo co ludzie powiedzą? A swoją drogą to trzeba było szukać jak miałaś coś mężczyznom do zaoferowania a nie zabierać się za to na stare lata! młodsi cie nie chcą, równolatkowie, których olewałaś wolą i mają młodsze albo są zajęci, zostają tobie tylko starsi tak po 40-45<<< x Sensownych, wolnych facetów po czterdziestce jest dużo mniej, niż 30-stolatków i prawdę mówiąc dwudziestolatki wcale przed nimi nie uciekają :D. x Miłość, to raczej od metryki nie zależy, ale od swoistego zauroczenia, które może przyjść w każdym wieku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pytanie brzmi "Jak w ogole znalezc milosc?". >>> a co to dokładnie dla ciebie znaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 31 i znalazłam równolatka. Kto tu piepszy ze dla dla równolatków się jest za starą?Brednia. Chociaż wyglądam młodziej. jak facet chce ułozyc sobie życie to wybierze równolatkę a jak chce przygody to wybierze młodą i głupiutką żeby móc ją szybko żucić bez zachamowan. Bo o czym może rozmawać 30latek z 20 latką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś super, a jak się poznaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
92 - aż tak zdesperowana nie jestem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjście z domu i inicjatywa to koniecznie zaczepianie 100 facetów na ulicy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta nie powinna biegac za facetem, moze mu dac do zrozumienia ze jej sie podoba ale z umiarem to facet jest łowca i to on powinien biegac za kobieta tak bylo kiedys i tez tak powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poznaliśmy się przypadkiem, w autobusie:) i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale fajnie! :) To powodzenia i dużo szczęścia Ci życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejść i zagadać można i tyle dalej czekać na inicjatywę ze strony faceta a nie uganiac się bo faceci tego nie lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość34
Ja mam 34 L i szukam dziewczyny w przedziale 28-34 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×