Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaryfa

Jak zorganizować wyjazd integracyjny?

Polecane posty

Gość klaryfa

Czy gdzieś jest jakiś podręcznik "wyjazd integracyjny for dummies" jak zorganizować wyjazd integracyjny? Spadł na mnie taki obowiązek i nie wiem co mam robić, a muszę zrobić to sama. Szukać hotelu na głupa i transportu czy jak? Nie wiem od czego zacząć :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek345234
1. Transport a ) z dużym bagażnikiem i chłodziarką dostępną od wewnątrz. b) zapas kubeczków c) coś na czarną minutę od organizatora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrunoMa
@up Wystarczy autokar, wszyscy sobie zawsze sami przyniosą co trzeba. Poza transportem jakiś hotel po za miastem zamieszkania i pracy. Jak te dwa warunki są spełnione to ludzie najczęściej sami sobie coś ogarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.K
Ja uwielbiam takie zadania :) Po 1) wybierz miejsce (poszukaj hotelu, pensjonatu) 2) zalatw transport 3) poszukaj atrakcji, zeby cos w ciagu dnia mozna bylo zrobic ciekawego a wieczorem sie zintegrowac :) kiedy ma byc wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewinn
Zacznij od Hotelu...wiesz gdzie mniej więcej szefostwo chce jechać/was wysłać?? Polecam wyszukiwarkę hoteli www.expressbooking.com Co do transportu to wystarczy wynająć autokar...ewentualnie czasami się to bardziej opłaca kilka przedziałów w pociągu. Poszukaj tez jakiegoś animatora może, chyba że to ma wyjazd integracyjny ala podsumowanie projektu + ognisko z kiełbaskami i piwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolifloo
Zacznij o d hotelu mają racje! Wyszukiwarki internetowe to najszybszy sposób :))) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunson
Ja bym zaczął od wymyślenia gdzie, potem hotel i na końcu dojazd. W ten sposób nie dość że będziesz miała wstępny plan imprezy, to po wybraniu miejsca dużo łatwiej znaleźć i wybrać hotel/nocleg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerida
Ja mogę polecić dobrą wyszukiwarkę hoteli >> www.expressbooking.com może Ci się przyda w szukaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terneriff
Spoko ta strona Ważne też żeby pilnować budżetu, bo zawsze się znajdą jakieś nieprzewidziane wydatki a na pewno nie chcesz, żeby szef miał do ciebie pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunson
No i najlepiej zawsze mieć 2-3 oferty różne. W różnych widełkach budżetowych, bo zależnie czy szef jest sknera czy nie to można za całkiem niezłą kasę pojechać grupą nawet na safari :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam organizatorka 3 wyjazdow. dobierz do siebie 2 osoby z pracy, sprawdz najpierw oferty w twojej okolicy, zreszta wszystko jest zalezne od finansow jakie macie. wybierz 3 z nich, ktore najbardziej ci odpowiadaja, umowie sie na spotkanie z managerem. omowie jadlospis, noclegi, mozliwosc ogniska, kuligu, pieczenia barana badz swini. niech zrobia wam finansowe zetawienia. wybiwrzecie najlepsze. transport... autokar. wybierz kilka, zloz oferty, wybierz najlepsza... proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malska
podobają mi sie zkrapiane wyjazdy integracyjne ale w innym czasie,zima to nie dla mnie,jestem ciepło lubna,i nie ma checi sie ubierać co wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Okrasa
W odpowiedzi na temat bardzo prosto. Plan poniżej: 1. Zasada 2xA, Autokar i Alkohol . Żeby wszyscy mieli jak dojechać w dobrym nastroju :) 2. Impreza w hotelu z dala od miejsca zamieszkania z noclegiem plus zabawy dla osób nie pijących, dobrze w zimie się sprawdza wyjazd grupowy w góry. 3. Powrót do domu z autokarem. Polecam, P.Okrasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunson
Popieram post kolegi wyżej :) Takie rozwiązania pasują ludziom którzy lubią się bawić bardziej siedząco i ludziom którzy lubią się integrować w ruchu. Do tego cena wyjazdu w góry dla całej ekipy na weekend albo 2-3 dni w tygodniu powinna być podobna jak dla popijawy w miejscu zamieszkania/pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senshu
Albo po ludzku się spytać na co mieliby ochotę i potem zorganizować wycieczkę wokół tego. Np poprzez expressbooking.com tak jak ktoś wspominał. A dlaczego? Bo jest tanio i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasel ka
a ja bym zaczęła od budżetu, jak wiesz ile możesz wydać to zaczynasz organizować, też kiedyś to organizowałam, jak miałam 200tys to jechaliśmy na mazury, pod żagle, jak budżet był mniejszy to jakieś parki linowe, paintbol itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SueMay
Tak żeby było najlepiej, czyli dużo ruchu, dużo alkoholu i przednia zabawa. A jeśli uda się jeszcze zrobić z tego tani wyjazd dla pracodawcy. Ja jak musiałam organizować korzystałam z pomocy znajomych i stronki którą ktoś wymienił czyli expressbooking.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaryfa
Wasze rady są na prawdę pomocne, szczególnie dzięki za ten link do expressbooking.com, łatwo wyszukać hotele i w ogóle....ale chyba szefostwo nie będzie zadowolone jak wyjazd będzie za bardzo zakrapiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsonist
Jak dobrze, że ja mam już to za sobą. Ale przyznaje takie wyszukiwarki są pomocne, bo nie trzeba samemu się męczyć i wyszukiwać, bo wszystko ma się na tacy podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W imprezach i wyjazdach integracyjnych najważniejsza jest przemyślana i zaplanowana koncepcja. Moim zdaniem warto jest zlecić organizację takich imprez profesjonalistom, którzy zaplanują cały event. Tacy profesjonaliści to z pewnością firma Funhunters, ja uczestniczyłem w jednej z ich imprez i byłem bardzo zadowolony. Więcej informacji na stronie http://www.funhunters.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj nie ma co organizować, szef po prostu wybrał miejsce, tutaj - http://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php Zarezerwował autobus i to wszystko. To raczej nie wymaga niczego wielkiego, poza kasą ;-) A miejsce wybrał super - mieliśmy kulig, paintball, grillowanie. Pewnie gdyby nie zima to byśmy jeszcze poszli na spływ, ale tak czy siak to była świetna przygoda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w Zielonej Polanie przyjmują mniejsze grupy do 20 osób? Chcemy zorganizować gdzieś poza miastem małe szkolenie. Na pewno będziemy chcieli zostać na miejscu na 2 noce. Da radę? Przyznam, że po tym co czytałem tam musi być fajnie. Zdjęcia również wyglądają ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli szukasz autokaru to gorąco polecam http://manifold.pl - świetni kierowcy, świetnie wyposażone autokary, żadnych opóźnień i świetna atmosfera. no i mogą też podpowiedzieć jakieś hotele i inne atrakcje, w końcu siedzą w tym od lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucas33
Już trzeci rok z pracownikami wybieramy się na regaty żeglarskie z blumania.pl. Mamy specjalny fundusz, księgowa dba o optymalizację kosztów. Wskazana firma daje wyśmienite zakwaterowanie, dobre jedzenie, regaty żeglarskie, biesiady, rajdy rowerowe, sporo konkursów. Można dopracować opcję indywidualnie, co jest zbawienne w wydatkach. Ogólnie polecam. Nie znajdziesz prawdopodobnie lepszej i przede wszystkim bezpieczniejszej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim skup się na miejscówce. To jest jeden z najważniejszych aspektów. Ja np. organizowałam tu: http://www.klubimpuls.eu/ mają i klub i pub, restaurację,. Jak ma być wyjazd dwudniowy, pomyśl o noclegu. A transport...jak już to wszystko będziesz miała, to pomyśl o transporcie wówczas...wystarczy firma autokarowa i siup, jedziesz/.//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzowany
Zgadzam się z poprzednikiem, miejscówka to najważniejsza sprawa. Wydaje mi się, że dobrym pomysłem jest wyjazd gdzieś za miasto, żeby każdy się mógł odprężyć i wyluzować, np. Mazury. W Barczewie koło Olsztyna jest fajny hotel http://www.ekwador-robson.pl/ Fajne miejsce, fajny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepiej zlecić organizację takiego wyjazdu firmie specjalizującej się w organizacji takich wyjazdów. Jakiś czas temu również mieliśmy podobny dylemat u nas w firmie, ale okazało się że usługi takie wcale nie są jakoś bardzooo drogie. Korzystaliśmy z usług firmy trygon z Poznania (http://trygon.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×